Автор Гілка: Чому ідеально-новий ssd IR-SSDPR-S25A-120 періодично відвалюється?  (Прочитано 6542 раз)

gdekjifgb

  • Гість
Періодично зникає ссд із системи. Як зникає?: Система працює-працює і раптом, зненацька все заморожується.

Заморожується тому що системний ссд просто зник З БІОСА і все. Коли перезавантажуватись то в основну систему вже не можливо потрапити.

Допомагає тільки вимикання комп'ютера та від'єднання ссд. Після цього потрібно просто ввімкнути комп БЕЗ ссд і вимкнути. Потім під'єднати ссд і в біос виставити завантаження з цього ссд.

Я грішу на ссд. Мабуть (скоріш за все) він бракований?

Чому я так думаю? Тому що такі сюрпризи були і на старому залізі, і не припинили з'являтись на новому залізі. Мат плата, шлейфи - все нове.

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
1) оновити мікропрограмове ПЗ ssd
2) поганяти ssd програмами перевірки (у вендорів часто є спецпроги, на жаль більшість під вінду)
Fedora 35 (x86-64)

gdekjifgb

  • Гість
1) оновити мікропрограмове ПЗ ssd
була така думка, але раптом щось піде не так? А у мене вже ось-ось вивалювання коду на сервер. Тоді доведеться не кодом займатись, а шукати/купувати новий ссд, ставити все заново, і всі інші "приємності".

Цитата
2) поганяти ssd програмами перевірки (у вендорів часто є спецпроги, на жаль більшість під вінду)

Стосовно тестів - ??? не знаю, сходити до віндових машин чи самому встановити вінду (носії/диски є).

Поки інформація не пошкоджується, то може і далі буду так мучитись. Бакапи роблю постійно. Але не всеохоплюючі.

Благодарствую за відповіді.

---
Чекайте "Підсумок НЕВДАЛОГО рефакторингу довжиною в життя".
« Змінено: 2022-02-16 21:52:53 від gdekjifgb »