Автор Гілка: 😉Не можу встановити Mageia 6 з флешки  (Прочитано 1027 раз)

Відсутній Vitmar

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 182
  • Карма: +0/-0
Вітання всім!
Вирішив змінити ОС (проїлася убунта) на щось нове.
Скачав Mageia 6 iso, зробив завантажувальну флешку, заходжу в BIOS, вибираю boot option 1 - usb flash, boot option 2 - UEFI
Упс, при завантаженні видає: This is not a bootable disk...
Ок, міняю boot option 1 UEFI, boot option 2 - usb flash
чудово, завантажився скрін як в інструкції Mageia 6 UEFI
переміщаюся в третю стрічку ... instal from USB
далі система визначає USB девайси і видає вікно вибору диску на якому міститься інстал.дистр.
Вибираю sdb (usb flash) і тут: error no partition found. Тисну Ок
Наступне вікно вибору installation method. Із 6 варіантів (nfs, ftp, http, cdrom, hard disk, load third party modules) вибираю останній, знову вікно вибору диску що містить модулі ядра. Із варіантів вибору (ATA, flash, card reader, DVD) вибираю знову флеш,і тут знову: error no partition found. Тисну Ок і тут наступне вікно вибору для мене вже складніше зробити вибір: Which driver would you like to insmod? Запропоновано 15 варіантів (EFI, ldlinux.sys, ubnkern, ubninit, dosutils, isolinux, x86_64, ubnpathl.txt, autorun.inf, boot.catalog, ubnfilel.txt, syslinux.cfg, menu.c32, libutil.c32, libcom32.c32). Типово вибираю варіант EFI, i наступне вікно Please enter the options: Options _ мигає курсор а в мене на цьому етапі варіантів що туди вводити на жаль не має.
Товариство, порадьте, що туди слід написати?
Прийшлося завалити встановлення, на наступний раз. Може я десь на початку неправильно вибір зробив? Щось тут не так, не може інсталяція для загалу типово бути такою складною, нмсд...
:)
« Змінено: 2018-07-24 00:46:34 від Vitmar »

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: 😉Не можу встановити Mageia 6 з флешки
« Відповідей #1 : 2018-07-21 19:29:08 »
Здається (ніколи не встановлював на сучасні комп'ютери із UEFI), слід було вибрати http. Так завжди (після того, як модеми 56K пішли у минуле) було найпростіше.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Vitmar

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 182
  • Карма: +0/-0
Re: 😉Не можу встановити Mageia 6 з флешки
« Відповідей #2 : 2018-07-22 19:19:11 »
Після того, як система засканувала девайси, у черговому вікні вибору вибрав hard disk, дальше sda (ATA), дальше sda2, наступне вікно просить ввести адресу теки із ISO дистром, написав туди шлях де мій файл ISO (перед тим із сайту його туди залив) /ISO-Linux/ Наступне вікно з вибором файлів .iso. Вибрав потрібен дистр і система нарешті почала інсталяцію як у вікі на картинці.Такі от танці з бубном вийшли  :)
« Змінено: 2018-07-24 00:46:00 від Vitmar »