Опитування

Лінукс в застої?

Так
5 (22.7%)
Ні
17 (77.3%)

Проголосувало: 21

Автор Гілка: Стагнація Linux  (Прочитано 26243 раз)

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #150 : 2016-04-12 17:34:21 »
Ще одна "зручність" в користуванні дистрибутивів Linux. Вимкнення екрану і увімкнення заставки під час перегляду відео. Лежиш ти такий і дивишся кіно і, наприклад, кожні 20 хвилин мусиш ворушити мишку або натискати кнопочку на клавіатурі для того щоб не відбувалося переходу монітора в енергозберігаючий режим і запускалася заставка. Є пара програма для боротьби з цим явищем. Одна слідкує за процесами і якщо програма виявляється процес з вказаним іменем (назву треба заносити в спеціальний список в програмі), то вимикає все це діло. Дуже зручно. Поставив на паузу і відійшов на тривалий час і програма не дає монітору вимкнутися бо в пам’яті висить процес з іменем smplayer. Або ще можна xset s off і xset -dpms а потім, коли додивився, xset s on і xset +dpms. В Windows, як ви вже здогадалися, такого немає.

xuser13 в тебе якісь дитячі труднощі, в мене немає такої проблеми, все працює як потрібно, нічого не вимикає коли не потрібно й нічого не вмикає коли не потрібно, користуюсь Caffeine раніше там справді деякі проґрами потрібно було вносити у перелік щоб вимикався зберігач екрану але зараз навіть функції такої немає, тобто просто встановлюєш проґраму й все працює і навіть зручніше на багато ніж у Віндовс, бо за бажання я можу вимкнути взагалі зберігач екрану, інколи так зручно, наприклад коли щось довго читаєш у оглядачі тенет. Загалом ти або сиди на Віндовс якщо вона тобі так подобається або будь справжнім лінуксоїдом, звісно лінуксоїд зазвичай багато більше читає тому такі проблеми про які ти пишеш йому не відомі, точніше відомі але вирішувані за наявности мозку

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #151 : 2016-04-13 12:21:46 »
Цитата
в тебе якісь дитячі труднощі
і в державних установ теж труднощі дитячі ?
дуже чудово читати, що лінукс вже який рік завоює десктопи. Навіть партія піратів України писала на сайті що з 2011 року вони почнуть інтеграцію і всі перейдуть на лінукс, бо це просто. А віз і нині там. Були доповіді про встановлення декілька шкіл Києва, і все. З тих пір я щось ніякі успіхи не чую. В знайомих запитую, про лінукс в школі, він є, але на старих компах, там навіть ніхто за ними працювати не хоче

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #152 : 2016-04-13 13:36:34 »
Ні там гірше. Там тотальне беззаконня, свавілля та кумівство. А ще, відсутність покарань за використання піратського ПЗ.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #153 : 2016-04-13 14:21:39 »
Цитата
відсутність покарань за використання піратського ПЗ.
за піратський RedHat теж карати ? в інтернеті є кряки, знаю що деякі адміни ставлять їх, бо ситуація така склалась

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #154 : 2016-04-13 16:35:47 »
за піратський RedHat теж карати ? в інтернеті є кряки, знаю що деякі адміни ставлять їх, бо ситуація така склалась
Кряки на редхат? Не смішіть мої капці. Оце якось склав іспит на RHCSA, й не знав, що там щось «крякати» можна. Кума спитав, той RHCE, він теж про таке й не чув ніколи. От якась у вас особлива реальність. Не така як у мене. Розповім як це у нашому всесвіті відбувається:
У Red Hat продається підтримка, а не просто «право на користування». У цю підтримку входить доступ до сервера з репозиторіями. Усі «ключі» що там є — то для авторизації у Red Hat Network, й до дупи усі ті «кряки». Хіба що хтось скористається чужими ключами. А от вже за це — так, треба карати й карати жорстоко.
Не маєш грошей на RHEL користуйся CentOS, Scientific, купи дешевий Oracle Unbreakable (завантажити ISO вони взагалі безкоштовно дають).
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #155 : 2016-04-13 17:12:52 »
Цитата
Кряки на редхат?
звісно піратські версії образів лежать на просторах інтернету
https://www.redhat.com/wapps/store/catalog.html От для ознайомлення прайс
піратські версії вибирають ще за того, що RedHat ставить обмеження на кількість з'єднаннь і по прайсу можна оцінити ще чим: кількістю нод, сокетів, термін підтримки. Всі інші підробки не підійшли для великої кількісті конектів для сервера.

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #156 : 2016-04-13 17:48:54 »
і в державних установ теж труднощі дитячі ?

Саме так, бо якщо таку дурницю не можуть вирішити це означає лише одне - лопухи, нажаль комп’ютерна грамотність це ще дивина.

дуже чудово читати, що лінукс вже який рік завоює десктопи.

Так він їх вже давно завоював але не всі, а лише ті які потрібно, наприклад мій  :) . Увесь світ на вільне ПЗ не перейде, бо це не вигідно багатьом від кого це залежить, Лінукс це не замінювач Віндовс, а лише альтернатива, якби була мета перевести усі десктопи на Лінукс то розумно було-б замість сотень дистрибутивів розробляти два-три дистрибутиви чи то навіть один але наразі Лінукс це такий собі конструктор на різні смаки, кожен його робить під себе й вимагати від конкретних виробників те, що особисто їм не потрібно це звичайне бажання халяви але тобі ніхто не зобов’язаний, є бажання - роби сам, немає сиди на Віндовс.

А віз і нині там.

М’яко кажучи брехня але халявщикам так здається

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #157 : 2016-04-13 17:51:28 »
звісно піратські версії образів лежать на просторах інтернету

Не бачу сенсу при наявности безкоштовної альтернативи марити платними дистрибутивами

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #158 : 2016-04-13 19:24:39 »
звісно піратські версії образів лежать на просторах інтернету
[smiley=suicide.gif] ви це товсто тролите, чи справді не розумієте що до чого? Ті «піратські образи» можна безперешкодно завантажити з серверів редхату скориставшись trial-реєстрацією. Результат буде той самий, ще й 30 днів дадуть оновлення отримувати. Контрольні суми однакові що для «піратських образів», що для trial, що у підписці. Перевірено особисто.
Усі інші теревені, про «не підійшли під навантаження» — ото такі «одміни», що у них руки десь з колін. CERN бачте використовує Scientific Linux, й у них усе добре, їм вистачає навантаження. Купа контор використовує під навантаженням CentOS чи Unbreakable, й усе працює. А цим, бач, давай саме логотип RHEL, щоб працювало швидко.

Ще раз повторюю: пане військовий, поверніться до своєї справи, де ви професіонал, бо ви тут таку дурню несете, що на голову не налазить.
Дядьку, якщо не розумієте, розшифрую. Мій кваліфікаційний рівень: RHCSA - Red Hat Certified System Administrator. Я знаю про Red Hat трохи більше за вас, й тих «адміністраторів» що не можуть змусити як слід працювати CentOS.
« Змінено: 2016-04-13 19:31:16 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #159 : 2016-04-13 19:55:24 »
Цитата
Купа контор використовує під навантаженням CentOS чи Unbreakable, й усе працює.
це там де сервер більше простоює чим робить, дійсно все працює
а коли треба треба 30 підключень одночасно до сервера, тоді все, платіть бабло RH, знаю, знаю, в адмінів локалхоста все працює, легко і нічого не треба.
 
Цитата
що у них руки десь з колін.
та у лінуксоїдів щось не так, завжди руки і не прямі, знаєм і проходили
Цитата
бо ви тут таку дурню несете
та ну, захист лінукса, якщо все так просто з траілом красношаки все просто, тоді навіщо їм виставляти той прайс ? Для дураків що б купували і для спеціалістів що було безкоштовно ? Та тріалка як сир в мишоловці, працює, але не для серйозних речей, там дають 30 днів для документації, підтримку, розробку там вести не можна ( ну вже якшо розробник то безкоштовно дається версія для розробників ПЗ). А безкоштовними версіями можна награтись і не досягти результату

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #160 : 2016-04-13 21:25:52 »
а коли треба треба 30 підключень одночасно до сервера, тоді все, платіть бабло RH
30 підключень до якого сервісу? Конкретну відповідь будь ласка.

знаю, знаю, в адмінів локалхоста все працює, легко і нічого не треба.
Перепрошую, я так розумію, це ви мене «адміном локалхоста» назвали?

та у лінуксоїдів щось не так, завжди руки і не прямі, знаєм і проходили
Ну а якщо руки криві, чи Windows головного мозку, то що, мовчати про це?

та ну, захист лінукса, якщо все так просто з траілом красношаки все просто, тоді навіщо їм виставляти той прайс ? Для дураків що б купували і для спеціалістів що було безкоштовно ? Та тріалка як сир в мишоловці, працює, але не для серйозних речей, там дають 30 днів для документації, підтримку, розробку там вести не можна ( ну вже якшо розробник то безкоштовно дається версія для розробників ПЗ). А безкоштовними версіями можна награтись і не досягти результату
Вибачте, вам скільки разів повторити, щоб ви не оцінювали речі, про які не маєте уявлення? Купують підтримку для того, щоб скинути вирішення проблем на розробника. Щоб не тримати цілий штат своїх програмістів для внесення виправлень в код, й таке інше.
Та тріалка — цілком достатня щоб оцінити, чи є потреба купувати чи ні. А безкоштовні версії, так, вони ні на що не здатні. Ось, кластер на базі CentOS 5.8 з 1480 процесорними ядрами. але це так, дрібниці, еге ж.
Та й взагалі, у національному GRID самі кластери на CentOS, Scientific Linux та Debian. Але ж так, на безкоштовних нічого не зробиш...
« Змінено: 2016-04-13 21:31:23 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #161 : 2016-04-13 21:47:28 »
це там де сервер більше простоює чим робить, дійсно все працює
а коли треба треба 30 підключень одночасно до сервера, тоді все, платіть бабло RH

Таки дурню пишете, цілком можна обійтися безкоштовними дистрибутивами


та у лінуксоїдів щось не так, завжди руки і не прямі, знаєм і проходили

Ну, а що як справді косолапий тут дурню пише ?

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #162 : 2016-04-14 10:11:30 »
Цитата
30 підключень до якого сервісу?
та до будь-якого, навіть в віндовс сервері вирішували проблему обмеження підключень для 1С, бо по замовчуванню там було 2 конекта максимум, збільшували до 16, бо більше не треба нам.
Цитата
Перепрошую, я так розумію, це ви мене «адміном локалхоста» назвали?
як хочите так і себе називайте


Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #163 : 2016-04-14 11:02:45 »
та до будь-якого, навіть в віндовс сервері вирішували проблему обмеження підключень для 1С, бо по замовчуванню там було 2 конекта максимум, збільшували до 16, бо більше не треба нам.
WAAAAAT?????? Число підключень до 1С лімітується кількістю клієнтських ліцензій. Але щось мені підказує, що ви знову проявили свою необізнаність, та кажете про RDP-підключення, що на віндах теж обмежені числом клієнтських ліцензій, бо оце я маю дві контори на підтримці, у яких 1С сервер під Linux та понад 10 користувачів одночасно, й жодних проблем. Один крутиться на убунті, інший на Debian. В обох випадках робилась оптимізація PostgreSQL (розміри буферів) й усе. Але знову, я не розумію, до чого ліцензійне обмеження власницького ПЗ до лімітів ОС. Щоб знали, у Linux стандартне обмеження 4096 з'єднань на процес. Якось помітно більше 30.

як хочите так і себе називайте
Я задав конкретне питання. Не з'їжджаємо з теми, військовий. Бо флейм та холівар це одне, а особисті образи — це інше.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #164 : 2016-04-14 12:52:01 »
Цитата
у яких 1С сервер під Linux та понад 10 користувачів одночасно, й жодних проблем.
та хто розповість про звінки з словами "хто сидить в 1С, вийдіть бо я не можу зайти", от і ніяких проблем, вони ж користувачі, заходиться тоді коли вимкнути підключення, тут вже не говориться ситуація коли двоє хочуть редагувати один документ.
 Як і писав, в адмінів локал хостів все працює і ніяких нарікань, ну поставиив сервер, налаштував, а дальше, це анікейщик, який бігає за кнопками користувачів.