Автор Гілка: Встановлення UBUNTU  (Прочитано 8032 раз)

Koljan

  • Гість
Re: Встановлення UBUNTU
« Відповідей #15 : 2016-04-18 17:19:24 »
Доречі да, там є декілька релізів Cinnamon, MATE , KDE , Xfce,  це не сильно принципово який саме краще качати ?

Стільничні середовища які принципово відрізняються від того, що в Убунту, вам буде краще щось з цього ніж Убунту бо то більше схоже на Windows, особисто я користуюсь Мате, можна встановити Cinnamon, що стосується KDE то його реалізація в Мінт мені особисто не подобається, а Xfce для вашого компа то не серйозно

Відсутній Ruson

  • Новачок
  • *
  • дописів: 31
  • Карма: +0/-0
  • Вивчаю Linux
Re: Встановлення UBUNTU
« Відповідей #16 : 2016-04-19 10:11:39 »
Щось явно роблю не те...

Відсутній Ruson

  • Новачок
  • *
  • дописів: 31
  • Карма: +0/-0
  • Вивчаю Linux
Re: Встановлення UBUNTU
« Відповідей #17 : 2016-04-19 10:12:57 »
Потім поле логін, не зрозуміло що за логін і пароль потрібні
« Змінено: 2016-04-20 07:41:21 від Ruson »

Відсутній Ruson

  • Новачок
  • *
  • дописів: 31
  • Карма: +0/-0
  • Вивчаю Linux
Re: Встановлення UBUNTU
« Відповідей #18 : 2016-04-19 10:14:15 »
Це файли що на диску записував за топомогою Nero  з образа iso

Відсутній kisil

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 353
  • Карма: +0/-0
  • Toruble in Windows reboot, toruble in Unix be root
    • About me
Re: Встановлення UBUNTU
« Відповідей #19 : 2016-04-19 11:00:35 »
Тобто не те робите. Вірно. Це було меню завантаження Лінукса. А ви лінукс встановили чи це меню з встановочного ДВД.

Відсутній Ruson

  • Новачок
  • *
  • дописів: 31
  • Карма: +0/-0
  • Вивчаю Linux
Re: Встановлення UBUNTU
« Відповідей #20 : 2016-04-19 12:39:49 »
Так, то меню з "встановчного" ДВД, щонайменше я так вважав що він встановочний =)

Koljan

  • Гість
Re: Встановлення UBUNTU
« Відповідей #21 : 2016-04-19 18:23:09 »
Так, то меню з "встановчного" ДВД, щонайменше я так вважав що він встановочний =)

Стягнув образ з інтернету й записав на диск але потрібно правильно записувати щоб вийшов встановлювальний диск, я не пам’ятаю як там зараз у Windows але потрібно зробити щось типу "правою кнопкою на образі" й вибрати "записати за допомогою Nero", що стосується паролю та логіну, то при встановленні ви вказуєте логін і пароль, потім це буде логін і пароль вашого облікового запису, це вам знадобиться у тому разі якщо ви не оберете у налаштуваннях"Входити автоматично", а також пароль той буде потрібен для виконання адміністративних завдань(втановлення проґрам тощо).
« Змінено: 2016-04-19 18:27:42 від Koljan »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Встановлення UBUNTU
« Відповідей #22 : 2016-04-19 22:07:15 »
Якщо я вірно розумію, то там вантажиться LiveDVD, з середини якого вже запускається інсталятор. Тобто, спочатку маєте можливість помацати систему з DVD, без встановлення, після чого — встановити.
Інформацію про логін-пароль можна знайти у офіційному FAQ:
Цитата
LiveCD

What is the login and password for the liveCD?

The login is "mint" and the password is blank (there is no password, when asked, simply press Enter).

Note: If the liveCD doesn't log you in automatically, there might be something wrong with your CD. Boot from the CD and use the "Check the integrity of the CD" option.

« Змінено: 2016-04-19 22:08:42 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Ruson

  • Новачок
  • *
  • дописів: 31
  • Карма: +0/-0
  • Вивчаю Linux
Re: Встановлення UBUNTU
« Відповідей #23 : 2016-04-19 22:43:16 »
Стягнув образ з інтернету
Стягнув звідси, як і порекомендували трохи вище. https://www.linuxmint.com/download.php

й записав на диск але потрібно правильно записувати щоб вийшов встановлювальний диск, я не пам’ятаю як там зараз у Windows але потрібно зробити щось типу "правою кнопкою на образі" й вибрати "записати за допомогою Nero",
О повірте мені я знаю як записати образ на диск =) В Nero це робиться за допомогою "Burn"

Відсутній Ruson

  • Новачок
  • *
  • дописів: 31
  • Карма: +0/-0
  • Вивчаю Linux
Re: Встановлення UBUNTU
« Відповідей #24 : 2016-04-19 22:46:40 »
Якщо я вірно розумію, то там вантажиться LiveDVD, з середини якого вже запускається інсталятор. Тобто, спочатку маєте можливість помацати систему з DVD, без встановлення, після чого — встановити.
Інформацію про логін-пароль можна знайти у офіційному FAQ:
Цитата
LiveCD

What is the login and password for the liveCD?

The login is "mint" and the password is blank (there is no password, when asked, simply press Enter).

Note: If the liveCD doesn't log you in automatically, there might be something wrong with your CD. Boot from the CD and use the "Check the integrity of the CD" option.


Не підходить логин mint . Пробував скілька разів, йде відлік секунд але нічгого не відбувається, пише що не вірний логін та все безрезультатно. Пробував записати на флешку, запускав через Boot, все те ж саме. Зараз качаю MATE, спробую ще цей реліз.

update: та ж сама проблема, потрібен логін та пароль при спробі встановлення пробував перезаписувати диск скілька разів за допомогою НЕРО та Ультра ISO

update: Вирішив спробувати встановити Убунту, там хоть є опція INSTALL UBUNTU коли завантажую через BOOT . Але ось що в мене вийшло, див. скрін. Це кругом таке. Навіть на сайтах. Весь текст частково білі та чорні літери а місцями їх зовсім нема... Єхх не довелося мені спробувати Лінукс, щось дуже багато підводних камнів, можливо в мене с залізяками щось не складається. Може якось іншим разом спробую ще...
« Змінено: 2016-04-20 07:52:21 від Ruson »

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Встановлення UBUNTU
« Відповідей #25 : 2016-04-20 11:51:27 »
так, спробуєте лінукс якогось наступного разу, зараз воно зовсім не Ваше... ми держатимемо кулаки за появу  у вас наступної спроби...
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Koljan

  • Гість
Re: Встановлення UBUNTU
« Відповідей #26 : 2016-04-20 17:45:37 »
О повірте мені я знаю як записати образ на диск =) В Nero це робиться за допомогою "Burn"

За допомогою Burn це робиться в усіх подібних додатках але потрібно правильно записувати, бо можна натиснути оте Burn, а диск вийде не завантажувальним

Koljan

  • Гість
Re: Встановлення UBUNTU
« Відповідей #27 : 2016-04-20 17:53:25 »
Якщо я вірно розумію, то там вантажиться LiveDVD, з середини якого вже запускається інсталятор. Тобто, спочатку маєте можливість помацати систему з DVD, без встановлення, після чого — встановити.

Ви правильно розумієте але у цього чоловіка здається взагалі нічого не вантажиться, хоча можливо в мене колись була проблема з версією на базі Debian диск починав вантажитися але потім теж був запит логіна й паролю, якщо так то можливо якась помилка на диску
« Змінено: 2016-04-20 18:30:37 від Koljan »

Відсутній Ruson

  • Новачок
  • *
  • дописів: 31
  • Карма: +0/-0
  • Вивчаю Linux
Re: Встановлення UBUNTU
« Відповідей #28 : 2016-04-20 22:01:48 »
О повірте мені я знаю як записати образ на диск =) В Nero це робиться за допомогою "Burn"

За допомогою Burn це робиться в усіх подібних додатках але потрібно правильно записувати, бо можна натиснути оте Burn, а диск вийде не завантажувальним

Я записував за допомогою НЕРО, Ультра ISO, а також RUFUS-ом, пробував писати скілька разів, і на флешку і на 3 різних диски. зкачував з різних посилань.
Тому зараз явно це просто не моє , як вже вище відмітили =)))

Koljan

  • Гість
Re: Встановлення UBUNTU
« Відповідей #29 : 2016-04-21 08:03:02 »
і на флешку

Флешку щоб вантажилася з BIOS теж потрібно вміти писати, якщо ви просто скопіюєте образ на флешку то він вантажитися не буде
« Змінено: 2016-04-21 08:03:30 від Koljan »