Автор Гілка: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega.ee  (Прочитано 6913 раз)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #15 : 2005-03-03 18:02:44 »
Вони можуть Вам резонно відповісти: наш Президент -- наша внутрішня проблема. Якщо Вам так цікаво, Ви вивчите... Втім, в Зімбабве англійська й так офіційна. Так що Ви нічого не прогавите в будь-якому разі. :)

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #16 : 2005-03-03 20:37:47 »
Я, як адміністратор, мав би сприяти перенесенню обговорення цього листа на якийсь сайт, де участь у обговоренні могли б взяти усі громадяни України, ...
Як політик - Ви могли б цьому посприяти, а як адміністратор ... це не повинно від Вас вимагатись.
Цитата
А якщо вже була допущена помилка і обговрення велося на нашому сайті, то принаймні не видаляти повідомлення написані мовами національних меншин України.
Правила цього не дозволяють і регулярні користувачі цього не підтримують, отже і тут не бачу Вашої вини. Чому ж Ви так розкаюєтесь? Чи хтось Вас пиусив повірити, що Ви зробили щось не так?
Цитата
Інтернет не має кордонів.
Але Україна має.
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

twin

  • Гість
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #17 : 2005-03-04 10:25:33 »
Подивіться на адресну стрічку в своєму браузері і Ви там побачите слово "linux" потім подумайте про те, що, можливо, розмови про кордони України тут нідочого. Більш того, їм (кордонам) нічого не загрожує.


dusoft

  • Гість
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #18 : 2005-03-04 10:38:27 »
Якась загрозлива тенденція з'явдяється... місяць тому дуже серйозно взялися за обговорення псевдо, бо когось це дуже принижувало, тепер вкторе повертаємося до мовного питання, вірніше хтось постійно нас до нього повертає.

twin

  • Гість
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #19 : 2005-03-04 10:51:40 »
Якась загрозлива тенденція з'явдяється... місяць тому дуже серйозно взялися за обговорення псевдо, бо когось це дуже принижувало, тепер вкторе повертаємося до мовного питання, вірніше хтось постійно нас до нього повертає.

Можливо є проблема з мовним питанням? Якби не було- ніхто б і не говорив.
Нехочу обговорювати правила форуму але ресурс linux.org.ua вже зайнято і правила ресурсу не відповідають дійсному мовному стану в країні.

P.S. Особисто мені без різниці на якій мові писати укр./рос. - аби мене розуміли.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #20 : 2005-03-04 12:15:54 »

Можливо є проблема з мовним питанням? Якби не було- ніхто б і не говорив.
Проблема звичайно що є.

Цитата
Не хочу обговорювати правила форуму але ресурс linux.org.ua вже зайнято і правила ресурсу не відповідають дійсному мовному стану в країні.
Існують інші ресурси, присвячені лінуксу, правила яких відповідають мовному стану в країні і які існують значно довше, ніж наш ресурс. Чому ж вони не настільки популярні як linux.org.ua та ? Чому домен linux.ua нікому не потрібен?
[Fedora Linux]

Сергій Кудрик

  • Гість
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #21 : 2005-03-04 12:17:47 »
to twin: Стосовно мовної проблеми

Так в Україні є проблема з мовним питанням - довгий час
українська знищувалася за сприянням російських шовіністичних сил і через це багато українців слабо володіють українською мовою. Спекулятивні намагання надати статус офіційної мові національної меншини (у данному випадку етнічних росіян)
обумовлено перш за все зневагою до українською культури ..

Українці у більшості завжди толерантно сталяться до інших культур і не немагаються нахабно нав'язати свою культуру
у інших країнах де вони проживають.

Я 22 роки прожив у Росії і стверджую що в Україні набагато краще захищені права _всіх_ національних меншин!

Якщо хтось за 14 років (дехто живе в Україні і довше) не може вивчити українську мову то це його особиста проблема совісті
та інтелектуальних здібностей. Не варто персональну проблему
роздувати до державних масштабів.


Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #22 : 2005-03-04 12:20:24 »

Можливо є проблема з мовним питанням? Якби не було- ніхто б і не говорив.
Проблема звичайно що є.

Цитата
Не хочу обговорювати правила форуму але ресурс linux.org.ua вже зайнято і правила ресурсу не відповідають дійсному мовному стану в країні.
Існують інші ресурси, присвячені лінуксу, правила яких відповідають мовному стану в країні і які існують значно довше, ніж наш ресурс. Чому ж вони не настільки популярні як linux.org.ua та linux.org.ru? До того ж наприклад домени  linux.ua, linux.net.ua, linux-ua.com, linuxua.com і сотні інших ще не зайняті - будь-хто бажаючий може їх зайняти, ввести там російську мову як основну, розкрутити і спробувати витримати конкуренцію з linux.org.ru. Не бажаєте спробувати?
[Fedora Linux]

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #23 : 2005-03-04 12:28:18 »
Як політик - Ви могли б цьому посприяти,
Та я ніби просто звичайний програміст. :-)

Цитата
а як адміністратор ... це не повинно від Вас вимагатись.
Адміністратор має слідкувати за тим, щоб сайт виконував свою мету. Мета цього майданчика - сприяння українізіації вільного програмного забезпечення. Політика не є профільною темою на цьому сайті.

Цитата
Правила цього не дозволяють і регулярні користувачі цього не підтримують, отже і тут не бачу Вашої вини. Чому ж Ви так розкаюєтесь? Чи хтось Вас примусив повірити, що Ви зробили щось не так?
Політика стосується громадян України, які не всі є українцями за національністю. Українізація стосується лише українців, які не всі є громадянами України. Відповідно, якщо тема обговорення політична, то наші правила вже не відповідають ситуації - карати громадянина України за те що він хоче висловити свою громадянську позицію рідною мовою напевно не варто. Такі теми треба переносити на інші сайти.
[Fedora Linux]

twin

  • Гість
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #24 : 2005-03-04 12:45:26 »
Проблема звичайно що є.
Існують інші ресурси, присвячені лінуксу, правила яких відповідають мовному стану в країні і які існують значно довше, ніж наш ресурс. Чому ж вони не настільки популярні як linux.org.ua та linux.org.ru? До того ж наприклад домени  linux.ua, linux.net.ua, linux-ua.com, linuxua.com і сотні інших ще не зайняті - будь-хто бажаючий може їх зайняти, ввести там російську мову як основну, розкрутити і спробувати витримати конкуренцію з linux.org.ru. Не бажаєте спробувати?
Хочете сказати, що ресурс linux.org.ua завдячує своїй популярності в тому числі і  мовними обмеженнями? (ми ж про них говоримо?)

twin

  • Гість
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #25 : 2005-03-04 12:52:54 »
<Так в Україні є проблема з мовним питанням - довгий час>

При чому тут Україна? Ми про ресурс і про російську мову на ресурсі.
Не політизуйте. Бо розмова переросте в русло "Бий москалів!"

<Українці у більшості завжди толерантно сталяться до інших культур і не >

Подивіться в "Правила" форуму і обережніше із словом "завжди"

<..роздувати до державних масштабів.>

Згоден

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #26 : 2005-03-04 13:04:40 »
Хочете сказати, що ресурс linux.org.ua завдячує своїй популярності в тому числі і  мовними обмеженнями? (ми ж про них говоримо?)
Так. Мовні обмеження дозволили відсіяти людей. Тепер якщо хтось хоче отримати відповідь на своє запитання по лінуксу українською мовою, то він в першу чергу згадає про linux.org.ua. (А якщо російською - то про linux.org.ru).
[Fedora Linux]

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #27 : 2005-03-04 14:14:07 »
"Подивіться в "Правила" форуму і обережніше із словом "завжди""

Приклад: я толерантний до того, чи палять цигарки мої знайомі, але в себе вдома я нізащо не дозволю їм цього робити... Вловлюєте суть?

Щось мені здається, що тема потроху себе вичерпує й варто її закругляти, щоб плюси не полетіли на всі боки.

twin

  • Гість
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #28 : 2005-03-04 14:43:14 »
<Мовні обмеження дозволили відсіяти людей.>

В тому числі і фахівців, які в силу правил форуму не можуть надрукувати своє повідомлення або запитання, хоча б,навіть і могли б це зробити українською але їм неподобаються зазначені правила
Можливо ці фахівці змогли б зробити переклад ПЗ краще ніж постійні відвідувачі форуму або навіть і самі українці... (Тільки не кажіть що таких мало)

<Тепер якщо хтось хоче отримати відповідь на своє запитання по лінуксу українською мовою, то він в першу чергу згадає про linux.org.ua. (А якщо російською - то про linux.org.ru).>

Так і роблять. Воно того варто?
Неотримати якесь знання тільки із-за такої перешкоди- абсурд.
Яка різниця якою мовою ми розмовляємо, якщо я Вас розумію і Ви мене розумієте.
P.S. Ось http://forums.gentoo.org/viewforum.php?f=43 не роблять трагедії.

twin

  • Гість
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #29 : 2005-03-04 14:48:41 »
"Подивіться в "Правила" форуму і обережніше із словом "завжди""

Приклад: я толерантний до того, чи палять цигарки мої знайомі, але в себе вдома я нізащо не дозволю їм цього робити... Вловлюєте суть?

Щось мені здається, що тема потроху себе вичерпує й варто її закругляти, щоб плюси не полетіли на всі боки.

Приклад не дуже вдалий, змініть вираз "в себе вдома" на "в своєму гуртожитку" Так буде правильніше. Та ще й якщо в цьому гуртожитку проживає 30 відсотків курців.