Автор Гілка: Накатайте патч щоб через телефон юзався сайт як через компютор  (Прочитано 6460 раз)

Відсутній PowerBattle

  • Новачок
  • *
  • дописів: 18
  • Карма: +0/-0
На великих діагоналях може і добре дивитись але не на 6.49

Миха́йло Даниленко

  • Гість
Троль детектед. Або бот.
Ок, може я не зовсім правильно прочитав повідомлення з першого разу.  Але побудова речення і розділ, де гілка розміщена не сприяють правильному розумінню. Переношу в адміністраторську.
« Змінено: 2021-02-20 18:35:12 від Михайло Даниленко »

ывап

  • Гість
На великих діагоналях може і добре дивитись але не на 6.49
що таке компютор?

Відсутній PowerBattle

  • Новачок
  • *
  • дописів: 18
  • Карма: +0/-0
Троль детектед. Або бот.
Ок, може я не зовсім правильно прочитав повідомлення з першого разу.  Але побудова речення і розділ, де гілка розміщена не сприяють правильному розумінню. Переношу в адміністраторську.
Хоть куда головне щоб мобільну версію зробили

gdekjifgb

  • Гість
і заодно, МОЖЛИВО, по боках збільшити, кількість останніх коментів та гілок(?), відображаємих на головній. Хоча б до десяти.

Можливо це просто налаштовується у цій цемеесині?
« Змінено: 2021-02-25 23:54:54 від gdekjifgb »

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Хоча б до десяти.

Можливо це просто налаштовується у цій цемеесині?
Це налаштовується, але я підбирав кількість повідомлень так, щоб вони більш-менш займали однакову кількість місця у всіх трьох колонках. Оскільки наразі форум не дуже активний — я не бачу особливого сенсу збільшувати їх кількість.

Для "а що нове на форумі" я зазвичай користуюся сторінкою останні дописи, для автоматизованої перевірки на ній є rss.
« Змінено: 2021-03-04 13:06:24 від Михайло Даниленко »

gdekjifgb

  • Гість
Це налаштовується, але я підбирав кількість повідомлень так, щоб вони більш-менш займали однакову кількість місця у всіх трьох колонках. ...
зрозумів. [smiley=hello.gif]

Відсутній PowerBattle

  • Новачок
  • *
  • дописів: 18
  • Карма: +0/-0
Зайшов спеціально перевірити але мобільної версії нема

Axmed

  • Гість
Зайшов спеціально перевірити але мобільної версії нема

Мобільна версія вмикається вверху біля значка вкладок (якщо Ви користуєтесь firefox), значок книжечки, там є три теми чорна, біла і сепія... вибирайте за смаком.

gdekjifgb

  • Гість
Мобільна версія вмикається вверху біля значка вкладок (якщо Ви користуєтесь firefox), значок книжечки, там є три теми чорна, біла і сепія... вибирайте за смаком.
то не мобільна версія. то функція ффокса для полегшення сприйняття/читання тексту.

А мобільну версію може якось можна зробити написавши ОДИН рядок, тільки де саме цого прописувати я не знаю. Але потрібно в заголовках документа вказати
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0">

І я не перевіряв чи на лоу вже є цей тег чи нема.

...
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0">

<title>якась сторінка</title>
<meta name="description" content=""/>
<meta name="keywords" content=""/>
</head>

Вже глянув. в коді сторінок його нема. То може якщо його вписати/виводити то будуть всі сторінки оптимізовані для мобільних пристроїв?
« Змінено: 2021-10-25 13:52:24 від gdekjifgb »