Автор Гілка: 100$-ий персональний комп'ютер  (Прочитано 2936 раз)

Відсутній vitalis

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 112
  • Карма: +0/-0
  • Як воно?
Re: 100$-ий персональний комп'ютер
« Відповідей #15 : 2005-02-14 09:04:43 »
Дуже не хочеться щоб діти собі очі псували.
Не треба аж так критично. 15" звичайного монітору з 70-85 Гц потягаються з таким самим розміром РКД-монітору.

Таких вже років шість як не випускають.
То я для прикладу писав. При бажанні можна щось надибати на складах.

Компенсуєм недостатню пам'ять вінчестером?
:-/

Для 2D забагато (4Мб досить), для 3D замало (мінімум 64Мб).
Теж було для прикладу. Основне ж не 2Д чи 3Д, а нормальна швидкість роботи ПК.

Я б з вами погодився, якби не працював декілька років на машині, яка його не мала, а все тягнула через мережу. Пропускна задтність мережної карточки (8-10Mb) співмірна з пропускною здатністю сучасних вінчестерів(12-24Mb). Крім того краще мати один RAID на 0.5Tb ніж 12-ть по 0.02 - і дешевше, і зручніше, і надійніше. Крім того, всі ті вінчестери матимуть великий відсоток дублювання інформації та просто порожнього місця. ККД буде маленьким, а для школи це критично.
Я в тому не спец, але якщо на ПК нормально працюватиме усе найнеобхідніше (графічний інтерфейс, OpenOffice.org, Mozilla), тоді я з Вами цілком погоджуюсь. Не варто забувати, що ПК у школі повинні виконувати не лиш функцію машини для здобуття базових знань з керування ПК, але й для того, щоб можна було трохи потинятись тенетами чи надрукувати реферат.
«Чтиво» - е-бібліотека україномовної літератури на всі смаки
Домівка.net - національний портал

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: 100$-ий персональний комп'ютер
« Відповідей #16 : 2005-02-14 19:38:05 »
Не треба аж так критично. 15" звичайного монітору з 70-85 Гц потягаються з таким самим розміром РКД-монітору.

Наскільки я бачу, у людей, які користуються РКД, після дня роботи білки нормального (білого) кольору, на відміну від тих, хто користується звичайними моніторами - у них білок значно жовтуватіший. Та й у мене, після переходу на TFT, очі стали значно менше втомлюватися а зір значно покращився. Площа CRT монітора вимірюється по корпусу, тому мій 17" має трішечки більшу видиму площу ніж 19" монітор у дизайнера (я прикладав їх один до одного). 15" CRT еквівалентий 14" TFT. 15" монітори вже не виробляють. Вже залежалі 19" розпродують зі складів за цінами <100$. Чи є сенс економити на здоров'ї дітей?

Цитата
Я в тому не спец, але якщо на ПК нормально працюватиме усе найнеобхідніше (графічний інтерфейс, OpenOffice.org, Mozilla), тоді я з Вами цілком погоджуюсь. Не варто забувати, що ПК у школі повинні виконувати не лиш функцію машини для здобуття базових знань з керування ПК, але й для того, щоб можна було трохи потинятись тенетами чи надрукувати реферат.

Якщо буде достатня кількість ОЗУ, то працюватиме зі швидкістю Knoppix-а.
Мабуть варто відразу ставити 1Gb-ethernet та мінімум 256Mb пам'яті (можна трохи повільнішої, але побільше) - тоді все працюватиме з нормальною швидкісю (а в кластері взагалі літатиме). Вінчестери в комп'ютерах ламаються найчастіше після вентиляторів. Тому дуже бажано не мати в шкільному комп'ютері ні того ні іншого.
« Змінено: 2005-02-14 19:45:23 від lvm »
[Fedora Linux]