Автор Гілка: UTF-8  (Прочитано 4201 раз)

Відсутній jeorge

  • Новачок
  • *
  • дописів: 10
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: UTF-8
« Відповідей #15 : 2005-07-14 16:07:46 »
Konsole мені подобається, але я зараз практично не використовую КДЕ, використовую Firefox, xmms, mplayer з мультимедії, ну і під вайном дещо: Radmin (бо станції в нас під W2K, а адмініструю я 8 областей - отже приходиться використовувати), MS Office 2000 також в мене під вайном працює (в опенофісі все-таки є трохи несумісність). Ну а для серверів (FreeBSD, Linux) а також маршрутизаторів осі ці самі консолі і використовую :-) Звик. А так як кдешного крім Konsole в цьому списку нема отже і вирішив перейти на FluxBox. Дуже сподобався. Зараз шукаю як відключити "Помічника" в MSOffice якось через Registry, бо
в вайні він не запускається.

Відсутній Rainbow

  • Новачок
  • *
  • дописів: 45
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: UTF-8
« Відповідей #16 : 2005-08-02 23:35:28 »
встановив цю локаль, в консолі і х все гаразд, але мабуть буду відмовлятись бо не бачу переваг, лише недоліки
Можна конкретніше про недоліки?

Андрій(Guest)

  • Гість
Re: UTF-8
« Відповідей #17 : 2005-08-07 06:27:32 »
також цікаво почути про "недоліки" utf, бо я живу лише на utf і вже майже забув той жах з кодуваннями, перекодуваннями та кракозяблами, остання перешкода була - MC, але, принаймні в Mandriva вже є латки для підтримки utf для mc так що "хай живе Unicode" 8-)

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: UTF-8
« Відповідей #18 : 2005-08-10 12:35:44 »
Заздалегідь прошу вибачення за пафос, але UTF-8 -- це наше "майбутнє". Це зручно і для користувачів, яким не потрібно довго ламати голову над вибором потрібної локалі чи кодової сторінки і для програмістів, які будуть чітко усвідомлювати в якому напрямку рухатись при додаванні можливостей локалізації своїх програм. Розробники це усвідомлюють і намагаються відповідним чином вдосконалити свої продукти. І з часом все одно доведеться розбиратись в налаштуваннях системи чи окремих програм з UTF-8 -- то чому б не зробити цього зараз?
dd if=/dev/zero of=/dev/null