Опитування

Яким засобам розробки ви надаєте перевагу графічним чи текстовим?

Використовую лише графічні засоби розробки
5 (13.5%)
Використовую лише консоль
6 (16.2%)
Там і там, але прихильник консолі
11 (29.7%)
Там і там, але прихильник графічних IDE
9 (24.3%)
Мені всеодно
5 (13.5%)
Незнаю
0 (0%)
Зовсім не вмію програмувати
1 (2.7%)

Проголосувало: 27

Автор Гілка: Розробка  (Прочитано 3199 раз)

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Розробка
« : 2004-04-06 19:55:52 »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Ubuntu 8.04

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Розробка
« Відповідей #1 : 2004-04-07 13:40:59 »
Маленьке пояснення: програмую, ясна річ, лише в консолі. Пишу документи також. Проте дивитись хтмл-ки й pdf-ки чи там dvi-шки все ж краще з іксів.

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: Розробка
« Відповідей #2 : 2004-04-07 20:40:56 »
Маленьке пояснення: програмую, ясна річ, лише в консолі. Пишу документи також. Проте дивитись хтмл-ки й pdf-ки чи там dvi-шки все ж краще з іксів.

Цікаво? А як би ти той же броузер писав (чи інший графічний додаток), то теж тільки в консолі? Який текстовий редактор ти використовуєш?

P.S. Недавно навчився слухати в консолі mp3! РУЛЬ! Але не знаю консольного плеєра для ogg - може хто підкаже?
Ubuntu 8.04

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Розробка
« Відповідей #3 : 2004-04-08 01:29:31 »
Цитата
Цікаво? А як би ти той же броузер писав (чи інший графічний додаток), то теж тільки в консолі? Який текстовий редактор ти використовуєш?

Ну не знаю, найкращі броузери вже написані... А до графічних додатків я трохи приохолов. З текстових редакторів використовую лише два: vim (або його іксовий двійник gvim) і редактор Опівнічного Командира. Останній тому, що є Ctrl-O, а перший тому, що зручний.

Emacs якось пробував, і не знаю чому, але мене трафив шляк. Можливо, просто звички старі тяжко кинути.

Зрештою, хто сказав, що для використання консолі я повинен не мати запущених іксів? По-перше, є така чудова річ, як Ctrl-Alt-F<n>, а по-друге, є ще така термінальна програма з назвою Konsole. Гномівським мультитерміналом не користуюсь, бо руки не дійшли зібрати.

Зрештою, в галереї є мій скріншот -- можна подивитись...

dusoft

  • Гість
Re: Розробка
« Відповідей #4 : 2004-04-08 01:55:56 »
ogg123

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Розробка
« Відповідей #5 : 2004-04-08 07:47:13 »

З текстових редакторів використовую лише два: vim (або його іксовий двійник gvim) і редактор Опівнічного Командира. Останній тому, що є Ctrl-O, а перший тому, що зручний.


Цікаво, а Опівнічний Командир однаково працює і вдень, і вночі? ;)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Розробка
« Відповідей #6 : 2004-04-08 13:24:18 »
Не знаю, чи в мене вдома він працює удень, бо вдома я працюю, як правило, вночі ;)

А вдень він прекрасно працює в мене на роботі як під Cygwin, так і під coLinux.

Що ж до назви -- хіба погано звучить? ;) От vim/Emacs/ls/cp/cat/mv/rm/groff/grep/sed/diff/awk/kword/KDE/XFree86 так красиво не перекладеш :).

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Розробка
« Відповідей #7 : 2004-04-08 15:06:21 »
Не знаю, чи в Що ж до назви -- хіба погано звучить? ;)
Я й гадки не мав про підколювання. Просто над англійською назвою часто не задумуєшся, вона як якесь буквосполучення. Але є ще одне значення слова midnight - непроглядна пітьма. Якось би влучніше одним словом замінити. Швидше вийде Поводир в пітьмі.