Автор Гілка: Ubuntu 10.04  (Прочитано 2378 раз)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu 10.04
« Відповідей #15 : 2010-05-04 23:58:49 »
Не вважайте за провокацію чи критику Ubuntu, але чим вона, окрім власних тем оформлення та декількох власних розробок типу вищеназваних, відрізняється від Debian? Як на мене, то лише тим, що майнтайнери позбавили користувача потреби конфігурувати систему, загнавши всі робочі налаштування в коробку і запхавши туди типовий софт, що користувач ставить зазвич собі на десктоп. Бо в іншому різниці не побачив.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній oleksa

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 214
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu 10.04
« Відповідей #16 : 2010-05-05 16:30:26 »
На жаль, у всій лінійці дистрибутивів знову немає нічого створеного Canonical (окрім дизайну). Ось такі враження.
А їхній Ubuntu Software Center?

це жахлива штука, якою неможливо користуватися. я не знаю, нащо вона потрібна і нею не користуюся. З суто убунтівського є Ubuntu One — досить непогана штука для обміну файлами.

Не згодний. Як для себе, знайшов зручним. Локалізації назв так, бракує....

Відсутній case0lc

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 310
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu 10.04
« Відповідей #17 : 2010-05-05 16:49:36 »
Не вважайте за провокацію чи критику Ubuntu, але чим вона, окрім власних тем оформлення та декількох власних розробок типу вищеназваних, відрізняється від Debian?

А чим Debian, крім власної пакетної системи відрізняється від інших дистрибутивів?

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu 10.04
« Відповідей #18 : 2010-05-05 19:00:33 »
А чим Debian, крім власної пакетної системи відрізняється від інших дистрибутивів?
Та я от і думаю - а чим. Хіба величезною кількістю софта в репозиторії. Тут недавно один пан висловився, що Red Hat - це Debian з підтримкою RPM.
« Змінено: 2010-05-05 19:01:04 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Ubuntu 10.04
« Відповідей #19 : 2010-05-05 23:16:45 »
А чим Debian, крім власної пакетної системи відрізняється від інших дистрибутивів?
Структурою. Це таки трохи інший дистрибутив, аніж більшість.

Віктор

  • Гість
Re: Ubuntu 10.04
« Відповідей #20 : 2010-06-16 13:15:06 »
Мені потрібен даунгрейд з Ubuntu 10.04 на Ubuntu Light.  Допоможіть, будь ласка.

Відсутній MFX

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 51
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu 10.04
« Відповідей #21 : 2010-07-04 17:22:17 »
Кілька вражень від 10.04:
1) не виконувались завдання і принтер кудись зник - перевстановив cups і cron(учора). Чи були ці проблеми спочатку і коли вони з'явились не скажу, не помітив.
2) до зміщених кнопок керування звик(наче так і було), але навіщо вони їх туди пересунули не зрозумів. Може потрібно було посередині, щоб не так як у всіх?
3) тема оформлення(біла), а також приведена до ладу зона сповіщення, справили гарне враження.
4) шкода, що в новому наутілусові зник текстовий режим рядка адреси.
5) мені здається, ще легше ніж раніше, можна повісити gnome вичерпавши всю оперативну пам'ять. Може хтось пояснить, що в таких випадках робити, коли графіка або висить, або подає якісь мінімальні ознаки життя(наприклад, мишкою можна рухати). Чому R.E.I.S.U.B працює, але залогінитись в консоль немає можливості? У більшості випадків коли з графікою щось не так то відповідно і залогінитись для знищення винуватців також не вийде. Звісно ж і для логіну потрібна якась кількість оперативної, але можна було б залишити кілька метрів зарезервованих або автоматично визначати винуватців, що призводять до ступору системи.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Ubuntu 10.04
« Відповідей #22 : 2010-07-04 17:38:39 »
4) шкода, що в новому наутілусові зник текстовий режим рядка адреси.
GConf. apps. nautilus. preferences. always_use_location_entry.
« Змінено: 2010-07-04 17:41:19 від Re. »

Відсутній case0lc

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 310
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu 10.04
« Відповідей #23 : 2010-07-04 20:43:49 »
2) до зміщених кнопок керування звик(наче так і було), але навіщо вони їх туди пересунули не зрозумів.
А це щоб на MacOS було схоже
Цитата
Може хтось пояснить, що в таких випадках робити, коли графіка або висить, або подає якісь мінімальні ознаки життя
Переходимо в віртуальну консоль і через top "вбиваємо" процес, який забрав всю пам’ять
Цитата
можна було б залишити кілька метрів зарезервованих
Своп все таки відключати не потрібно

Відсутній MFX

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 51
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu 10.04
« Відповідей #24 : 2010-07-06 19:33:10 »
Щодо cron і cups, то виявилось, що вони просто не стартують, отже зламаний механізм запуску, напевно всіх, сервісів. У когось була/є така проблема?

Цитата
Переходимо в віртуальну консоль і через top "вбиваємо" процес, який забрав всю пам’ять
Коли є можливість ~так і роблю. Є два варіанти вичерпання пам'яті:
1) усе дуже гальмує(час відгуку секунд 20-25), жорсткий диск стовідсотково зайнятий(голівки дуже шумлять). Цей варіант дозволяє хоч і за дуже довгий час, але знищити зажерливий процес.
2) система знаходиться просто в ступорі. Мишка може працювати. Клавіатура дозволяє перемкнутись у консоль з бликаючим курсором, але надалі нічого не відбувається(тобто залогінитись не можливо). Хоча звісно це може статись не тільки через вичерпану пам'ять.

Своп є. Напевно коли його немає то перший варіант стає подібним на другий? Чи є якісь автоматичні механізми попередження подібних випадків?
« Змінено: 2010-07-06 19:34:59 від MFX »

Відсутній case0lc

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 310
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu 10.04
« Відповідей #25 : 2010-07-06 20:00:06 »
Обмеження можна виставляти через limits.conf, але, взагалі, якщо ваша програма  "не поміщається" у наявний у вас об’єм пам’яті, то, можливо, краще її замінити на якусь іншу?