Автор Гілка: [Розв'язано] Як у Лінуксі генерувати випадкове ім’я хоста (hostname).  (Прочитано 4509 раз)

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
@prapor - Ясно, буває :) .
@YaroslavD - дякую/пасибі - але то, щось дуже нудно, і не цікаво для мене. Краще пошукаю у "гугльові" "How to"  :P
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

keithfay

  • Гість
Знайшов таке, може Вам стане в нагоді: https://bbs.archlinux.org/viewtopic.php?pid=1332907#p1332907 :)

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Знайшов таке, може Вам стане в нагоді: https://bbs.archlinux.org/viewtopic.php?pid=1332907#p1332907 :)
Дякую. Вирішено із допомогою цієї божевільної програми sed
%sed --in-place=\.резкоп 's/минуле_хостнейм/нове_хостнейм/g' /шлях_до_потрібного_хостнейм_файлу sed - навіжена програма, із чіртовою купою параметрів та опцій, для зміни всілякої купи символів у файлах чи у пам’яті машини.
--in-place=суфікс_для_резкопки - опція що у кінці зчитує шлях до файлу, у якому sed зробить зміни, за тієї самою адресою sed створить НАЗВА_ФАЙЛУ_СУФІКС (це типу префікс, тільки у кінці чогось, а не на початку).
\ - ця карлючка значить що відразу після неї , sed буде рахувати будь-який символ як НЕ опцію чи параметр самого sed'y а просто "символ" Приклад: %sed --in-place=\.lol 's/красные_пришли_и_обагрили_закат/три_темных_шеренги_три_дьявольских_сна_три_мертвых_источника_адских_трех_рек_что_мог_с_ними_сделать_один_человек?/g' ~/Нау/Последний_человек_на_Земле Цей приклад, показує як sed повинен замінити "красные_пришли_и_обагрили_закат" на "три_темных_шеренги_три_дьявольских_сна_три_мертвых_источника_адских_трех_рек_что_мог_с_ними_сделать_один_человек? " , у файлі "Последний_человек_на_Земле" але більш-усього, після виконання даної команди, sed видасть крітікал еррор , і вибухне начірт. Чому? Тому що символ "?" використовується sed'ом як спеціальна опція, що значає будь-який символ крім "пустого/пробілу" .
%sed --in-place=\.lol 's/красные_пришли_и_обагрили_закат/три_темных_шеренги_три_дьявольских_сна_три_мертвых_источника_адских_трех_рек_что_мог_с_ними_сделать_один_человек\?/g' ~/Нау/Последний_человек_на_ЗемлеОтак, я гадаю буде трішки краще. Капець, відкриваю "Таблицю кодування символів - ЮНІКОД" там бісова туча карлючок, невже не можна було опції зробити впровадження за допомогою якихось египетських їйерогліфіх, які наврядче десь будуть використовуватися у побуті, і не потрібно було б оті "\" карякати..
's/замінити_оце/на_оце/g' - це одна із основних, найнавіженіших програм із пакету sed,  ця чіртовина шука десь там "замінити_оце" і тоді замінює на "на_оце". g - вмикає заміну не тільки першого співпадіння, а і всіх подальших.  



Бляха, як мені змінити назву довбаної ґілки :O із [Задача]Бла-бла-бла на [Вирішено]Бла-бла-бла ??????
« Змінено: 2016-03-18 20:19:56 від OzySTS275M »
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Бляха, як мені змінити назву довбаної ґілки :O із [Задача]Бла-бла-бла на [Вирішено]Бла-бла-бла ??????
Редагуйте Ваше перше повідомлення, там є назва групи.

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
@Re. — на "Головній" все одно "Задача" написано, і все ще неммає кнопічки "ЗМІНИТИ", тільки "ПРОЦИТУВАТИ" і Ви не той апостроф уліпили , там потрібно щось отаке :

Юнікод Код: U+02BC; Малюваний на екрані символ: ʼ

Юнікод Код: U+2019; Малюваний на екрані символ:

Як по-мені, прикольніший перший, бо заокруглений, типу менше гострих кутів — більш природніше виглядає.
Але Я є мовний плюраліст, так-що, хоч символи Тутанхамона там будуть..., все одно , все одне :P.

Хоча ні, все-таки другий мабуть прикольніший.

 П.С. Після того як відповів у дану тему, "Головна" обновинилася і тепер там написано "Розв'язано".
« Змінено: 2016-03-24 03:50:05 від OzySTS275M »
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).