Автор Гілка: Help... Як попасти з терміналу у папку Завантаження  (Прочитано 1216 раз)

Відсутній Fozzy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
Скачав XAMPP щоб встановити і ось понад три години не можу попасти з терміналу в папку Завантаження щоб запустити інсталяцію Ксампа.Перебрав всі команди і ні як.Діст Linux Mint Sonya Cinnamon

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
А нащо воно треба? Чому не можна сказати просто 'apt-get install mariadb-server apache2 libapache2-mod-php libapache2-mod-perl' ? Нащо ліпити з чогось стороннього?
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Fozzy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
А нащо воно треба? Чому не можна сказати просто 'apt-get install mariadb-server apache2 libapache2-mod-php libapache2-mod-perl' ? Нащо ліпити з чогось стороннього?
То що ви порадили добре для одного тестового сайту.А як у мене їх два десятки і все вручну писать?? То я тільки те і буду робити.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Що це взагалі значить? Можете розписати коротко що робили і що не виходило?

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
То що ви порадили добре для одного тестового сайту.А як у мене їх два десятки і все вручну писать?? То я тільки те і буду робити.

Те що я порадив, це для 2-3 тисячі сайтів. Але тоді ще додають ISPConfig або щось подібне. А от XAMPP як раз для одного тестового сайту.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Fozzy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
То що ви порадили добре для одного тестового сайту.А як у мене їх два десятки і все вручну писать?? То я тільки те і буду робити.

Те що я порадив, це для 2-3 тисячі сайтів. Але тоді ще додають ISPConfig або щось подібне. А от XAMPP як раз для одного тестового сайту.
Будь ласка в деталях... я ще не бачив як марію ставлять хоча перечитав багато різних статей на цю тему.І ще я тількі три дні як перейшов на лінукс.

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Шановний (+/-) , Fozzy ...
Робіть такво :
1. cd ~/Завантаження
2. sudo ./xampp-linux-x64(blah-blah)-installer.run
і всьо буде файно... чемно в це вірю
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Будь ласка в деталях... я ще не бачив як марію ставлять хоча перечитав багато різних статей на цю тему.І ще я тількі три дні як перейшов на лінукс.
MariaDB — це форк від MySQL, на базовому рівні жодних відмінностей, окрім назви пакунків. А що стосується ISPConfig (один з кращих вільних засобів) то ось, інструкція англійською:
https://www.howtoforge.com/tutorial/ispconfig-install-script-debian/

Mint базується на Debian чи Ubuntu (не пам'ятаю точно як там воно в різних модифікаціях) тому цей мануал підійде.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Fozzy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
Шановний (+/-) , Fozzy ...
Робіть такво :
1. cd ~/Завантаження
2. sudo ./xampp-linux-x64(blah-blah)-installer.run
і всьо буде файно... чемно в це вірю
Дуже вас дякую.Якраз те що треба ;)

Відсутній Fozzy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
Будь ласка в деталях... я ще не бачив як марію ставлять хоча перечитав багато різних статей на цю тему.І ще я тількі три дні як перейшов на лінукс.
MariaDB — це форк від MySQL, на базовому рівні жодних відмінностей, окрім назви пакунків. А що стосується ISPConfig (один з кращих вільних засобів) то ось, інструкція англійською:
https://www.howtoforge.com/tutorial/ispconfig-install-script-debian/

Mint базується на Debian чи Ubuntu (не пам'ятаю точно як там воно в різних модифікаціях) тому цей мануал підійде.
Нажаль не спрацювало
Цитата
The detected Linux Distribution is:  Linux Mint 18.2

Sorry but your System is not supported by this script, if you want your system supported
open an issue on GitHub: https://github.com/servisys/ispconfig_setup

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Власне, щоб воно піднялося під Mint проблем нема, треба де-що поправити скрипти.  ::)
Apache2, Perl, PHP, MySQL/MariaDB є у кожному сучасному дистрибутиві. Ставити щось не з репозиторіїв — дууууже погана звичка, там просто необхідно розуміти що робите. Краще одразу вчитися робити правильно, бо мала чисельність руткітів та вірусів під Linux базується саме на тому, що ПЗ не встановлюють звідки прийдеться.

« Змінено: 2017-11-28 14:57:59 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Fozzy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
Власне, щоб воно піднялося під Mint проблем нема, треба де-що поправити скрипти.  ::)
Apache2, Perl, PHP, MySQL/MariaDB є у кожному сучасному дистрибутиві. Ставити щось не з репозиторіїв — дууууже погана звичка, там просто необхідно розуміти що робите. Краще одразу вчитися робити правильно, бо мала чисельність руткітів та вірусів під Linux базується саме на тому, що ПЗ не встановлюють звідки прийдеться.
Про дуже пагану звичку ви праві тому найшов на ubuntu.ru гайд як встановити сервер під Друпал 8 (а мені і потрібно під друпал).Дякую за поради.