Автор Гілка: Вільна музика.  (Прочитано 4794 раз)

Відсутній unknown

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 256
  • Карма: +0/-0
  • Tux файний хлопака
Вільна музика.
« : 2011-06-22 11:21:00 »
Вже близько року я не слухаю світову популярну музику, а перейшов на "вільну" (Creative Commons licenses). Чому створив тему. Бо цей розділ називається "Мультимедіа і лінукс. Створення, обробка, конвертування і програвання звуку, музики, фотографій, відео. Вільна музика".
Ось про вільну музику ще немає теми. А я "за" таку музику. Для тих, хто не знає, на Jamendo її повно.
Ви слухаєте таку музику?


P.S.
Вікіпедія щодо ліцензії (CC):
Creative Commons — неприбуткова організація, що має на меті збільшення кількості творчих матеріалів, доступних для використання та розповсюдження. Організація розробила та оприлюднила декілька ліцензійних угод стосовно авторських прав, відомих як Ліцензії Creative Commons (англ. Creative Commons licenses). Ці ліцензії (в залежності від обраної), обмежують лише певні права (або жодні) на авторську роботу.

Організацію заснували в 2001 Лоуренс Лессіг, Гал Абелсон та Ерік Елдред

Спочатку Creative Commons створювалися в умовах юридичної системи США. В той же час ліцензія могла бути несумісна з юридичними системами інших країн.

Для вирішення даної проблеми був заснований проект iCommons (International Commons — міжнародні общини). На серпень 2008 року Creative Commons адаптовані до юридичної системи 47 країн (Україна поки що до їх числа не входить), у багатьох інших країнах ведуться роботи по адаптації Creative Commons під умови місцевих юридичних систем (в тому числі і в Україні[1], див. список)
cat /dev/ass > /dev/head

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Вільна музика.
« Відповідей #1 : 2011-06-22 13:19:46 »
Нещодавно була така тема.

Відсутній tivasyk

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 156
  • Карма: +0/-0
Re: Вільна музика.
« Відповідей #2 : 2011-06-23 16:07:00 »
kahvi.org — нова порція електронного ембієнту щотижня (більше). на jamendo.com раджу пошукати збірки tunguska chillout (більше). p.s. вибачайте за рекламу, — але повторювать вже колись написане нецікаво, віддаю перевагу посиланням.
«it’s quite easy if you don’t know how» (c) douglas adams

Відсутній fooser

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 66
  • Карма: +0/-0
Re: Вільна музика.
« Відповідей #3 : 2011-06-23 20:25:28 »
Ось про вільну музику ще немає теми. А я "за" таку музику. Для тих, хто не знає, на Jamendo її повно.
Ви слухаєте таку музику?

Не тільки слухаю а й пишу: http://www.jamendo.com/en/album/91215
0_o

Відсутній Yury_Bulka

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 440
  • Карма: +0/-0
  • муз́ика
Re: Вільна музика.
« Відповідей #4 : 2011-06-23 23:06:47 »
Ось про вільну музику ще немає теми. А я "за" таку музику. Для тих, хто не знає, на Jamendo її повно.
Ви слухаєте таку музику?

Не тільки слухаю а й пишу: http://www.jamendo.com/en/album/91215
Як приємно бачити артистів на LOU! Саме звантажив Ваш альбом «One», слухаю... Приємно, якісно.

Чим пишете? Я зараз захопився PureData, тягне мене до експериментів із live. Виставляти, правда, ще не наважуюсь — сире занадно.
http://freeUser.org.ua/ — колективний досвід із застосування вільних програм

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3745
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Вільна музика.
« Відповідей #5 : 2011-06-23 23:45:47 »
"Тисяча і один рік" дійсно непогано звучить, дякую за підказу. :-)
[Fedora Linux]