Автор Гілка: vesafb-tng  (Прочитано 2218 раз)

Відсутній Юрій Василюк

  • Новачок
  • *
  • дописів: 17
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
vesafb-tng
« : 2005-02-17 15:41:57 »
Друзі! Хто що знає про vesafb-tng або пробував його ставити? Поділіться досвідом, а то хочу 85 Гц в фреймбуфері на карті GeForce4MX440.

Відсутній MoD

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 161
  • Карма: +0/-0
Re: vesafb-tng
« Відповідей #1 : 2005-02-17 21:04:28 »
Дуже рекомендую цей фреймбуфер, якщо не потрібен рідний буфер. Бувають драйвери до відео карт, що використовують рідний фреймбуфер для роботи з пам'яттю. А взагалі, дуже файна річ. Я зкомпілював її в ядро замість стандартного vesa та дуже задоволений. Якщо компілюєш в ядро, то для налаштування розміру екрану, кольорів та частоти поновлення необхідно задати параметри, наприклад, у бутлоадері. Також він підтримує графічний оверлей. Я навіть відео в консолі дивився через MPlayer.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: vesafb-tng
« Відповідей #2 : 2005-02-18 07:19:01 »
До слова: відеорежим задається такими ж параметрами, як у rivafb.

А фільми я дивився й у vesafb. MPlayer намагатиметься розтягнути картинку на весь екран, якщо його викликати з -zoom, але робить це власними силами, й це гальму-у-у-ує...

Є ще така штука, як -vo vesa, якщо йдеться про MPlayer. Працює навіть тоді, коли фреймбуфер відключений.

Відсутній Юрій Василюк

  • Новачок
  • *
  • дописів: 17
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: vesafb-tng
« Відповідей #3 : 2005-02-18 11:46:48 »
А пробував його хтось ставити на ядра 2.4.*? А то на сайті майже всі варіанти на 2.6.  

Відсутній CuB

  • Новачок
  • *
  • дописів: 44
  • Карма: +0/-0
  • рано чи піздно, так чи інакше
Re: vesafb-tng
« Відповідей #4 : 2005-02-18 14:38:12 »
А пробував його хтось ставити на ядра 2.4.*? А то на сайті майже всі варіанти на 2.6.  
http://dev.gentoo.org/~spock/ тут виправлення для 2.4* спробуй...
wbr cub