Опитування

Лінукс в застої?

Так
5 (22.7%)
Ні
17 (77.3%)

Проголосувало: 21

Автор Гілка: Стагнація Linux  (Прочитано 26283 раз)

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #105 : 2016-03-27 19:46:33 »
мої знайомі це програмісти де мають не один комп, та кучу віртуальних машин з різними ОС, адміністратори, майстри СЦ, у них в кожного є своя думка. Лінукс вже не той, навіть читав останні висказування про генту, де вже ментейнери перекидають помилки від одного до іншого, а ще багато чого там не компіляється.
 От наприклад думка про pkgng від eax.me перекладено:
Цитата
В цілому я хочу сказати, що управління пакетами під FreeBSD стало набагато краще, ніж воно було раніше. Прям дійсно є нормальний пакетний менеджер, не тільки не поступається лінуксових Yum і Apt, але в чомусь навіть і перевершують їх. Наприклад, інтерфейс у pkg простий, зрозумілий і единообразен, чого вже точно не можна сказати про Apt. Пакети вельми свіжі. Наприклад, коли я розбирався з pkg, з його допомогою можна було встановити останній на той момент Go версії 1.5, а в Ubuntu з коробки був доступний тільки найдавніший Go 1.2. Аналога pkg audit в світі дистрибутивів Linux мені ось так з льоту і зовсім невідомо.
Лінукс це провальна платформа, на десктопу 1-2 проценти, Intel яка розробляла meego, maemo, Tizen зараз і толку, так на серверахвона прижилась, на десктопі ні.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #106 : 2016-03-27 20:16:32 »
Ага. Лінукс — провальна платформа, бо так вирішив BSDшник, поспілкувавшись з друзями-віндузятниками.
Що ще цікавого розповісте?
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #107 : 2016-03-27 20:36:22 »
Зазирнув у репозиторії Debian. У jessie-backports є golang 1.5, у stretch/sid — вже є найсвіжіший 1.6.
Подивився що таке той pkg audit — стало зрозуміло чому його аналогів у Linux нема й не буде. Хіба що під якусь генту чи ще щось подібне. Але маю сумнів, що хтось почне робити подібні милиці.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #108 : 2016-03-28 05:51:50 »
Ага. Лінукс — провальна платформа, бо так вирішив BSDшник, поспілкувавшись з друзями-віндузятниками.
Що ще цікавого розповісте?
скільки бачу хочуть запустити firefoxOS, Sailfish OS скільки вже пилять і ніякого результату я не бачу, вічно все в розробці.
тим же андроїдом не задоволені фірми, бо все привязано на гугл, та і андроїд крутиться в віртуальній машині "далвік", яке вже крутить ядро лінукс, там немає glibc, програмується Java кодом ( не випадково ж Oracle та Google за це судились ).
 про ту ж кросплатформеність лінукса, є випадки коли навіть з бубном не запускався img образ лінукса, хоча та плата ARM була завлена та був образ з їх сайту завантажений, ой довго ж писати, з проблемами зараз змиряються, але все одно приходить бачу в людей мить коли плюють, і тут в них два шляхи Мас чи віндовс, про лінукс тоді навіть згадувати не хочуть, більшість опитуваних переходять на Мас

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #109 : 2016-03-28 05:58:38 »
https://packages.debian.org/jessie/golang
мабуть ще не оновили інформацію, та і тут проблема дебіана дальше, версія 1.6 не встановиться в jessie, знайома ситуація, в FreeBSD в мене з цим проблем немає, або видалив стару, або використав pkg set, та без всяких там повідомлень "цей пакунок не працює з цим ядром, оновіть систему"

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #110 : 2016-03-28 09:12:43 »
Стільки писанини, а зміст один - бажання халяви, скажіть ви йдете до крамниці й теж вказуєте за яку ціну купити щось, вам хто дає річ якою ви покористуєтеся, а потім скажете що не сподобалося й віддасте назад ? Для того шановний є демо-версії, а для демо-версій не потрібні ніякі кряки, ведучи мову про кряки, ви не ведете мову про те що вам не сподобається, бо з кряком гра (пк-забавка) буде вже вкрадена але мова навіть не про те, якщо ви перечитаєте знову мої повідомлення то виявите, що я писав про безпеку, не бачу сенсу у користуванні Лінукс якщо користуватися ним ви будете як Віндовс, лишень додасте собі зайвого геморою, от я вам і пропоную не муляти сраку й користуватися Віндовс. Навіщо вона вам та коробочка взагалі якщо вам дадуть її ту гру цілком законно стягнути на свій комп, хто вам заважатиме за бажання її записати на диск і покласти у коробочку ?
Ви явно не ігроман (gamer), коробочка то є сила! :P  Вам не зрозуміти....
Я з радістю, б купував ігри, якби вони коштували як раніше - 150 грн в Україні. разом із коробочкою і "паперовим мануалом" , але коли вони коштують 500 - 1 000 грн, із коробочкою і пареровим мануалом. Тут, уже Я пас...
 
Розумієте, постає питання бюджету, не буде ж якась країна витрачати піловину бюджету на будівництво "Єйфелової вежі", у столиці, коли невистачає коштів щоб запеспечити зарплатою енергетиків, наприклад.?  

І було б непогано, якби Я мав змогу бути, пасом на якійсь Лінукс-ОС, а не тільки на ВінОС.
Це як приклад із книгою, яка коштує 200$ для с.с. жителя США, це небагато, але для с.с. Озі це дуже багато, тому с.с. житель США то купує, тим-сам підтримуючи автора і економіку США, а с.с. Озі користується послугами підроджернеків. Результат: с.с. житель США задоволений, бо має книгу, автор задоволений бо має прибуток, і с.с. Озі є задоволений бо не потрібно продавати все своє майно щоб купити одну єдину книгу.

« Змінено: 2016-03-28 09:13:24 від OzySTS275M »
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #111 : 2016-03-28 10:17:02 »
скільки бачу хочуть запустити firefoxOS, Sailfish OS скільки вже пилять і ніякого результату я не бачу, вічно все в розробці.
Так і має бути. Коли за продуктом нема конкретної комерційної компанії — наврядчи OEM`и на нього звернуть увагу. Бо нема з ким нормально угоди укладати. Оно Ubuntu на мобільниках потроху ворушиться. Але то не є основний їх бізнес, тому не дивно що повільно.

тим же андроїдом не задоволені фірми, бо все привязано на гугл
Вивчайте мат. частину. Android — OpenSource проект. Отримати його без прив'язки до сервісів гугла елементарно.

та і андроїд крутиться в віртуальній машині "далвік", яке вже крутить ядро лінукс, там немає glibc, програмується Java кодом ( не випадково ж Oracle та Google за це судились ).
Знову повертаймося до вивчення мат. частини. Зокрема про Native Development Kit. До речі, комерційна успішність Android стала можливою саме завдяки Dalvik. Бо гнучкість системи ніщо, коли нема можливості написати та зібрати один раз, не перезбираючи під кожну версію та пристрій.

про ту ж кросплатформеність лінукса, є випадки коли навіть з бубном не запускався img образ лінукса, хоча та плата ARM була завлена та був образ з їх сайту завантажений
Ну криві руки. Чи кривий образ. Або помилка у документації. Власне, наплив криворучок — ознака зменшення порогу входження в технологію, і, відповідно, помітного розвитку технології.

ой довго ж писати, з проблемами зараз змиряються, але все одно приходить бачу в людей мить коли плюють, і тут в них два шляхи Мас чи віндовс, про лінукс тоді навіть згадувати не хочуть, більшість опитуваних переходять на Мас
Ще раз повторюю: ви та ваші друзі не є релевантною вибіркою. Linux вже має 70% ринку мобільних та портативних пристроїв. Linux потихеньку влазить на лептопи, тут дуже гарна ідея з ChromeOS. А що до Mac, так ви б бачили скільки людей ставлять на них вінду, бо «незвично». Але чогось про «стагнацію OS X» ніхто не говорить.

https://packages.debian.org/jessie/golang
мабуть ще не оновили інформацію, та і тут проблема дебіана дальше, версія 1.6 не встановиться в jessie, знайома ситуація, в FreeBSD в мене з цим проблем немає, або видалив стару, або використав pkg set, та без всяких там повідомлень "цей пакунок не працює з цим ядром, оновіть систему"
Чому не оновили? Усе на місці: https://packages.debian.org/jessie-backports/golang — версія 1.5
Поставити версію 1.6 на jessie — без проблем. Перезібрати пакунок й усе буде ОК. Або використати chroot чи docker. І цей, не пишіть дурню, на ядро воно не скаржитиметься ніколи. І ще раз повторюю: усе те, про що ви пишете — все є питаннями адміністрування. Пересічний користувач не займається вирішенням таких питань. Взагалі. А от для адміністратора (якщо у нього голова на плечах не для капелюха) у Linux є все, що потрібно. Й навіть більше.

Ну й поясніть таку просту річ: чому IT-фахівці, тобто люди що постійно працюють з технологіями, знають їх тонкощі, особливості розвитку, тощо, не бачать проблем зі «стагнацією», а усілякі військові та інші, хто не може нормальних власних аргументів навести або пошукати у тому ж гуглі, їх бачать?
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #112 : 2016-03-28 11:20:34 »
Цитата
Але чогось про «стагнацію OS X» ніхто не говорить.
Про що не знаю про те не пишу. Але ж Mac це ж елітка.

Цитата
Ну й поясніть таку просту річ: чому IT-фахівці, тобто люди що постійно працюють з технологіями, знають їх тонкощі, особливості розвитку, тощо, не бачать проблем зі «стагнацією», а усілякі військові та інші, хто не може нормальних власних аргументів навести або пошукати у тому ж гуглі, їх бачать?
Віндузяка якого висмикнуть з його Вікон побачить.
« Змінено: 2016-03-28 11:21:48 від xuser13 »
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #113 : 2016-03-28 11:26:27 »
Цитата
Зокрема про Native Development Kit.
там виклик С++ коду з Java ( і навпаки) через JNI і не більше, ше один костиль наплодили, posix там реалізований ? Дайте приклад доступ до преривань ядра через int 80h та код на С андроїд + posix, з компіляцією gcc, без всякої додаткової установки лінукса

Цитата
Linux потихеньку влазить на лептопи
це я чую вже з 2008 року, рік десктопу лінукс, в іпратів я вже це чую від 2011 року, шось в школах лінукс я не замічаю, хоча б в кожній другій школі. Як говорять "а віз і нині там", легкого переходу я не бачу, як мене це запевняли, нагадаю вже 2016 рік, що не так, пройшло майже пять років.

Цитата
Ну й поясніть таку просту річ: чому IT-фахівці, тобто люди що постійно працюють з технологіями, знають їх тонкощі, особливості розвитку, тощо, не бачать проблем зі «стагнацією»
а це хто на шо вчився, а вчити тойже код, адмініструвати чи програмувати, воно їм незрозуміле і не потрібне, я знаю людей, які захоплюються ремонтом і тюнінгом машин, а комп для них не цікавий, навіть кличе мене друг на такі прості питання, що це учень справивився, але як він говрить "я там нічого не розумію", поставив програму і все, якщо шось трохи вище елементарного кличе мене, йому не цікаво як це працює, він навіть не знає скільки ядер в його ноутбукові, за те він знає мало не все про автомобілі, по звуку чує що треба ремонтувати )))

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #114 : 2016-03-28 11:53:02 »
Про що не знаю про те не пишу. Але ж Mac це ж елітка.
Яка ще «елітка»??? Де там що «елітне»?

Віндузяка якого висмикнуть з його Вікон побачить.
Ну хоч зізнались хто ви є. А взагалі, я оно висмикнув користувача з WinXP та пересадив на Win10. Ви б бачили ті матюки. «Це не працює, те не так, верніть мій старий комп, дайте нормальний віндовс».

там виклик С++ коду з Java ( і навпаки) через JNI і не більше, ше один костиль наплодили, posix там реалізований ? Дайте приклад доступ до преривань ядра через int 80h та код на С андроїд + posix, з компіляцією gcc, без всякої додаткової установки лінукса
А нащо там POSIX, який там є але обмежений? Нащо вам переривання? Щоб з крос-платформеного інструменту зробити обмежений? А чого тоді не висуваєте тих самих претензій до .Net, Java, Python, Ruby, тощо? Ви з розробкою програмного забезпечення хоч раз мали справу? Користувачу начхати на те, як воно реалізовано. Йому «їхати», а не «шашечки». А усі ті POSIX та інші стандарти — то для розробників, щоб простіше жити було. Власне, стандартний API, що його дають SDK та NDK — це щастя для девелоперів. Якщо раніше казали «життя закоротке, щоб писати на Ассемблері — обирай C», то тепер кажуть «життя закоротке щоб писати на C, пишемо на $PLATFORMNAME». Рівні абстракції зараз значно змінились.

це я чую вже з 2008 року, рік десктопу лінукс, в іпратів я вже це чую від 2011 року, шось в школах лінукс я не замічаю, хоча б в кожній другій школі. Як говорять "а віз і нині там", легкого переходу я не бачу, як мене це запевняли, нагадаю вже 2016 рік, що не так, пройшло майже пять років.
Ви чуєте, а я — бачу. не менше 30% комп'ютерів, що я бачу на вітринах, мають Ubuntu чи SLED. У школах ситуація не зміниться доти, доки не буде створено програми з вивчення інформатики, а не курси користувачів MS Windows + Office.
Легкий перехід? Ще раз повторюю: у A2129 та у В2830 успішно працюють комп'ютери з Debian надані мною та моїми друзями у якості волонтерської допомоги. Жодних на них нарікань нема. Хіба що на найстаріший — я забув на мамці змінити батарейку, тому годинник збивається.

а це хто на шо вчився, а вчити тойже код, адмініструвати чи програмувати, воно їм незрозуміле і не потрібне, я знаю людей, які захоплюються ремонтом і тюнінгом машин, а комп для них не цікавий, навіть кличе мене друг на такі прості питання, що це учень справивився, але як він говрить "я там нічого не розумію", поставив програму і все, якщо шось трохи вище елементарного кличе мене, йому не цікаво як це працює, він навіть не знає скільки ядер в його ноутбукові, за те він знає мало не все про автомобілі, по звуку чує що треба ремонтувати )))
Ну ось ви знову повторюєте мої слова. Користувачу начхати що за ОС у нього стоїть. Усі тонкощі системи — то цікаво лише розробникам та адміністраторам. А розробникам зараз цікавіше працювати на Web, бо там усе достатньо стандартизоване, щоб одразу мати добряче охоплення ринку.
Ну й цей, Linux така провальна платформа, що:
http://www.microsoft.com/en-us/server-cloud/sql-server-on-linux.aspx
« Змінено: 2016-03-28 11:54:59 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #115 : 2016-03-28 12:45:47 »
Цитата
Де там що «елітне»?
ціна, заробляють на понтах молоді
Цитата
Ви з розробкою програмного забезпечення хоч раз мали справу?
а ні не мав, зараз на ардуіно розробляю інкубатор, RPI2 є, збирав img образ NetBSD, на власну плту з AT91RM9200
Ні, ніякого відношення до розробки
Цитата
«життя закоротке щоб писати на C, пишемо на $PLATFORMNAME»
а ви пробували писати та налагоджувати ООП, путатись в адресах, таблицях, методах ? Де написав раз, а потім лиш робиш шо в отладчику сидиш, бо компіляється все нормально. Про легкість того ж лінукса і його портування коду та програм під нього, що так багато пишите. Я більше питаю за технічну сторону, бо бачу, як пишуть так і робить, і тут в лінуксі темний ліс, бо всі хочуть потягнути ковдру на себе. Що вдало робить убунта, редхат, гугл, а успіху товариства СПО так і не бачити, все більше і більше занепадає.

Також цікаво чого всі захопились пропрієтарним стімом, коли на вільні ігри так не жертвували до цього, а вони були і є зараз, але про них ніхто не згадує, ту суму що пожертвували на стім, моглиб розробити вільну гру класного стилю з чудовою графікою, але поперли всі в  стім і кричать шо там свобода.
 
Цитата
Користувачу начхати на те, як воно реалізовано.
так йому начхати на туж btrfs яку кричать шо готова до продакшену, а коли летять дані ФС і неможливо відновити, то пишуть шо ні, не готова, тоб то користувачу начхати на свої дані ? Йому начхати коли в убунту не полагодили розкладку клавіатури ?
Цитата
Жодних на них нарікань нема
дуже хочеться в це повірити і побачити як там встановлюють принтера чи вирішують інші проблеми, та що за ним роблять ? ОС для прапорщика ?
от для прикладу SUNNET досягла самої швидкої по передачі даних ще в 2004 році, та щось не чути що лінукс цю швидкість перегнав, що не так ?
http://proj.sunet.se/LSR2/

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #116 : 2016-03-28 13:56:13 »
ціна, заробляють на понтах молоді
Ціна на Mac не сильно відрізняється від ціни аналогічних Dell, HP чи Lenovo.

а ні не мав, зараз на ардуіно розробляю інкубатор, RPI2 є, збирав img образ NetBSD, на власну плту з AT91RM9200
Ні, ніякого відношення до розробки
Так і кажіть — програміст-аматор. До промислової розробки ПЗ відношення не мав.
а ви пробували писати та налагоджувати ООП, путатись в адресах, таблицях, методах ? Де написав раз, а потім лиш робиш шо в отладчику сидиш, бо компіляється все нормально. Про легкість того ж лінукса і його портування коду та програм під нього, що так багато пишите. Я більше питаю за технічну сторону, бо бачу, як пишуть так і робить, і тут в лінуксі темний ліс, бо всі хочуть потягнути ковдру на себе. Що вдало робить убунта, редхат, гугл, а успіху товариства СПО так і не бачити, все більше і більше занепадає.
Пробував. Все так само як і з процедурною парадигмою. Ніби усе компіляється, але чогось падає. Стандартна проблема. І тоді замість зручних назв класів-об'єктів, тощо, маємо HEX-адреси переходів (особливо коли софт не твій, і debug symbols нема).

Також цікаво чого всі захопились пропрієтарним стімом, коли на вільні ігри так не жертвували до цього, а вони були і є зараз, але про них ніхто не згадує, ту суму що пожертвували на стім, моглиб розробити вільну гру класного стилю з чудовою графікою, але поперли всі в  стім і кричать шо там свобода.
Steam — система цифрового розповсюдження. На неї ніхто грошей не жертвує. Про те що там «свобода» ніхто не кричить. Хіба що у вашій уяві.
так йому начхати на туж btrfs яку кричать шо готова до продакшену, а коли летять дані ФС і неможливо відновити, то пишуть шо ні, не готова, тоб то користувачу начхати на свої дані ?
Звичайному користувачу BtrFS не потрібна. Так само як і ZFS. Їм цілком вистачить ext4 чи UFS. Ті ж, хто справді потребує подібних рішень, завжди мають резервне копіювання та інші подібні речі.

Йому начхати коли в убунту не полагодили розкладку клавіатури?
Якось не в курсі що там в убунтах.
дуже хочеться в це повірити і побачити як там встановлюють принтера чи вирішують інші проблеми, та що за ним роблять ?
Тобто, цінність ОС полягає у безперервному встановленні принтерів та у вирішенні проблем? :o А якщо принтер встановлено, та проблем нема взагалі, бо обладнання справне? Що роблять? Обробляють інформацію. Здебільшого — таємну. Як і привіз, встановив та показав — жодних проблем. Ще є пара нетбуків, що виконують вузькопрофільні завдання, але то інша справа.
ОС для прапорщика ?
ОС для людини з мозком. А звання — то питання десяте. Як я бачив, за усіма комп'ютерами працюють максимум сержанти. Як контрактники, так і мобілізовані. Й жодного IT-спеца.
от для прикладу SUNNET досягла самої швидкої по передачі даних ще в 2004 році, та щось не чути що лінукс цю швидкість перегнав, що не так ?
А хтось ставив за мету це зробити? До того ж, 4.2 гігабіти... це було багато 12 років тому. Зараз Linux працює з 10-гігабітними картками:
http://dak1n1.com/blog/7-performance-tuning-intel-10gbe/
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #117 : 2016-03-28 14:15:34 »
Цитата
Зараз Linux працює з 10-гігабітними картками:
Dell Force10 10/40Gb картки

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #118 : 2016-03-28 17:12:15 »
Dell Force10 10/40Gb картки
Щось не знайшов такого. Комутатори знайшов, а ось картки — лише 10Gbit бачу у них. Може не там дивлюся.
Але у будь-якому разі, ось, у 2015-му році Red Hat'івська презентація що стосується питання 100 Gbit Ethernet, та як воно зараз працює у Linux. http://people.netfilter.org/hawk/presentations/LCA2015/net_stack_challenges_100G_LCA2015.pdf
Ось по Ubuntu: https://insights.ubuntu.com/2015/06/18/worlds-first-25100-gigabit-open-ethernet-based-switch-launches/

Підведемо підсумки: так, у обмеженому просторі парадигми «десктоп», яка повільно вмирає, є певні регресії, спричинені небажанням розробників доводити до ідеалу свої витвори. Окремі ентузіасти ситуації не вирішують, а кінцевий користувач вимагає щоб йому все принесли на тарілочці.
Ну а так, да... стагнація. Оно купив собі принтер Brother, та батьку на службу БФП Brother. Стягнув з оф. сайту драйвери під Linux, поставив пакунки, зібрався лізти налаштовувати, а він у мене вже у CUPS прописаний. А БФП ще й сканує без проблем, що з автоподанням документів, що так. Дуплекс працює чудово... Це при тому, що я років 10 тримався від них подалі, бо знав що Brother не мають драйверів під Linux взагалі, та й під вінду не дуже «якісні».
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #119 : 2016-03-28 17:33:02 »
Цитата
бо знав що Brother не мають драйверів під Linux взагалі
брехня, Brother це перша фірма яка офіційно заявлала про підтримку лінукс своїх драйверів, мало не з 2004 року, інші НР це підробки для lp

Цитата
Пропускна здатність при об'єднанні в стек: до 320 Гбіт / с (при використанні кільцевої конфігурації з двох портів 40 GbE)
в тих прикладах теж описано про стек, а не карточку 100 Гбіт / c
в FreeBSD є підтримка INTEL PRO/1000 GbE em інтерфейс драйвера