Автор Гілка: Графічний інтерфейс у Debian  (Прочитано 2551 раз)

Відсутній Сашко Кравчук

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 490
  • Карма: +0/-0
  • Debian GNU/Linux
Часто по завершенню встановлення операційної системи Debian GNU/Linux користувач початківець часто лишається сам на сам із системою без графічного інтерфейсу.

Для того, щоб його мати, необхідно під root'ом ввести лише одну просту команду:

Цитата
apt-get install x-window-system kde kdm

Пояснення:
apt-get - довідку по apt завдяки старанням пана Федевича можна почитати тут;

x-window-system kde kdm - це, як ви зрозуміли прочитавши довідку по apt-get, назви пакунків які необхідно встановити:
x-window-system - XFree86 (ікси), kde - найпопулярніший керівник вікон (www.KDE.org) та kdm - логін менеджер. можете вказати gdm - теж хороша, а головне - гарніша річ (інтерфейс, мається на увазі :)).

Усе, система сама встановить, і, що надзвичайно важливо для початківців - сама налаштує усі пакунки, і систему. Так що просто перезавантажуйтесь, і насолоджуйтесь графічним інтерйесом свого улюбленого керівника вікон.

Хай щастить!
« Змінено: 2006-01-04 19:00:05 від Olexandr_Kravchuk »

Ромко(Guest)

  • Гість
Re: Графічний інтерфейс у Debian
« Відповідей #1 : 2006-01-04 22:29:34 »
Про мене, то краще вже початківцю використовувати не сам Debian, а щось Debian-based, але user-friendly, ось я, наприклад, використовую  Ubuntu linux, цілком задоволений.....

Відсутній Сашко Кравчук

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 490
  • Карма: +0/-0
  • Debian GNU/Linux
Re: Графічний інтерфейс у Debian
« Відповідей #2 : 2006-01-04 23:16:04 »
Про мене, то краще вже початківцю використовувати не сам Debian, а щось Debian-based, але user-friendly, ось я, наприклад, використовую Ubuntu linux, цілком задоволений.....

Мався на увазі Debian'івський початківець. Себто той, хто вперше встановлює систему Debian GNU/Linux, на приклад, переходячи з чогось "Debian-based, але user-friendly", як то Ubuntu :)

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: Графічний інтерфейс у Debian
« Відповідей #3 : 2006-01-05 00:02:54 »
Не пам'ятаю, чи є в Дебієн сторінка afterboot (більшість дистрибутивів Лінукса і BSD включають її). В ній, як правило, йдеться про початкові налагодження даної системи. Саме такі речі варто туди добавляти.