Автор Гілка: Кореспонденська форма освіти  (Прочитано 1208 раз)

Відсутній Casufi

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
У мене є вища освіта по спеціальності "Електричні станціі", але вийшло так, що я не працюю по спеціальності а займаюсь програмуванням, також доводиться потрохи адмініструвати декілька офісних лінукс серверів.
Я не вважаю себе поганим программістом але відчуваю деяку перевагу у людей які мають спеціальну освіту.
Чи є в Україні якась можливість отримати систематизовані знання (бажано у вигляді кореспондентської освіти) по адмініструванню linux серверів.
Найбільш цікавлять не питання встановлення та конфігурування софта а такі питання:
Як виявити та запобігти мережевим атакам?
Як виявити що є причиною виского завантаження серверу помилка у софті чи конфігураціі, чи висока кількість користувачів
Як запобігти перевантаженню сервера через MySQL.

Дуже цікаво також дізнатись чи є якісь критерії по яким приймають на вісокооплачувану роботу 1500$ та вище та чи реально мережевому адміністратору на Україні мати таку зарплатню.

Дякую за увагу.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Кореспонденська форма освіти
« Відповідей #1 : 2005-08-05 09:42:42 »
Цитата
Я не вважаю себе поганим программістом але відчуваю деяку перевагу у людей які мають спеціальну освіту.
Я б це сформулював трохи іншакше - самоучка часто вчить лише те, що потрібно йому зараз, залишаючи прогалини у своїй освіті. Спеціальна освіта якраз заставляє вчити все потроху, забиваючи голову іноді, здавалось би, зовсім непотрібними знаннями, які потім виявляються дуже навіть потрібними.

Цитата
Як виявити та запобігти мережевим атакам?
Як виявити що є причиною виского завантаження серверу помилка у софті чи конфігураціі, чи висока кількість користувачів
Я б сказав - досвід, досвід і ще раз досвід. Знання особливостей конкретних версій програм та, можливо, їх взаємодії.
Окремо щодо запобігання мережевим атакам - не підєднюватись у мережу ;D Іншого способу я не знаю.

Цитата
Як запобігти перевантаженню сервера через MySQL.
А це як  :o

Цитата
Дуже цікаво також дізнатись чи є якісь критерії по яким приймають на вісокооплачувану роботу 1500$ та вище та чи реально мережевому адміністратору на Україні мати таку зарплатню.
Сертифікація (платна, звісно що), спеціалізовані курси (платні) є плюсами при наймі на роботу. І збільшують рівень пропонованої зарплати (та одночасно зменшують кількість фірм, що можуть таку зарплату запропонувати ;) ), але все ж досвід - в першу чергу.
Читайте документацію - вона кермує.

Praporshic

  • Гість
Re: Кореспонденська форма освіти
« Відповідей #2 : 2005-08-12 23:17:48 »
Наскільки мені відомо, то $1500 в Україні отримувати ніде, поки що мало цінують досвідчених фахівців......