Автор Гілка: Фанатизм?  (Прочитано 8079 раз)

Відсутній alexis-ks

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Фанатизм?
« Відповідей #15 : 2006-09-05 15:24:52 »
Я з ваших відповідей в шоці. Якщо ви вважаєте що це форум україномовних лінгвістів - будь ласка, ніхто вам в цьому не заважає.  Але я пішов звідси на opennet, бо там ніякі модери не перекладають моїх повідомлень.
Хай частить вашому проекту, хоча я сумніваюсь що він колись досягне рівня російськомовних форумів.

Видалено модератором: нагле порушення П.1 правил поведінки.
« Змінено: 2006-09-05 16:55:34 від miwa »

Praporshic

  • Гість
Re: Фанатизм?
« Відповідей #16 : 2006-09-05 15:48:53 »
Я з ваших відповідей в шоці. Якщо ви вважаєте що це форум україномовних лінгвістів - будь ласка, ніхто вам в цьому не заважає.  Але я пішов звідси на opennet, бо там ніякі модери не перекладають моїх повідомлень.
Згоден. Там просто видаляють. Спробую також нагадати що opennet.RU

Хай частить вашому проекту, хоча я сумніваюсь що він колись досягне рівня російськомовних форумів.
Він вже їх перестрибнув - на ньому спілкуються українською.
P.S. to Сергій Єгоров & Co. Я ВСЕГДА ОБЩАЮСЬ НА ТОМ ЯЗЫКЕ НА КОТОРОМ УДОБНО МНЕ.
Це не є ознакою культурної та вихованої людини.

Общаться с клиентами - работа менеджеров, моя работа - общаться с серверами клиентов, и я это делаю быстро и качественно.
І тех підтримкою теж менеджери займаються?
Вважаєте що я та інщі - не фахівці? Ваше право. Але на цьому форумі з його тематикою Ви не авторитет. Швидше навпаки.
І ще: мені ВСЕОДНО якою мовою спілкуватись. Одна з подяк клієнтів: "З вами приємно працювати. Ваші фахівці чудово володіють українською." Якщо є можливість - то я спілкуюсь українською, якщо нема - російською або англійською. Бо я не хочу бути малоросом. Вам тут незручно? Вас тут не тримають.

P.S. Друге порушення правил. Блокування користувача.
« Змінено: 2006-09-05 17:03:48 від Praporshic »

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Фанатизм?
« Відповідей #17 : 2006-09-14 12:55:33 »

Видалено модератором: нагле порушення П.1 правил поведінки.

Не "нагле", а "нахабне" .  "Нагле" означає "швидке", "несподіване" ("нагла смерть" означає несподівану смерть, а не смерть, що нагрубила пропащій душі лексиконом москальського (наполягаю саме на цьому слові, адже переважно воно використовується в класичних творах українських письменників, а отже є літературним) чоботаря).
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Фанатизм?
« Відповідей #18 : 2006-09-14 18:53:26 »
Так я й маю на увазі - людина ще не встигла толком зареєструватись, а вже швиденько (нагло) порушує правила поведінки :о))

І все-таки ви праві, спасибі за уточнення.
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Фанатизм?
« Відповідей #19 : 2006-09-15 13:08:34 »
Так я правий - не підтримую ліву ідею комунізму ;)
В данному випадку павильно сказати  "маєте рацію" (від латинського racio) москалям не подобались латинізми в українській мові, яких нема в їхній, бо це означало що українська зародилась і функціонувала значно раніше від "старшобратської", тому над рацією почали знущатись і намагатись викорінити ("в кума - рація, в мене кулемет"). В москальській "рацыя" - скорочення від "радіостанція".

Щонеділі о 10:30 на першій програмі українського радіо (десь в нижньому fm) можна почути радіожурнал "Слово" - дуже рекомендую.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Фанатизм?
« Відповідей #20 : 2006-09-28 12:44:23 »
Цитата
Почав був писати пост на російській мові - мене "вбив" java-скрипт, який одразу вказав мені, "що я поганий хлопець" і чемно відправив мене на LOR :)
У нас за пости російською четверту зірочку заробити ніззя. :)

І в домені .ua ми більше тому, що мова .ua, а не географічно .ua... От і все.