Автор Гілка: KDE 4.0 Released!  (Прочитано 13432 раз)

Praporshic

  • Гість
Re: KDE 4.0 Released!
« Відповідей #15 : 2008-01-11 18:56:11 »
грубо кажучи, претензія Ктулху:
KDE4 повинно містити в собі KDE3+додаткові фічі. Наразі KDE4 не має жодного стосунку до KDE3.  
Грубо кажучи головна претензія: це не можна називати релізом. Власне, я такої саме думки.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: KDE 4.0 Released!
« Відповідей #16 : 2008-01-11 19:00:33 »
GNOME 2.0? Fedora Core? OpenSuSe?
Гном-2.0 я якось пропустив, але щодо дистрибутивів - це ідеологія. Вони таки надають необхідну функціональність, хоч часом і з глюками. Особисто мені такий підхід не подобається (особливо федора), але він має право на життя, а часом, мушу визнати, необхідний.

Enlightenment 16.9999? XFCE4?
І те, і друге - мимо каси. З різних причин. Перше ніяк не доведуть до остаточного релізу, бо розробники ще бачать купу проблем, які слід вирішити, і не хочуть віддавати сирий продукт - ситуація, прямо протилежна сабжу. А xfce4 завжди був винятково стабільним. Я вже колись казав, що довго сидів на версії з svn, не відчуваючи жодних незручностей. Деякі дефекти (але не дизайн-флови) траплялись, але були виправлені в стабільному релізі.

Хто слатиме баґрепорти? Всі хочуть сидіти на дивані і хрумкати попкорн? У перекладах повно лакун, а ніхто і пальцем не поворушить! "Неюзабельно і все"! :'(
Я KDE не користувався, і, судячи з усього, користуватись не буду. Я вже вам колись казав, повторюсь - критикувати подібні речі вважаю за необхідне. Нехай і не напряму розробників - тоді в мене не витримають нерви, і я сяду фіксити, а в мене наразі опенсурсних розваг вистачає. Ні, хто цей кактус виростив, той хай його і їсть.

Зустрічне питання. Скільки ви вже переклали і багрепортів про четверті кеди відіслали? На які вже була реакція? Яка? Хоча про які переклади там може бути мова, інтерфейс ще допилювати і допилювати, а з ним і повідомлення...

andrez

  • Гість
Re: KDE 4.0 Released!
« Відповідей #17 : 2008-01-11 19:00:43 »
Ось пишу прямо із новенького свіженького Кеди-4 релізу/

Відчуття дуже подвійні, З одного боку ряд покращень. Особливо тішить легкість роботи, Тобто легкість самих кедів. Тут попрацювали на славу, Проблема у іншому. Не бачу я тут групи програм, котрі називаються Kontact. Дуже шкода? бо для бізнес-користувачів це одна із ключових програм,

Якщо говорити про корпоративного користувача, яким є я, то до того, як буде добре відтестовано Kontact і koffice варто забути про просування Кедів #4 в корпоративному середовищі.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: KDE 4.0 Released!
« Відповідей #18 : 2008-01-11 19:08:40 »
грубо кажучи, претензія Ктулху:
KDE4 повинно містити в собі KDE3+додаткові фічі. Наразі KDE4 не має жодного стосунку до KDE3.  
Грубо кажучи головна претензія: це не можна називати релізом. Власне, я такої саме думки.
Так і є. І я чудово усвідомлюю різницю між Qt3 і Qt4, і знаю, що задача, яку поставили собі розробники - переписати це все діло мало не з нуля. Задача дійсно складна, але ніяк не унікальна і цілком реалізовувана. Поки що я результату роботи, адекватного номеру релізу, не бачу.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: KDE 4.0 Released!
« Відповідей #19 : 2008-01-11 19:12:51 »
Відчуття дуже подвійні, З одного боку ряд покращень. Особливо тішить легкість роботи, Тобто легкість самих кедів.
Ви маєте на увазі, що швидше працюють і їдять менше пам'яті? Я на це якось не звернув уваги, добре, коли так.

Якщо говорити про корпоративного користувача, яким є я, то до того, як буде добре відтестовано Kontact і koffice варто забути про просування Кедів #4 в корпоративному середовищі.
Ох, боюсь, до цього ще далеко. До більш-менш юзабельного стану їх доведуть не менше ніж за півроку (так, я оптиміст). І, хоча портування програм на новий тулкіт - це не переписування їх з нуля, задача все одно складна. Підозрюю, вам доведеться почекати...

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: KDE 4.0 Released!
« Відповідей #20 : 2008-01-11 19:17:07 »
Зустрічне питання. Скільки ви вже переклали і багрепортів про четверті кеди відіслали? На які вже була реакція? Яка? Хоча про які переклади там може бути мова, інтерфейс ще допилювати і допилювати, а з ним і повідомлення...
Я не деякі поважні пани з холодною головою, але вихвалятися не буду (багато). ;)
Цитата
Enlightenment 16.9999? XFCE4?
І те, і друге - мимо каси. З різних причин. Перше ніяк не доведуть до остаточного релізу, бо розробники ще бачать купу проблем, які слід вирішити, і не хочуть віддавати сирий продукт - ситуація, прямо протилежна сабжу.
Цитата
Задача дійсно складна, але ніяк не унікальна і цілком реалізовувана. Поки що я результату роботи, адекватного номеру релізу, не бачу.
« Змінено: 2008-01-11 19:17:33 від yurchor »
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Михайло Даниленко

  • Гість
Re: KDE 4.0 Released!
« Відповідей #21 : 2008-01-11 19:31:15 »
Вам це нічого не нагадує?
YaBB 2.2.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: KDE 4.0 Released!
« Відповідей #22 : 2008-01-11 19:32:14 »
Я не деякі поважні пани з холодною головою, але вихвалятися не буду (багато). ;)
Честь вам і хвала, звичайно, але лінки все ж дайте. Я ж на прямі питання відповідаю.

Цитата
Enlightenment 16.9999? XFCE4?
І те, і друге - мимо каси. З різних причин. Перше ніяк не доведуть до остаточного релізу, бо розробники ще бачать купу проблем, які слід вирішити, і не хочуть віддавати сирий продукт - ситуація, прямо протилежна сабжу.
Цитата
Задача дійсно складна, але ніяк не унікальна і цілком реалізовувана. Поки що я результату роботи, адекватного номеру релізу, не бачу.
Ви не відчуваєте різниці? Продукт, сирий з точки зору розробника і цілком прийнятний для користувача - і на ніц неюзабельний продукт, але який, на думку розробника, можна вже назвати стабільним релізом.

Вам це нічого не нагадує?
YaBB 2.2.
OMG=)
« Змінено: 2008-01-11 19:34:03 від Cthulhu »

TuxRoot

  • Гість
Re: KDE 4.0 Released!
« Відповідей #23 : 2008-01-11 19:32:30 »
У першому скріншоті шрифти не читабельні, хоча думаю ніякий ґном від того не спасе і взагалі не робоча там обстанівка..більше того напишу -- безлад. Щодо теми то таки кеди користуватиму треті з хвостиком...Трохи вони криво замутили, але думаю, що основний акцент був не на цьому, тому все буде виправлено, в будь-якому разі це тимчасово.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: KDE 4.0 Released!
« Відповідей #24 : 2008-01-11 19:38:29 »
У першому скріншоті шрифти не читабельні, хоча думаю ніякий ґном від того не спасе і взагалі не робоча там обстанівка..більше того напишу -- безлад.
На тій же машині стоять і активно використовуються треті кеди, звідти безлад. А шрифти там в процесі підбирання- Tahoma. На типові взагалі не можна дивитись без жаху.

Трохи вони криво замутили, але думаю, що основний акцент був не на цьому, тому все буде виправлено, в будь-якому разі це тимчасово.
Основна робота йшла над лібами. Там, підозрюю, справи куди краще, але власне за самі кеди (я про інтерфейси) ще й толком не брались.

Відсутній paganmind

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
Re: KDE 4.0 Released!
« Відповідей #25 : 2008-01-11 19:55:46 »
Вибачте, але читав і не втримався, щоб не прокоментувати. Це все ж таки реліз. Як був релізом KDE 3.0, як був релізом linux 2.6.0, але ны тим ні іншим користуватись не можна було. Якби тягнули далі як з enlightment, то юзабельного продукту ми б не побачили ще довго. В якому дистрибутиві вам пропонують KDE4 за замовчуванням, що ви всі так на нього накинулись?

Як правильно зауважили на opennet.ru, це слід розглядати як реліз для розробиків, які будуть портувати свої програми під це все щастя.

Змінено багато, і якщо все це буде як svn версія, то остаточного "релізу" нам чеками років 5. Тут пішли на компроміс.

Михайло Даниленко

  • Гість
Re: KDE 4.0 Released!
« Відповідей #26 : 2008-01-11 20:11:58 »
Але ж є й таке поняття, як RC1. Про кде казати не буду - сам не бачив, а от для YaBB - це саме воно.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: KDE 4.0 Released!
« Відповідей #27 : 2008-01-11 20:12:39 »
Цитата
В якому дистрибутиві вам пропонують KDE4 за замовчуванням, що ви всі так на нього накинулись?
у найближчих версіх Kubuntu (квітень) та Федори (десь червень). Федору точно не буду оновлювати — у неї тільки парні версії без глюків :)
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: KDE 4.0 Released!
« Відповідей #28 : 2008-01-11 20:17:22 »
... Це все ж таки реліз. Як був релізом KDE 3.0, як був релізом linux 2.6.0, але ны тим ні іншим користуватись не можна було.
...це слід розглядати як реліз для розробиків, які будуть портувати свої програми під це все щастя.
+1

Release early, release often (c) :)
Fedora 35 (x86-64)

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: KDE 4.0 Released!
« Відповідей #29 : 2008-01-11 20:23:04 »
Як був релізом KDE 3.0, як був релізом linux 2.6.0, але ны тим ні іншим користуватись не можна було.
Ну, ядро - це все ж трохи з іншої опери. А KDE3.0 був досить таки непоганим, наскільки я пам'ятаю.

В якому дистрибутиві вам пропонують KDE4 за замовчуванням, що ви всі так на нього накинулись?
Припустимо, в мене дистрибутив, в якому взагалі нема такого поняття - "десктоп за замовчуванням". Хоча федорівці скоро ламануться, це я вам точно кажу=)

Як правильно зауважили на opennet.ru, це слід розглядати як реліз для розробиків, які будуть портувати свої програми під це все щастя.
Михайло вже про це висловився.

Від себе додам, що версії для розробників всім відомого монстрика firefox більш ніж юзабельні. На відміну від. А це проекти одного порядку складності.