Автор Гілка: Fedora Core 2  (Прочитано 3219 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Fedora Core 2
« : 2004-05-18 18:31:17 »
Вийшла нова версія Fedore Core 2. Вона включає в себе:
  • Ядро: Linux 2.6
  • Стільниця: GNOME 2.6 & KDE 3.2.2
  • Графічний сервер: Xorg 6.7.0 (замість XFree86)
  • Інше: SELinux, Xfce 4, subversion 1.0 та багато іншого
Ця версія займає чотири компакти зі скомпільованими програмами та чотири компакти джерельних текстів.

http://fedora.redhat.com/
UA-IX: ftp://ftp.linux.kiev.ua/pub/Linux/fedora/linux
« Змінено: 2004-05-20 18:04:45 від lvm »
[Fedora Linux]

Відсутній Nightfly

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Fedora Core 2
« Відповідей #1 : 2004-05-21 18:18:40 »
Хтось вже злив? І як враження?
[ http://ulinux.da.ru ] [nightfly@ukr.net]                [ 157839405 ] [ registered Linux user #320697]&&

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Fedora Core 2
« Відповідей #2 : 2004-06-01 12:01:50 »
Я сьогодні отримав компакти з FC2 (замовляв на lafox.net). Думаю на днях поставити та подивитися, хоча працювати я буду й далі на старій ситемі, тільки обновлю її. Приємно що apt та synaptic вже є у складі дистрибутиву. :)
[Fedora Linux]

Praporshic

  • Гість
Re: Fedora Core 2
« Відповідей #3 : 2004-06-05 02:17:38 »
зараз під нею працює непогоно але не вистачае жаби для мозилли та де-яких дрібниць головний недолік - система перекладана тільки для унікоду та й воно не дуже добре - дещо видае пусті меню. якщо руцями змінити на іншу - все переходить на англійську (маю на увазі текстовий режим чи те що не праюе з унікодом) >:(  ???оуфті
« Змінено: 2004-06-18 21:57:31 від Praporshic »

dusoft

  • Гість
Re: Fedora Core 2
« Відповідей #4 : 2004-06-05 06:12:25 »
Ух, який страшний аватар.... (чи це жіночого роду слово?)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Fedora Core 2
« Відповідей #5 : 2004-06-07 10:53:42 »
JRE можна поставити з інтернету.

Щодо локалей - мені звичніше працювати з KOI8-U (особливо в консолі). Я вже давно не бавився з локалізацею, але напевно треба буде знову доставляти не унікоідизовані mc та ncurses (можливо ще щось поламали).
[Fedora Linux]

dusoft

  • Гість
Re: Fedora Core 2
« Відповідей #6 : 2004-06-07 21:18:04 »
А в чому саме зручність(звичність) полягає? Якщо це тільки звичка, то я розумію. Я от навпаки думаю коли лфс нарешті буду збирати, то зробити там тотальний унікод.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Fedora Core 2
« Відповідей #7 : 2004-06-08 12:04:43 »
А хіба вже всі програми стали підтримувати унікод? Як на мене, тотальний KOI8-U значно краще мати за частковий унікод.
[Fedora Linux]

dusoft

  • Гість
Re: Fedora Core 2
« Відповідей #8 : 2004-06-09 04:14:11 »
В чому саме полягає не-підтримка? Я просто не мав нагоди.. чув щось про mc - але я думаю є патчі від дебіанівців чи від кого небудь для підтримки унікоду.. Знаю ще що gtk2 повністю унікод підтримує(здається ви самі казали), я користуюся переважно жткашними додатками, тому незнаю де можуть лежати підводні камені.. доречі, було б цікаво взнати, з якими саме проблемами я можу зустрітись.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Fedora Core 2
« Відповідей #9 : 2004-06-09 11:42:08 »
Цитата
В чому саме полягає не-підтримка? Я просто не мав нагоди.. чув щось про mc - але я думаю є патчі від дебіанівців чи від кого небудь для підтримки унікоду..
Є - додають часткову підтримку унікоду. ;)
MCEdit наприклад розучується читати файли з кирилицею в будь-якому кодуванні. Хоча є vim, joe...
« Змінено: 2004-06-09 12:06:58 від lvm »
[Fedora Linux]

dusoft

  • Гість
Re: Fedora Core 2
« Відповідей #10 : 2004-06-09 23:28:08 »
Дякую, ну то не велика проблема... я файли з кирилецею в мседіт не редагую.. а які ще можуть бути проблеми(не з мс)? Доречі, мені наприклад не вистачає зараз підтримки в мс перегляду файлів в утф8 :)

Треба ж переходити колись на утф.. якщо чекати поки всі програми будуть його підтримувати... довго можно одним словом чекати :)

Praporshic

  • Гість
Re: Fedora Core 2
« Відповідей #11 : 2004-06-18 08:01:14 »
а що робити з xmms про який забули - лише пусті квадратики замість будь-якої кирилиці ??? Х-сервер не піддтримує XShape розширення - також досить цікаво (MPlayer - панель керування на фоні чорного прямокутника та встановлюється лише через --nodeps)
залишаеться чекати доки "кляті москалі" з АСП зроблять з неї нормальну систему :-/

Praporshic

  • Гість
Re: Fedora Core 2
« Відповідей #12 : 2004-06-18 08:02:02 »
iCeb нормально не працює - усе пусте як працювати ???

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Fedora Core 2
« Відповідей #13 : 2004-06-18 13:11:26 »
а що робити з xmms про який забули - лише пусті квадратики замість будь-якої кирилиці ???
Пускати його в локалі uk_UA.KOI8-U - тоді все нормально. Але Rhytmbox мені цього разу сподобався - ніби нормально працює й з кирилицею дружить. Хоча редагувати теги ID3 все одно краще FreeAmp-ом.

Я почав перекодувати всі свої компакти в .ogg (краща якість, менший розмір), мені підтримка .mp3 в програвачах вже ніби й не потрібна. :)

Цитата
Х-сервер не піддтримує XShape розширення - також досить цікаво (MPlayer - панель керування на фоні чорного прямокутника та встановлюється лише через --nodeps)
залишаеться чекати доки "кляті москалі" з АСП зроблять з неї нормальну систему :-/
Я без гуя запускав, треба буде з гуєм спробувати. :-/
[Fedora Linux]

Praporshic

  • Гість
Re: Fedora Core 2
« Відповідей #14 : 2004-06-18 21:51:27 »
Пускати його в локалі uk_UA.KOI8-U - тоді все нормально. Але Rhytmbox мені цього разу сподобався - ніби нормально працює й з кирилицею дружить. Хоча редагувати теги ID3 все одно краще FreeAmp-ом.

Я почав перекодувати всі свої компакти в .ogg (краща якість, менший розмір), мені підтримка .mp3 в програвачах вже ніби й не потрібна. :)

Я без гуя запускав, треба буде з гуєм спробувати. :-/
Панове! я новачок як це робити???