Автор Гілка: Класи LaTeX для дисертації та автореферату  (Прочитано 197444 раз)

Відсутній Василь Черлінка

  • Новачок
  • *
  • дописів: 38
  • Карма: +0/-0


Здається я вирішив проблему. Рішення не універсальне, на жаль. Вибачте, що знову длубався у Вашому коді. Запропонована Вами латка "\let\@Asbuk\@Alph" наштовхнула на думку поміняти Asbuk на Alph в vakthesis.cls. Тепер всі списки видає так як Вами задумано.


У своєму ж мінімальному прикладі, до речі, я помітив баг, який давав помилку. Це рядок нижче. Його потрібно закоментувати. Це конструкція, яка обговорюється нами в сусідній гілці і робить курсивними назви журналів та прізвища авторів. Що цікаво, наявність цього рядка в мінімальному прикладі призводить до помилки, а в повноцінному все компілюється без проблем.



\providecommand*{\BibEmph}[1]{\emph{#1}

Відсутній Василь Черлінка

  • Новачок
  • *
  • дописів: 38
  • Карма: +0/-0

Оце додивився, що списку літератури спостерігаються проблеми з розміром назв журналів чи книг на латиниці. І навіть в україномовних є ця проблема, але не у всіх. З чим повязано - не зміг розібратися, хоча часу витратив чимало. Можливо за "деревами не бачу лісу". Відкотив всі зміни, які робив попередньо з gost2008s.bst та в vakthesis.cls


Окрім того, зробив мінімальний приклад на основі mon2017dev.


В оригінальному варіанті проблеми цієї немає, але коли я додаю своїх кілька джерел у файли бібліографії та посилання по тексту то вже у списках літератури ми можемо це спостерігати. В архіві скомпільований мною варіант mon2017dev_result_cherlinka.pdf та в архіві весь комплект файлів, потрібних для компіляції.


_____________________________________clear-thesis_differ_system.cmd - очищає теку від попередніх допоміжних файлів (працює в Віндовс та Лінукс)
compile_thesis.bat - двостадійна компіляція у Віндовс для генерування двох списків літератури.


В "чистому" vakthesis все нормально.


Щиро дякую за допомогу, оскільки сам геть заплутався.
« Змінено: 2018-04-27 09:04:29 від eucrariano »

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Можливо за "деревами не бачу лісу".
Слушне зауваження. Ваш приклад зовсім не мінімальний: там багато тексту, викликів пакунків, які не стосуються проблеми, тощо. Його треба було ще різати й різати, аж поки проблема локалізувалася б у якомусь абзаці чи реченні.

Я глянув .bbl-файл, помітив, що розмір змінюється у тих назвах, які вкладені як аргумент всередину команди \href, і залишається нормальним у тих назвах, де немає такої ситуації. Тоді почав шукати означення цієї команди. Взагалі кажучи, вона має бути в пакунку hyperref. Але він не викликається у документі. Виявилося, що всередині оточення thebibliography є таке означення:
Код: LaTeX
  1. \providecommand*{\href}[2]{{\small #2}}
Це означає: якщо раніше не було означення команди, то дати їй тут таке означення.

Отже, якщо відкинути все, що не стосується справи, залишиться такий мінімальний приклад:
Код: LaTeX
  1. \documentclass[a4paper]{article}
  2.  
  3. \usepackage[T2A]{fontenc}
  4. \usepackage[cp1251]{inputenc}
  5. \usepackage[ukrainian]{babel}
  6.  
  7. \providecommand*{\href}[2]{{\small #2}}
  8.  
  9. \begin{document}
  10.  
  11. Test \href{URL}{Test} Test
  12.  
  13. Тест \href{URL}{Тест} Тест
  14.  
  15. \end{document}
  16.  
Тобто проблема не повʼязана ні з конкретним класом mon2017dev, ні з тим, що список літератури генерується за допомогою BibTeX, ні з тим, що це взагалі список літератури. Але причина проблеми якраз у поведінці конкретних BibTeX-стилів з набору gost, які означують певні команди таким специфічним способом.

В "чистому" vakthesis все нормально.
З vakthesis мало бути все те саме. Єдина причина, яку я бачу, чому не так: приклади vakthesis використовують старі BibTeX-стилі типу gost71u, у яких немає такого специфічного переозначення команди \href.

Тепер мінімальний приклад чітко показує причину проблеми. І стає очевидно, як її розвʼязувати. Перший варіант: викликати пакунок hyperref у преамбулі свого документа:
Код: LaTeX
  1. \usepackage{hyperref}
Тоді він дасть своє означення \href, і всі наступні виклики \providecommand не робитимуть нічого.

Але якщо не потрібні всі ці гіпертекстові штучки, які він пропонує, то просто «правильно» означити команду \href у преамбулі свого документа. Наприклад, так:
Код: LaTeX
  1. \providecommand*{\href}[2]{#2}
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Василь Черлінка

  • Новачок
  • *
  • дописів: 38
  • Карма: +0/-0


Дякую Вам за зауваження та розгляд причин проблем.
Запропонований спосіб \providecommand*{\href}[2]{{\small #2}} спрацював.
Також вибачте за постійне підкидання нових і нових запитань.


Там, до речі, "список публікацій здобувача за темою дисертації" післі анотації не друкується. В додатку  це працює. Не знаю, може то так задумано.


Наступне питання теж у вигляді не зовсім (але по можливості) мінімального прикладу на основі mon2017dev. Це пов'язано з тим, що інакше, ніж на межами цього класу я не знаю як його зробити. Отож, питання стосується компресії та сортування посилань.
В оригінальному прикладі, посилання не сортуються і не скорочуються. Використання пакету cite при компілюванні з двома переліками літератури дає хиби. Якщо ж використовується лише одна бібліографія, то пакет cite працює без проблем. Це апробовано на "чистому" класі vakthesis, там все ок: на його основі в мене студенти курсові пишуть, проблем з компресією та сортуванням немає.


А оскільки проблема з пакетом cite при компілюванні з двома переліками літератури існує, я втиснув сюди пакет natbib з набором опцій [square,numbers,sort&compress].


Компресія та сортування посилань запрацювала, але взамін виникло інше: в списоку публiкацiй здобувача за темою дисертацiї замість номера вперто ставиться Прізвище(рік). А на додачу в основному переліку номер начебто добре стоїть, але вирівнювання не таке красиве, як того хотілося б.
Додатково в одному джерелі "Черлiнка В. Р. Морфометричнi параметри рельєфу як базис для предикативного моделювання просторового поширення ґрунтових вiдмiн // (ОСЬ ТУТ ЗДОРОВЕЦЬКИЙ ПРОМІЖОК) Агрохiмiя i ґрунтознавство...".


Як це полікувати я не знаю.


В архіві скидаю весь набір файлів включно з додатковими. Може це допоможе Вам допомогти мені вирішити цю проблему.
Наразі гарно дякую (а насправді мені ще досить прикро, що я стільки часу у Вас відбираю).


Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Там, до речі, "список публікацій здобувача за темою дисертації" післі анотації не друкується. В додатку  це працює. Не знаю, може то так задумано.
Так задумано. Хоча я не знаю, чи це правильно «задумано». У наказі МОН немає чіткого прикладу анотації. Доводиться фантазувати, яка вона має бути. У дисертаціях, які я бачив — фантазують по-різному.

Я собі думав так: у дисертації одна анотація, яка складається з таких частин: опис дисертації українською, власне текст анотації, потім опис дисертації англійською, текст анотації англійською, список публікацій здобувача. Тому в усього цього один заголовок «Анотація» (причому це рубрика такого ж рівня, як розділи дисертації, але у зміст не потрапляє).

Можу й перепрограмувати. Але потрібне обґрунтування, чому має бути так. Не люблю такого: зробити грубим шрифтом і по центру. Має бути якась логіка, чому цю частину дисертації треба оформлювати ось так — і відповідно логічне форматування (а не фізичне).

Список публікацій здобувача — це не є частина анотації? Тоді зробити це окремою рубрикою рівня розділів? Буде починатися з нової сторінки, як будь-який розділ.

Це частина анотації, але рубрика нижчого рівня (типу \section)? Теж можна так зробити, хоч воно якось не дуже красиво: іде розділ «Анотація» на кілька сторінок, потім раптом виникає підрозділ.

А оскільки проблема з пакетом cite при компілюванні з двома переліками літератури існує, я втиснув сюди пакет natbib з набором опцій [square,numbers,sort&compress].

Компресія та сортування посилань запрацювала, але взамін виникло інше: в списоку публiкацiй здобувача за темою дисертацiї замість номера вперто ставиться Прізвище(рік). А на додачу в основному переліку номер начебто добре стоїть, але вирівнювання не таке красиве, як того хотілося б.
Якщо Ви не хочете author-year citation style, то не використовуйте такий BibTeX-стиль (а gost2008ns — саме такий). Використовуйте натомість gost2008s, наприклад. (Те, що в другому списку літератури числа, а не автор-рік — це дивний побічний ефект несумісності vakthesis і natbib. Не дуже красиве вирівнювання свідчить якраз про те, що BibTeX-стиль gost2008ns згенерував список літератури саме для використання зі схемою автор-рік. А потім десь мітки замінилися на числа.)

Але зі стилем gost2008s уже natbib не працюватиме (принаймні у мене мітки в списку літератури взагалі пропали).

Якщо Вам від natbib треба тільки сортування і стискання посилань, то пропоную замінити його на cite. Гляньте тут, будь ласка. Там ідеться про vakaref, але те саме стосується й vakthesis. Суть у тому, що cite міг би, взагалі кажучи, працювати з vakthesis (а отже, і з mon2017dev), але не вміє сортувати список посилань, якщо там щось у верхньому індексі.

У нинішній ситуації зі списками літератури в дисертації вже немає потреби додавати якісь букви до списку публікацій здобувача. Тому якщо переозначити оточення bibset так, як у вказаному дописі, то пакунок cite зможе сортувати список посилань — і, отже, можна використовувати cite замість natbib.

Додатково в одному джерелі "Черлiнка В. Р. Морфометричнi параметри рельєфу як базис для предикативного моделювання просторового поширення ґрунтових вiдмiн // (ОСЬ ТУТ ЗДОРОВЕЦЬКИЙ ПРОМІЖОК) Агрохiмiя i ґрунтознавство...".
Найімовірніше, це через те, що десь зайвий пробіл (або й більше одного зайвого пробілу) попадає між «//» і «Агрохiмiя». А потім не вдається в інших словах знайти вдале місце для переносу, доводиться рвати у невдалому, пробіли розтягуються (а кілька пробілів розтягуються краще, ніж один).

На тому місці стоїть \selectlanguageifdefined{ukrainian}, а означення команди додає BibTeX-стиль на початку оточення thebibliography:
Код: LaTeX
  1. \def\selectlanguageifdefined#1{
  2. \expandafter\ifx\csname date#1\endcsname\relax
  3. \else\selectlanguage{#1}\fi}
Якщо рядок 1 не закінчується символом коментаря (%), то зайвий пробіл вискочить на виході.

Можна редагувати кожного разу згенерований .bbl-файл (додавати %), можна змінити це один раз у BibTeX-стилі. Але мені здається, що краще просто забрати поле booklanguage у записі cherlinka2017morfo у .bib-файлі. Для цього запису мова статті й мова книжки однакові, тому достатньо поля language. Тоді BibTeX-стиль не буде вставляти у тому проблемному місці команду \selectlanguageifdefined — і зайві пробіли тут не виникатимуть.

Наразі гарно дякую (а насправді мені ще досить прикро, що я стільки часу у Вас відбираю).
Не думаю, що варто відчувати прикрість від того, що Ви ставите запитання чи думаєте, що в когось щось нібито відбираєте. Ви подякували (тобто цінуєте мою роботу) — цього достатньо. Я бачу, що Ви працюєте в науковій сфері, як і я. Маємо допомагати одне одному. Якщо я маю можливість і знаю відповідь, то відповідаю, а якщо ні — то ні.

Але Вам варто більше заглиблюватися у проблему, якщо хочете її розвʼязати (точніше не тільки Вам, а всім, у кого виникають труднощі з TeX). Я побачив у попередньому повідомленні, що Ваш приклад не дуже мінімальний, і вирішив розповісти, як я міркував, щоб прийти до розвʼязання. Сподіваючись, що наступного разу Ви теж зможете якось так міркувати і самостійно знайти розвʼязання.

Проблема з natbib, звичайно, складніша, ніж попередня. Але все ж таки ще є багато чого відкинути з мінімального прикладу. Якщо Ви помітили, що проблему можна відтворити без Ваших скриптів — це означає, що ці скрипти не винні, не включайте їх у мінімальний приклад. Проблема залишається, якщо не генерувати список літератури за допомогою BibTeX, а зробити його вручну — не включайте .bib-файли, просто вставте вміст .bbl-файл у відповідне місце .tex-файла. Можна залишити одне джерело у списку літератури — викидайте всі інші. Можна викинути URL з джерел, а проблема все одно залишається — викидайте їх і викидайте пакунок url. І так далі. Як правило, коли Ваш мінімальний приклад скорочується до 15–20 рядків, причина проблеми стає абсолютно очевидною.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Василь Черлінка

  • Новачок
  • *
  • дописів: 38
  • Карма: +0/-0
Доброї пори доби панове!
Можу й перепрограмувати. Але потрібне обґрунтування, чому має бути так. Не люблю такого: зробити грубим шрифтом і по центру. Має бути якась логіка, чому цю частину дисертації треба оформлювати ось так — і відповідно логічне форматування (а не фізичне).
Не переймайтеся, будь-ласка цим. Тут дійсно, на кожному кроці по різному вимагають, під всіх не напрограмуєтеся, на жаль.
Тому якщо переозначити оточення bibset так, як у вказаному дописі, то пакунок cite зможе сортувати список посилань — і, отже, можна використовувати cite замість natbib.
Начебто все по інструкції зробив... Не сортує cite, відповідно і не компресує також.
Вимушений ще раз звертатися по допомогу.

Але попередньо таке ще хотів сказати: насправді то не так критично, користування natbib - він і сортує і компресує, і цитує в квадратних дужках, тобто все те що мені нагально необхідне - виконує.
А оті дрібні негаразди зі списком своїх публікації чи не зовсім красивого вирівнювання основного списку - то буде ще час поправити у вікно між попереднім захистом і співпрацею з опонентами...
Тому основну роботу з своєю дисертацією я поки продовжуватиму з natbib, а для експериментів зробив черговий мінімальний приклад, з двома списками літератури по три джерела. Коду на півсторінки.
До нього докладаю правлений vakthesis.cls, може я й тут десь наплутав

От цей приклад і ганяв туди-сюди. Як вже зауважив, з cite не компресуються джерела. Звісно, для cite використовую gost2008s, а для natbib - gost2008ns.

...краще просто забрати поле booklanguage...
Дякую! Чудово спрацювало. То десь при переході з версії на версію Jabref, я "загубив" ото поле, і воно не відображалося. Я то то думаю, чому в однотипних публікаціях цієї проблеми немає, а в отій - була.

...тобто цінуєте мою роботу...
Я не просто ціную, а дуже ціную насправді. То є титанічний труд, Ви ж тут на ще одну дисертацію накодили зі своїм класом ;)

... зможете якось так міркувати і самостійно знайти розвʼязання...
І я би так хотів, але в цій гарячці зараз не виходить сконцентруватися, на жаль. Щось дрібне вирішую на ходу, а зі складнішими питаннями доводиться смикати автора, тобто Вас.

Поки дякую за увагу, доброї ночі!

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Тому якщо переозначити оточення bibset так, як у вказаному дописі, то пакунок cite зможе сортувати список посилань — і, отже, можна використовувати cite замість natbib.
Начебто все по інструкції зробив... Не сортує cite, відповідно і не компресує також.
Вимушений ще раз звертатися по допомогу.
Причина в тому, що у файлі vakthesis.cls Ви виправили означення команди \@bibmark всередині оточення bibset, але у файлі mon2017dev.cls є своє означення оточення bibset. Цей клас вносить інші зміни в оточення bibset, а \@bibmark залишає, як є. Тому Ваші виправлення були проігноровані.

Щоб зміни спрацювали, треба або виправляти у файлі mon2017dev.cls, або краще у преамбулі своєї дисертації виправляти версію bibset з файла mon2017dev.cls.

Тому я завжди пропагую такий підхід: локальні зміни треба робити у преамбулі свого документа, а не змінювати безпосередньо клас-файл. Тоді явно видно, що змінилося. А клас-файл залишається незмінним; отже, шукаючи помилку, можна очікувати, що користувач і супровідник використовують ту саму версію класу.

Поки що не дивився, чи можна щось зробити з natbib. :-(
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Василь Черлінка

  • Новачок
  • *
  • дописів: 38
  • Карма: +0/-0
Дякую! Все запрацювало  :) , мається на увазі з використанням cite.
і сортує і компресує.
Поки що не дивився, чи можна щось зробити з natbib. :-(


Це вже геть не критично тепер, хоча для "чистої" совісті, розв'язання цієї проблеми забезпечить всі альтернативні способи цитування...


Оскільки я не можу без запитань, то ось ще одне:


в thesis_intro.tex є закоментований рядок
%Іл.\, \totfig. Табл.\,\tottab. Лист.\,\totalg. Бібліогр.:\,\totref\,назв.


Звісно, лічильники не запрацювали, коли я його розкоментував. І означення цих команд в стильових файлах теж не знайшов.
Я так розумію, це "заначка" на майбутнє?


Чи  можна щось зробити "на коліні" щоб запрацювало вже?


Дякую.

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
в thesis_intro.tex є закоментований рядок
%Іл.\, \totfig. Табл.\,\tottab. Лист.\,\totalg. Бібліогр.:\,\totref\,назв.

Звісно, лічильники не запрацювали, коли я його розкоментував. І означення цих команд в стильових файлах теж не знайшов.
Я так розумію, це "заначка" на майбутнє?

Чи  можна щось зробити "на коліні" щоб запрацювало вже?
Я так розумію, це підрахунок ілюстрацій, таблиць тощо в документі. Мабуть, можна зробити за допомогою totcount (CTAN) чи totalcount (TeX.SE).

Але це не моє. У комплекті з vakthesis немає файла thesis_intro.tex. У файлі xampl-intro.tex не знайшов такого рядка. Чи могли би Ви точніше процитувати, де Ви взяли цей рядок? Щоб я міг глянути на цей файл.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Василь Черлінка

  • Новачок
  • *
  • дописів: 38
  • Карма: +0/-0


Вибачте, то дійсно не Ваш код, а Вашого колеги Ігліна С.П. з Харкова: https://iglin.org/latex.html
Той код в мене геть колись не запрацював, я й полишив, а потім і забув, звідки брав.
А так я би зразу шукав, як це можна реалізувати. Згідно Ваших рекомендацій, пробував щось зробити. Наразі воно працює, але трохе не так як хотілося б
Отож, це код з преамбули:
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%  Counter  %%%%%%%%%%%%%%%%%%%
\usepackage[figure,table,xspace]{totalcount} %table,
\usepackage{totcount}
\usepackage{assoccnt}
\newtotcounter{totalchapters}
\DeclareAssociatedCounters{chapter}{totalchapters}
\regtotcounter{page}
\regtotcounter{section}
\newtotcounter{citnum}
\def\oldbibitem{} \let\oldbibitem=\bibitem
\def\bibitem{\stepcounter{citnum}\oldbibitem}
\def\computemycount{}
\expandafter\ifx\csname computemycount\endcsname\relax
\usetotcountfile{mycount.aux}
\newcounter{mycount} % so that increments of this counter don't break
\else
\newtotcounter[auxfile=mycount.aux]{mycount}
\fi
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%  End Counter  %%%%%%%%%%%%%%%%
А це з тексту роботи:
Дисертація складається зі вступу, \total{totalchapters} розділів,   \total{section},
\ifnum\totvalue{section}=1 розділу \else розділів \fi,
висновків, рекомендацій виробництву, переліку ілюстрацій та таблиць, списку використаних джерел і додатків.
Загальний обсяг роботи~--- \total{page} сторінок, з яких основного тексту~--- ХХХХ сторінки.
Дисертацію ілюстровано \totalfigures рисунками та  \totaltables таблицями. Список використаних літературних
джерел складається з \total{citnum}\ джерел, з яких ХХХХ латиницею.
\total{totalchapters}  видає кількість розділів на три більшу, оскільки враховує, очевидно, додатки, яких зараз якраз 3.   \total{section} видає нуль,
рисунки рахуються добре, а от таблиць вираховує на 4 більше. Джерел літератури більше на 40 (оскільки зараз я лише 20 своїх в тексті вказав, то їх враховує двічі - на початку в анотації  і в кінці - в додатку).
Чи можна використати швидкий, нехай і "брудний" прийом, щоб "віднімати" від тих лічильників потрібну кількість(або щоб вони стартували з якоїсь від'ємної величини)? Джерела латиницею я сам порахую, вручну.
Звичайно, все можна автоматизувати, але на все в цій гарячці є час.
Дякую.


P.S. Ще одне питання виникло по оформленню: у мене довга назва, на три рядки, причому в останньому лише одне слово. Чи є спосіб розірвати назву так, щоб вона не розривалася і в анотації?


P.S.S. Вибачте, що всі питання звалюю на купу. Не працюють переноси у складних словах. От, наприклад, в преамбулі \babelhyphenation[ukrainian]{при-род-но-ант-ро-по-ген-них} - а при компіляції не переносить. Коли в самому тексті вказую при\-род\-но-ант\-ро\-по\-ген\-них, то переноси працюють.
« Змінено: 2018-05-19 15:56:02 від eucrariano »

Іван Кирчей

  • Гість
Доброго дня!
Шановний п.Барановський не можу зробити початкового, - інсталювати [size=78%]vakthesis.ins.[/size]
[/size][size=78%]Проконсультуйте будь-ласка![/size]
[/size][size=78%]З повагою[/size] ::)

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Доброго дня!
Шановний п.Барановський не можу зробити початкового, - інсталювати vakthesis.ins.
Проконсультуйте будь-ласка!
З повагою ::)
І про що повідомляє latex vakthesis.ins?
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Іван Кирчей

  • Гість
Дякую, розібрався з [size=78%]vakthesis. [/size]
[/size]Працює, ще з mon2017dev-0.02...[size=78%]
[/size]Дякую за створення таких необхідних пакетів.[size=78%]

Відсутній DonAlonzo

  • Новачок
  • *
  • дописів: 6
  • Карма: +0/-0
Шановний пане Олександре,


спробував скористатися Вашими класами vakthesis та mon2017dev.
Нажаль при спробі компіляції as-is  я не отримав списку літератури в обох випадках :(
Пробував останні версії TexLive та MikTeX


Зможете допомогти?

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Шановний пане DonAlonzo!

Треба більше інформації. Зробіть, будь ласка, мінімальний приклад, який демонструє проблему, і покажіть тут.

Зараз я можу тільки припустити, що пробуєте компілювати приклад, який іде в комплекті з vakthesis. А там використовується BibTeX-стиль gost71u:
Код: LaTeX
  1. \bibliographystyle{gost71u}
Сучасні версії пакунка gost уже не містять файлів gost71*.bst. Треба використовувати щось інше: наприклад, gost2008.

Але це не пояснює, чому виникає така проблема з mon2017dev (там у прикладах якраз gost2008). Можливо, BibTeX-стилі gost взагалі не встановлені у Вашій системі?
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»