Автор Гілка: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega.ee  (Прочитано 6911 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #30 : 2005-03-04 15:39:29 »
<Мовні обмеження дозволили відсіяти людей.>

В тому числі і фахівців, які в силу правил форуму не можуть надрукувати своє повідомлення або запитання, хоча б,навіть і могли б це зробити українською але їм неподобаються зазначені правила
Якщо їм не подобаються правила форуму, то форум не для них. Це однозначно.

Цитата
Можливо ці фахівці змогли б зробити переклад ПЗ краще ніж постійні відвідувачі форуму або навіть і самі українці... (Тільки не кажіть що таких мало)
І чим їм заважає якийсь сайт в інтернеті? Це така непереборна перешкода на їхньому шляху?

Цитата
<Тепер якщо хтось хоче отримати відповідь на своє запитання по лінуксу українською мовою, то він в першу чергу згадає про linux.org.ua. (А якщо російською - то про linux.org.ru).>

Так і роблять. Воно того варто?
Як самі бачите, сайт існує, люди ходять.

Цитата
Неотримати якесь знання тільки із-за такої перешкоди- абсурд.
Знайте більше мов і задавйте свої запитання там, де їх може почути більше людей. Особливо рекомендую вивчити китайську. :-)

Цитата
Яка різниця якою мовою ми розмовляємо, якщо я Вас розумію і Ви мене розумієте.
Ну так яка різниця, якою мовою ми розмовляємо, якщо я вас розумію і ви мене розумієте?  :-)

Ви напевно вважаєте що українець - це такий маленький росіянин, і кожен українець обов'язково повинен знати і любити російську мову. А якщо він її не знає або не любить то на форумі linux.org.ua йому робити нічого?

Ми вважаємо, що краще осторонь пройдуть 3 росіянина, 16 арабів, 24 китайця, 30 іспаномовних і багато інших представників інших великих і мудрих народів, які можуть багато чого нам розказати, ніж наш сайт залишить хоч один українець.

Цитата
P.S. Ось http://forums.gentoo.org/viewforum.php?f=43 не роблять трагедії.
Ну так це ж міжнародний сайт. І чомусь росіянам абсолютно начхати на те, що значно більша купа людей на тому сайті можуть дати відповіді на їхні запитання, якщо їх задавати англійською мовою.
« Змінено: 2005-03-04 15:51:12 від lvm »
[Fedora Linux]

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #31 : 2005-03-04 15:46:18 »
Цитата
змогли б зробити переклад ПЗ краще ніж постійні відвідувачі форуму або навіть і самі українці...
Не смішіть мої капці, будьте добрі, а то знаю я такі "переклади"...

twin

  • Гість
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #32 : 2005-03-04 17:03:40 »
< Ну так яка різниця, якою мовою ми розмовляємо, якщо я вас розумію і ви мене розумієте?  :-)>

Я ж не про себе.

< Ви напевно вважаєте що українець - це такий маленький росіянин, і кожен українець обов'язково повинен знати і любити російську мову. А якщо він її не знає або не любить то на форумі linux.org.ua йому робити нічого?>

Я так не вважаю.

< Ми вважаємо, що краще осторонь пройдуть 3 росіянина, 16 арабів, 24 китайця, 30 іспаномовних і багато інших представників інших великих і мудрих народів, які можуть багато чого нам розказати, ніж наш сайт залишить хоч один українець.>

Це навіть не націоналізм.

twin

  • Гість
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #33 : 2005-03-04 17:05:37 »
Не смішіть мої капці, будьте добрі, а то знаю я такі "переклади"...

Може будуть якісь приклади? Але не потрібно, бо розмова піде про правопис.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #34 : 2005-03-04 18:04:18 »
Будуть у розділі "Переклади" або "Балачки". Можемо там поспілкуватись за умови, що не буде сварок... Якщо ваше бажання до того є.

dusoft

  • Гість
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #35 : 2005-03-05 02:40:06 »
Ну скільки ж можна з пустого в порожнє..

Всі бідкаються про те що ніби бідні російськомовні люди не можуть ходити на цей ресурс через те що не розуміють української, чи їм важко, чи ще щось.. а чи не подумали ви про те, що існують люди які живуть в російськомовних регіонах, і це чи не єдина можливість спілкуватися рідною мовою для них, уявіть собі.. в моєму місті існує багато усіляких спільнот, установ, закладів різних національних меншин.. купа, там люди можуть вивчати традиції своїх народів, спілкуватися рідною мовою.. а от про українців в моєму місті забули.. в власній країні, я маю менше свобод і можливостей для реалізації своїх мовних, культурних потреб/бажань аніж представник чи не будь якої національної меншини. І мені прикро дивитись як вперто тут деякі люди лобіюють російську мову, майте совість, цей майданчик - не єдине пристанище для російськомовних любителів opensource, unix і т.д... море російськомовних ресурсів існує на ці теми, а для мене фактично єдине.

І взагалі, абстрагуйтеся від україни, і уявіть що цей ресурс, ну наприклад німецькомовний, ви теж прийдете сюди, і так само будете вимагати дозволу писати російською?

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #36 : 2005-03-05 16:46:53 »
< Ми вважаємо, що краще осторонь пройдуть 3 росіянина, 16 арабів, 24 китайця, 30 іспаномовних і багато інших представників інших великих і мудрих народів, які можуть багато чого нам розказати, ніж наш сайт залишить хоч один українець.>

Це навіть не націоналізм.
Це називається <<клубна політика>>.
[Fedora Linux]

Відсутній Nick

  • Новачок
  • *
  • дописів: 17
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #37 : 2005-03-06 13:33:35 »
Вітаю!
Ось так от:
http://www.linuxpr.com/releases/7641.html
"Mandrakesoft signs a distribution agreement with
the French Ministry of Education and Research"
Державна політика.
І це при тому, що у наукових установах і так на Linux - сі
(Mandrake) сидять.
При чому повністю французький інтерфейс.
Що було не дуже зручно :)

Бучко Володимир

  • Гість
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #38 : 2005-03-10 01:10:15 »
Я повністю підтримую засновників і ведучих цього безумовно потрібного сайту!!!
Українською мовою в Україні видається менше 6% друкованих видань, включаючи шкільні підручники і газети... Російською - понад 90%, і це при тому, що при переписі 2001 року 78% населення назвали себе українцями!!! Українську мову знищували росіяни понад 300 років, включаючи нищення інтелигенції, але вона жива тільки завдячуючи таким як Ви, шановні!!!
Я працюю в Вінниці в Укртелекомі, часто спілкуюся з клієнтами інтернет... 90% починають свою розмову до мене російською мовою, але відчувши те, що я говорю виключно українською, переходять на українську мову.. Десь 10% і надалі зі мною спілкуються російською мовою... (до речі, переклад технічних термінів на українську "черпаю" з цього чудового сайту)... За три місяці мого спілкування українською мовою (намагався більш- менш) ні один клієнт не попросив перекладу на російську... Таке відчуття, що люди соромляться власної мови!!!!!!

Big Shadow

  • Гість
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #39 : 2005-03-10 10:12:06 »
Із введенням багатомовності ризикуємо розчинити українську мову у російській...
Я маю думку, що це досить уникальна та чисто українська проблема. Не зустрічав ні грузин, ні татар, ні естонців, яких би хвилювало, що їх мова розчиниться у російській чи ще якійсь... :-Р

3. можливо частина людей не підписала листа лише через те, що їм відмовляли постити російською. проте я гадаю що такі люди є впертими шовіністами...
А це вже, як кажуть, ви перекладаєте з хворої голови на здорову. Насправді шовінистьку позицiюю займають ті, хто відверто хизуються нехтуванням російської мови. Але це вже справа психоаналітиків з'ясовуваті звідки ця суспільна хвороба виникла, з яких сексуальних залякувань у дитинстві... :-)))

Відсутній Nick

  • Новачок
  • *
  • дописів: 17
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #40 : 2005-03-11 02:16:10 »
Мої вітання.

А ось що відбувається в цей час в Іспанії з відкритим софтом:
http://www.linuxworld.com.au/index.php/id;92425013;fp;2;fpid;1
"Spanish health care agency taps IBM, Linux"

До речі, а що з нашим листом? Все так добре, що так тихо?
Чи настільки пагано, що нема чого і сказати?


Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #41 : 2005-03-14 04:33:45 »
   Набридли ці розмови, що не стосуються linux. Пропоную закрити це обговорення.
Бо ось прийде "twin" і "зараз щось скаже"... І ми будемо тупцювати, тратити час на кимось нав'язані теми. Що стосується естонців, то ще не відомо, що ж то, власне, за естонці... Як людині, що прожила в Прибалтиці близько 15 років, мені не надто віриться, що то дійсно естонці. Але на відміну від деяких наших співрозмовників по темі, я вже через рік розумів литовську мову. І вчив її не за примусом, бо вважав для себе неприйнятним нерозуміння національної мови. Хоча тоді ще був "великий і могутній", тобто я був не зобов'язаний це робити.
  І ще- ніби ж була розмова про те, щоб всі писали свої справжні прізвище. Тоді б ми знали де Іванов, де Джугашвілі а де Кучманович....
« Змінено: 2005-03-14 04:43:29 від Andrij »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Офіційна реакція linux.org.ua до зауважень ega
« Відповідей #42 : 2005-03-14 12:04:07 »
 І ще- ніби ж була розмова про те, щоб всі писали свої справжні прізвище. Тоді б ми знали де Іванов, де Джугашвілі а де Кучманович....
Зараз це рекомендація. Хоча мені зручніше бачити справжнє ім'я (інакше важко зв'язати нік XXX з паном YYY ZZZ в розсилці, асьці чи на іншому форумі), я проти нав'язування цієї норми. Це не лише моя думка, було проведене голосування на цю тему:
http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=adm-requests;action=display;num=1107175594;start=0#0
[Fedora Linux]