Автор Гілка: Не можу налаштувати монітор у Elementary OS  (Прочитано 6686 раз)

Відсутній GadZZillA

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
    • Мій сайт
Нещодавно встановив систему Elementary OS, поточну версію. Спочатку тестував систему і мені сподобався її інтерфейс та швидкість роботи, хочу навіть запропонувати її деяким клієнтам, які ремонтують в мене ПК та планують пересісти на Linux. Встановив, перезавантажив систему, а екран має не зовсім нормальну роздільність 800x600 і я ніяк не можу змінити її. Встановив Ubuntu Tweak для налаштування - це теж не допомагає. Коли я відкриваю налаштування дисплеїв, то нічого не відкривається, хоча знайшов інструкцію на російській мові, де сказано, що саме там налаштовується роздільність монітору. Що може бути не так і як це перевірити? Це може бути через те, що в мене стара відеокарта GeForce 450 на 1 Гб?


Коли завантажую систему для тестування з флешки, то все працює нормально.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Спробуйте встановити mesa-utils і перезайти в систему.

Відсутній bebyx

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 69
  • Карма: +0/-0
    • bebyx
То може не треба рекомендувати дистру, якщо такі проблем виникають?

Є ж Убунта, Дебіян, нащо людям пхати забаґоване лайно — щоб точно на Лінух ніколи не пересіли?

Відсутній GadZZillA

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
    • Мій сайт
То може не треба рекомендувати дистру, якщо такі проблем виникають?

Є ж Убунта, Дебіян, нащо людям пхати забаґоване лайно — щоб точно на Лінух ніколи не пересіли?
Так тож єдиний випадок. Я навіть хочу провести своєрідний експеримент: встановити Elementary своїй мамі та навчити її користуватися цією системою, оскільки Сімка їй вже набридла, а їй багато не потрібно - браузер та Інтернет, і все. Вона швидко вчиться :)
Спробуйте встановити mesa-utils і перезайти в систему.
Дякую, спробую.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Є ще Rosa Linux  ::)
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?