Автор Гілка: Як налаштувати завантажувальне меню Grub українською?  (Прочитано 6386 раз)

Відсутній Sandr

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 461
  • Карма: +0/-0
  • Мій вибір — Лінукс!
    • ФОП Осипенко
Привіт, друзі!

Зіткнувся з такою проблемою. На нових версіях openSUSE завантажувальне меню Grub почало відображатися англійською мовою. Хоча раніше на старих версіях відображалося українською. Проблема ніби і не страшна, але все ж хотілося б її якось вирішити. Спробував шукати мовні налаштування завантажувача Grub, але так і не зрозумів, яким чином він призначає мову меню.

Для більшого розуміння мається на увазі напис: "Advanced options for". Цей напис повинен відображатися українською: "Додаткові параметри для". А також початок завантаження повинен також відображатися українськими написами. Раніше це все було на старіших версіях openSUSE, а зараз зникло чомусь.

Які мені спробувати змінити налаштування в завантажувачі чи системі, щоб завантажувальне меню почало відображатися все ж українською? В кого які будуть ідеї з цього приводу?
« Змінено: 2020-09-15 16:07:51 від Sandr »
openSUSE + KDE

gdekjifgb

  • Гість
Off-topic:
Коли я тільки опановував копутерну грамоту, я перевстановлював віндовс98 через те що значок Корзини відображався ось так https://i.stack.imgur.com/ACrW2.png (обведено червоним). Навіщо я це написав: думайте самі.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Треба просто почекати. Розробники GRUB поламали локалізацію під час оптимізації системи збирання. Усе вже полагоджено, але виправлення дісталося не усіх дистрибутивів.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law