Автор Гілка: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*  (Прочитано 52602 раз)

Відсутній Yury_Bulka

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 440
  • Карма: +0/-0
  • муз́ика
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #15 : 2011-11-12 17:49:26 »
З одного боку, соцмережі допомагають людям бути ближчими одне до одного, триматись купи, навіть краще знати одне одного.

З иншого боку, і це саме те, що мені там не подобається, люди там об’єднуються навколо персоналій, а не навколо реальних справ, які б вони могли робити для того, щоб світ потроху собі ставав кращий.

Ще мене трохи розчаровує те, що деякі мережі повністю нівелюють у людей відчуття поваги до авторського права...

Сам ними не користуюсь. Мені більше подобається ідея мати блоґ, наприклад. Там можна проявити більше творчости, а заразом — відповідальности.

Ага, і ще. Мене трохи дивує, коли люди виставляють на огляд загалу свої телефони, адреси, дати народження та інформацію про заклади, які закінчили та де працюють.

Але моя дружина, наприклад, користується однією з них. Їй це вдається робити помірковано, і тому я вбачаю в цьому користь.
http://freeUser.org.ua/ — колективний досвід із застосування вільних програм

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #16 : 2011-11-12 19:15:17 »
АЛЕ ж у випадку, що у вищенаведеному відео: хіба ота рагуля вела б себе так, якби вкантактє не було відміток "мнє нравіцца"?

Звинувачувати в цьому соцмережу все одно, що звинувачувати інтернет, людство, всіх жінок.


але ЧОМУ в інтернеті зникають шаблони, комплекси, та інші "незрцчності" а в реальності вони нікуди не зникають? То може краще жити тільки віртуально - бо там же краще. Самі написали, що вважаєте "цікавішим та змістовнішим".
По-перше, анонімність. Вона сприяє зникненню шаблонів.
По-друге, більші можливості, більше коло контактів, отже більша вірогідність знайти потрібних людей, зручність, не потрібно узгоджувати час для зустрічі, а людина відповідає тоді, коли це їй зручно.



От якби в реальності було наше спілкування -ото тоді б я з надзвичайним, безмежним задоволенням "навішав би капшуків"  [smiley=mr47_04.gif] пану Модератору.
Поганому танцюристові... Капшуків можна навішати і віртуально.

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #17 : 2011-11-12 19:22:44 »
Ще мене трохи розчаровує те, що деякі мережі повністю нівелюють у людей відчуття поваги до авторського права...

Я на соцмережу саме так і дивлюся, щось типу блоґа. Ясно, що це не найкращий варіянт, але ЖЖ здох і глючить, а на заміну я нічого не знайшов. Тому задовольняюся тим, що є.

Сам ними не користуюсь. Мені більше подобається ідея мати блоґ, наприклад. Там можна проявити більше творчости, а заразом — відповідальности.

Цитата
Ага, і ще. Мене трохи дивує, коли люди виставляють на огляд загалу свої телефони, адреси, дати народження та інформацію про заклади, які закінчили та де працюють.

Анонімофобія. Відмова від правил безпеки в мережі через боязнь бути звинуваченим в страху перед деанонімізацією. Тобто щось на зразок пацанського "а слабо".

Я не боюся бути анонімним. І не боюся бути звинуаченим в анонімності, хтось боїться, хтось через дурість відкриває свої особисті відомості.

Відсутній Yury_Bulka

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 440
  • Карма: +0/-0
  • муз́ика
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #18 : 2011-11-12 21:39:45 »
Якщо Вас цікавить можливість створення власного блоґа, тоді можете скористатись wordpress.com — вони, наскільки я знаю, надають безкоштовний гостинґ для адрес «ви.wordpress.com».

Але, знаєте, приємно, що люди організовують нецентралізовану соцмережу, та ще й відкриту. Це багато що змінює.
http://freeUser.org.ua/ — колективний досвід із застосування вільних програм

idontremember

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #19 : 2011-11-12 22:28:07 »
Чудово, що мова пішла про блоги. Я вже давненько хотів...

Опишіть ваші вимоги до ідеального блогу. Які функції там повинні бути? Який дизайн? Чи повинна бути можливість завантажувати всякі файли, для розшарювання між друзями? Чи повинні бути фотоальбоми? Ну і всяк0-таk0...
Чи повинні бути "кніпки-розшарювальники" , типу "Поділитися для Вкантакту\Фуйсбуку\втітері"???

Відсутній Yury_Bulka

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 440
  • Карма: +0/-0
  • муз́ика
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #20 : 2011-11-12 22:48:03 »
Чудово, що мова пішла про блоги. Я вже давненько хотів...

Опишіть ваші вимоги до ідеального блогу. Які функції там повинні бути? Який дизайн? Чи повинна бути можливість завантажувати всякі файли, для розшарювання між друзями? Чи повинні бути фотоальбоми? Ну і всяк0-таk0...
Чи повинні бути "кніпки-розшарювальники" , типу "Поділитися для Вкантакту\Фуйсбуку\втітері"???
Я люблю, щоб не було тих кнопок «Why not share?», бо відволікає. Якщо треба, хтось може легко і без того «Порадити». Люблю, щоб було гарно, чистенько, зі смаком. Легко відкривалось і переглядалось. Без флешів. Без зайвих jQuery.

А так — щоб людина була цікава і добра, тоді можна читати:)

P.S. Ви плануєте писати свій рушій?
http://freeUser.org.ua/ — колективний досвід із застосування вільних програм

idontremember

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #21 : 2011-11-12 23:07:12 »
Я люблю, щоб не було тих кнопок «Why not share?», бо відволікає. Якщо треба, хтось може легко і без того «Порадити». Люблю, щоб було гарно, чистенько, зі смаком. Легко відкривалось і переглядалось. Без флешів. Без зайвих jQuery.
МАЛО!!! Або  :-/ ви невимогливий?

ПИТАННЯ:

Вибачте, хто встиг, то й прочитав. Видалив.
У мене ж фантазія!!! Та і пробалакався я вже. ОГО-ГО скільки ідей, так? АЛЕ самого найголовнішого ніхто не знає 8-)[/color]


P.S. ***?

 :-X

---
от... мож ще хто що цікавого напише??? Не соромтесь!!! Я ж кажу пишіть все-все що в голову лізе.
« Змінено: 2011-11-12 23:16:25 від idontremember »

Відсутній Yury_Bulka

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 440
  • Карма: +0/-0
  • муз́ика
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #22 : 2011-11-12 23:13:27 »
У мене ж фантазія!!! Та і пробалакався я вже. ОГО-ГО скільки ідей, так? АЛЕ самого найголовнішого ніхто не знає 8-)[/color]
Бажаю успіху!:) Креатив треба реалізовувати:)
http://freeUser.org.ua/ — колективний досвід із застосування вільних програм

idontremember

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #23 : 2011-11-12 23:18:57 »
Бажаю успіху!:) Креатив треба реалізовувати:)
[smiley=drinks.gif] та з мене ідеї так і пруть.

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #24 : 2011-11-13 01:52:16 »
Якщо Вас цікавить можливість створення власного блоґа, тоді можете скористатись wordpress.com — вони, наскільки я знаю, надають безкоштовний гостинґ для адрес «ви.wordpress.com».
Так, але щоб там дописувати людині теж треба реєструватися. Скількох людей вдасться загітувати завести блоґ? А от в соцмережі вже майже всі.

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #25 : 2011-11-13 01:55:51 »
Про новий блог.
Вже минув той час, коли питання було в тому, як це зробити. Вже є 1000і клонів ЖЖ більш досконалих і безглючних. Але там нема основного, цікавої авдиторії. І в цьому буде недолік будь-якого нового блоґу. Всі досі йдуть на глючний і гальмівний ЖЖ, бо інерція.

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #26 : 2011-11-13 01:58:57 »
Давно хотів би бачити блоґ з деревевидною структурою.

idontremember

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #27 : 2011-11-13 09:57:37 »
... деревевидною структурою.
:o ой, а що це і як це? Поясніть іншими словами або наведіть приклад, якщо є.
« Змінено: 2011-11-13 10:09:26 від idontremember »

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #28 : 2011-11-14 00:41:17 »
Щось на зразок форуму. Щоб користувач міг сортувати дискусії по темах сам, а не просто хронологічно, як воно завжди. Наприклад розділ суспільство може мати підрозділ релігія, а підрозділ релігія - буддизм.

В блоґах воно і так здається є.