Автор Гілка: Копіювання з консолі в X-и  (Прочитано 4119 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Мені часто треба копіювати текст з mc-ки в консолі (бо я там працюю) в X-и (в поштовий клієнт чи в переглядач). Можна звичайно повісити виклик якогось редактора на ~/.mc/cedit/clip.block , наприклад gedit ~/.mc/cedit/cooledit.clip і кинути іконку на панель (я так і зробив колись) але краще робити це через клавіатуру, не зачіпаючи мишку.

Я використав утиіліту xclip http://people.debian.org/~kims/xclip/ і повісив на гарячі клавіші такі команди:

Win-C - копіює виділений мишкою текст у буфер mecedi
xclip -o >~/.mc/cedit/cooledit.clip  

Win-Insert - копіює текст з clipboard  у буфер mecedi (рідко потрібно)
xclip -o -selclip >~/.mc/cedit/cooledit.clip  

Win-P - копіює буфер mcedit у clipboard X-ів (вставляти з клавіатури) та у виділення X-ів (вставляти мишкою)
xclip -sel clip ~/.mc/cedit/cooledit.clip ; xclip ~/.mc/cedit/cooledit.clip
[Fedora Linux]

Відсутній je

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Копіювання з консолі в X-и
« Відповідей #1 : 2005-01-31 12:41:29 »
Я під віндою завжди користувавсь перенесенням таблиці з Експлорера або Мозіли копіюванням в буфер з послідуючим вставлянням в Офіс в Ворд або Ексел для проведення аналізу і додаткового обрахунку.
При виконанні таких дій під AltLinux2.3+Mozilla+OpenOffice - відбувається лише збій. Відкрити HTML-документ вдається лише в OpenOffice-Draw, і то не завжди.
Не є нормальним використання додаткових конверторів і створенням різних зайвих файлів лише для обробки html-таблиці.
А обробляти, наприклад суму свого трафіку по інету, витрати опубліковані на сайтах якимось іншим чином крім досить пристойного OpenOffice, на мою думку збочення і камінь в сторону OOO.
Хто стикавсь з такою проблемою - допоможіть будь-ласка.

Відсутній Андрій Головинський

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
Re: Копіювання з консолі в X-и
« Відповідей #2 : 2005-02-18 18:16:51 »
Можна ще й так зробити.

1. Перевірити, що в X ввімкнена функція Emulate 3 buttons. Якщо миша має 3 кнопки, то робити це не потрібно.
2. Лівою кнопкою виділити потрібний текст.
3. Перейти  туди де треба вставити.
4. Натиснути третю кнопку миші ( або ліву і праву одночасно, якщо нема третьої)

Працює для всіх програм в Х.

Bugs:
кирилиця погано йде
Never argue with idiots. They just drag you down to their level, and then beat you with experience

Відсутній je

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Копіювання з консолі в X-и
« Відповідей #3 : 2005-02-20 17:38:42 »
Проблема не в тому що не вставляється - а у тому, що  програма вилітає взагалі. Взагалі-то буфер обробляється і видно що в буфері щось є - і потреба саме у форматованому тексті  :(((

Відсутній Сергій Личко

  • Новачок
  • *
  • дописів: 25
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Копіювання з консолі в X-и
« Відповідей #4 : 2005-03-02 14:42:25 »
В мене через "спеціальну вставку" завше нормально вставляється...

Відсутній je

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Копіювання з консолі в X-и
« Відповідей #5 : 2005-03-03 09:37:44 »
Завше - це не факт, а якщо скопіювати з Конкверора або Мозіли таблицю і кинути в Вставити_як, то не працює...

Відсутній RomadinR

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 123
  • Карма: +0/-0
Re: Копіювання з консолі в X-и
« Відповідей #6 : 2005-03-15 19:24:35 »
А яка версія ОпенОфісу у Вас? Я в 1.1.4 таких проблем не помічав. Із FireFox прекрасно вставляються таблиці - навіть обрамлення подвійне залишається, і посилання на джерело :-)

Відсутній je

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Копіювання з консолі в X-и
« Відповідей #7 : 2005-03-16 11:01:46 »
Дійсно версія троха застаріла :) OOO - 1.1.0
правда на 1.1.4 - таку процедуру ще не виконував, ніяк руки не доходять перевстановити.
Але в мене в 1.1.4 деякий глюк - в таблицях сортування відбувається іноді лише по першому стовпчику.
Причому закономірності не знайшов.
Погано, що немає можливості сортувати по умові в кілька стовпчиків.
Ще неможливо в табличному редакторі вказувати що пускати на друк - виділену область, певний лист, чи окремі сторінки, дуже погано. Можливо я погано шукав - хто знає підскажіть.

Але великий плюс - нарешті дійшли руки настроїти, щоб виконувати розмітку сторінки в текстовому редакторі.