Автор Гілка: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*  (Прочитано 52610 раз)

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*

Хто що думає?
Хто пробував?

Я там зареєструвався, схоже на соцмережу для ґіків, майже всі користувачі лінуксоїди, програмісти і їм подібні мутанти.
« Змінено: 2011-11-10 18:16:44 від vitre »

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #1 : 2011-11-10 21:12:12 »
А на що взагалі схожі соцмережі?

Звичайно, якщо вам хочеться спілкування з гламурними дівицями, реєстрація у Diaspora — невдалий крок. ;)

Загалом, Diaspora після розпилювання першої партії зібраних грошей навряд чи має якісь перспективи розвитку, — таке собі гіпертекстове fido сьогодення.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #2 : 2011-11-10 21:31:42 »
Тобто не має перспектив, бо воно нікому не потрібне?
Як же тоді з купою инших вільних проєктів, на чому вони тримаються, чого нема в D*?


Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #3 : 2011-11-10 21:41:51 »
Тобто не має перспектив, бо воно нікому не потрібне?
Як же тоді з купою инших вільних проєктів, на чому вони тримаються, чого нема в D*?

Diaspora трималася на грошах, яких у неї тепер нема. Зберуть знову гроші, буде триматися далі.

Якщо ви уважно стежите за якимось проектом, все доволі очевидно: оскільки грошовий (економічний) момент там не такий очевидний, основну роль може грати чинник, який дорівнює загальній кількості вільного часу учасників проекту. Звичайно, зв’язок із фінансовою частиною є, але непрямий, його може бути знівельовано іншими факторами.  :D Є хоч один зацікавлений учасник, здатний реально реалізувати власні плани, — проект живе. Немає — помирає (можливо, на певний час).
« Змінено: 2011-11-10 21:43:14 від yurchor »
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

idontremember

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #4 : 2011-11-10 22:27:32 »
M.: Спокійніше!
« Змінено: 2011-11-10 22:51:08 від Re. »

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #5 : 2011-11-10 23:02:00 »
Щось невесела перспектива - жити від зарплати до зарплати.

idontremember

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #6 : 2011-11-10 23:29:16 »
 :-/ В чому проблема? Ви що любуте втітер?, чи шо, га? (до я до червоного М) Чи інакодумц... БЕЗдумців ображати неможна? Та і хто їх ображав? То хріх,  ;D над хворими.

---
[size=9]Можна ж було хоч щось залишити!!! Взагалі-то я спокійний. Не виводьте мене![/size]
« Змінено: 2011-11-10 23:30:26 від idontremember »

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #7 : 2011-11-10 23:41:46 »
Кого маєте на увазі під бездумцями?

idontremember

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #8 : 2011-11-10 23:45:28 »
Кого маєте на увазі під бездумцями?
Переважну більшість тих істот, що у зареєстровані соцмережах.

---
« Змінено: 2011-11-10 23:47:35 від idontremember »

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #9 : 2011-11-11 00:31:55 »
Для цього є підстава, чи це просто ваш спосіб самонавіювання ідеї "я не такий як вони, я унікальний"?
« Змінено: 2011-11-11 00:38:36 від vitre »

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #10 : 2011-11-11 00:37:30 »
Він просто тролить вас ;)

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #11 : 2011-11-11 01:25:37 »
За статистикою переважно всі люди, яких ви вважаєте сірою масою, вважають вас сірою масою. :D

idontremember

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #12 : 2011-11-11 02:07:27 »
Для цього є підстава, чи це просто ваш спосіб самонавіювання ідеї "я не такий як вони, я унікальний"?
Так підстави є.

Він просто тролить вас ;)
Ніякого троллінгу.

За статистикою переважно всі люди, яких ви вважаєте сірою масою, вважають вас сірою масою. :D

М.: Ви нахабно порушуєте другий пункт і його підпункти чинних правил. Далі буду терти без попереджень!
« Змінено: 2011-11-13 00:20:25 від Re. »

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #13 : 2011-11-12 02:56:02 »
А от я з друзями в соцмережі спілкуюся про  психологію, релігію, політику, фантастику, Лінукс, гаджети, роботів, мовні питання. Я не знаю хто така Тала Онищук, і думаю, що мої віртуальні друзі теж. Красіві гіфки з котами ідуть стрічкою десь повз мене, від одних гламурів до инших.

Соцмережі - це інструмент, він не робить людину тупою, це ви і ваші друзі наповнюєте її вмістому. Люди групуються як і живому спілкування по інтересах. Все перетікає в інтернет, те саме і зі спілкуванням. У 21 ст.  запізно говорити, що спілкування в інтернеті, чи знайомство - це неправильно, це вже реальність, і чим далі тим реальніша за спілкування за чашкою кави. Через більші можливості, відсутність шаблонів моє спілкування в неті я вважаю навіть цікавішим і змістовнішим за спілкування в реалі.
« Змінено: 2011-11-12 02:57:18 від vitre »

idontremember

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #14 : 2011-11-12 11:49:11 »
Красіві гіфки з котами ідуть стрічкою десь повз мене, від одних гламурів до инших.
Такі напасті мене оминають  :D

Соцмережі - це інструмент, він не робить людину тупою, це ви і ваші друзі наповнюєте її вмістому.
Не місце робить людину, а Людина створює місце. - слова не мої, але правда.

АЛЕ ж у випадку, що у вищенаведеному відео: хіба ота *** вела б себе так, якби вкантактє не було відміток "мнє нравіцца"? Вплив соцмереж помітний навіть не озброєним оком!

У 21 ст.  запізно говорити, що спілкування в інтернеті, чи знайомство - це неправильно, це вже реальність, і чим далі тим реальніша за спілкування за чашкою кави. Через більші можливості, відсутність шаблонів моє спілкування в неті я вважаю навіть цікавішим і змістовнішим за спілкування в реалі.

А я б краще поспілкувався з живим співрозмовником. Нічого я нікому не намагаюсь довести, але ЧОМУ в інтернеті зникають шаблони, комплекси, та інші "незрцчності" а в реальності вони нікуди не зникають? То може краще жити тільки віртуально - бо там же краще. Самі написали, що вважаєте "цікавішим та змістовнішим".

---
Діагнози нікому не ставлю - бо сам хворий  ;D

---
От якби в реальності було наше спілкування -ото тоді б я з надзвичайним, безмежним задоволенням "навішав би капшуків"  [smiley=mr47_04.gif] пану Модератору. Погодтеся, так же набагато цікавіше!!!  :D(Ну... ето... Це я написав: 1 - бо у мене талант, 2 - щоб помякшити ефект впливу на Діда Панаса, 0 - бо я дійсно хочу навішати капшуків).
« Змінено: 2011-11-13 00:22:17 від Re. »