Автор Гілка: Одна людина здатна! багато чого змінити.  (Прочитано 1616 раз)

idontremember

  • Гість
Є отака цікава книга http://helsinki.org.ua/files/docs/1401092213.pdf .



Пінгвінячої тематики воно прямо не торкається, але бойовий дух піднімає.
---

З’явилась онлайн-версія книги про незвичайні судові справи

Збірка «Стратегічні судові справи, які змінюють Україну», яка була підготовлена правозахисниками і розповідає про перемоги людей у незвичайних справах, тепер доступна в PDF-версії.

Ця книга була презентована 27 березня в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Як звернули увагу в прес-службі УГСПЛ, в кожній справі є гіперпосилання на рішення суду.

Відзначимо, справи, представлені в книзі «Судові справи, які змінюють Україну» доводять – одна людина може не тільки перемогти в суді, але й добитися суттєвих змін в державній системі. Частина з них призвели до зміни законодавства, інші запобігли практиці порушення законодавства або міжнародних договорів. Деякі втілилися у певних реформах, інші очікують на своє втілення.

---

Новина тут.
« Змінено: 2014-05-28 19:32:36 від idontremember »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Схоронив

Відсутній slavasav

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Почитаю на вихідних

gdekjifgb

  • Гість
Почитаю на вихідних
ох, бл..., я намагався щось в селі змінити..., але коли сусід (в самому прямому сенсі. його двір навроти мого) підписує папери проти мене, то ... чи варто хоч щось робити? для кого?, для чого?
---
а брошурка дійсно цікава. Я про неї вже призабув.
---
ааа, від імені всіх адекватних, напівадекватних,  і не дуже адекватних користувачів цього форуму, вітаю вас з реєстрацією.

Як сюди потрапили? Який у вас дитрибутив?