Автор Гілка: Друк в OpenOffice  (Прочитано 1658 раз)

Вадим Вітомський

  • Гість
Друк в OpenOffice
« : 2005-06-09 08:30:51 »
Доброго дня!
У мене є декілька проблем з друком в ООО (Mandrake 10.1, OOO 1.1.3).
По-перше, при спробі роздрукувати або експортувати в PDF в мене всі шрифти змінюються на один, при цьому літери або налазять одна на одну, або мають дуже широкий міжсимвольний інтервал. В настройках заміна шрифтів відключена і на екрані документ виглядає нормально.
По-друге, при друці обрізається верхнє поле документа незалежно від відступів сторінки.
По-третє, (я не знаю чому) в Windows документ виглядає інакше, ніж в Linux. Можливо, це залежить від версії ООО? (Windows - OOO 1.1.2, Linux - OOO 1.1.3).

Вадим Вітомський

  • Гість
Re: Друк в OpenOffice
« Відповідей #1 : 2005-06-09 10:50:13 »
Як не дивно, але всі вищевказані проблеми вирішились простим встановленням шрифтів Вінди в Центрі керування KDE. Документ як при перегляді, так і при друці виглядає однаково і поля не обрізаються. Спробував відкрити вордовський документ (бухгалтерський бланк) і роздрукувати його - все працює чудово!  ;D

Вадим Вітомський

  • Гість
Re: Друк в OpenOffice
« Відповідей #2 : 2005-06-24 13:01:05 »
Вибачаюсь, але лише на перший погляд всі проблеми здавались вирішеними. Залишилось ще дещо: все-таки розміщення текту на сторінці далеко не в усіх документах однакове під обма ОСями, лише частина вордовських документів однаково виглядає і друкується. Можливо, хтось знає, як з цим боротись? ???