Автор Гілка: Користувачі вільного ПЗ - за демократію!  (Прочитано 11119 раз)

Відсутній tux

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Користувачі вільного ПЗ - за демократію!
« Відповідей #15 : 2004-11-25 18:36:53 »
Луцьк - за Ющенка! Ми страйкуємо! Сьогодні моя рідна фірма майже у повному складі була на мітингу. Все місто помаранчеве. Діти ходять з символікою Ющенка. Автомобілі вітально сигналять демонстрантам. Не треба робити пінгвіна помаранчевим. Він і так чудово виглядає. А ось помаранчева країна - це прекрасно!

Відсутній viktor

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Користувачі вільного ПЗ - за демократію!
« Відповідей #16 : 2004-11-25 23:38:01 »
Так!!! Ющенко!!! Зараз час відстоювати свій вибір. На мою думку такого брутального зневаження народу не було ще ніде. Настільки відверті фальшування і перешкоджання виборів відбувались по всій Україні що з цього можна зробити лише один висновок - влада має нас за безсловесну, безвольну скотину!!!

Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
Re: Користувачі вільного ПЗ - за демократію!
« Відповідей #17 : 2004-11-26 01:49:45 »
Мені сподобалось те, що Олег Цимаєнко не образився на нас і правильно зреагував на останні події.
Так тримати! Всім привіти і побажання перемог!
« Змінено: 2004-11-27 18:39:27 від Andrij »

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Користувачі вільного ПЗ - за демократію!
« Відповідей #18 : 2004-11-26 15:51:01 »
Когось може здивувати, а де ж іще стільки само постів ділось? Так от, вони пішли в /dev/null. Відповіді на них там само -- для consistency. IP занотований, про всяк випадок. Не тому, що я помаранчевий чи голубий чи червоний і т. п., а тому що правила і пункт 1. Мене ці анонімуси вже дістали. Якщо ви так за закон, то він і тут є й його треба триматись.

Шановне товариство, на них не варто зважати, бо такі пости будуть модеруватись з усією суворістю. Навіщо витрачати нерви?

Здорова думка, котра десь майже прозвучала -- це "причому тут GNU/Linux". Маю пропозицію -- перенесімо цю тему в "Балачки", бо ВПЗ -- одне, а політика -- і справді трохи інше.

Якщо хтось повернеться й буде казати, що тут на форумі "нєт дємакратії", і "Зачєм мєня замадєрілі" то я додам, що її тут ніколи й не було. Всі рішення завжди приймаються одноосібно, залежно від настрою BOFH'а %-)~. Хочеться, щоб учасники, якщо бажають про це спілкуватись, то не нервувались, а я лише в цьому допомагаю.

Відсутній tsyma

  • Новачок
  • *
  • дописів: 16
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Користувачі вільного ПЗ - за демократію!
« Відповідей #19 : 2004-11-26 16:08:57 »
Ви й не уявляєте, СКІЛЬКИ народу на майдані й біля КабМіну .....
По телевізору й по www це не те ....
Це треба бачити на власні очі.
Це так як дивитись на вулкан по телевізору чи пережити виверження. Як говорять в Одесі, "Це дві великі різниці"


Коротше, я знову на майдан.


« Змінено: 2004-11-26 16:13:24 від JaFd »

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Користувачі вільного ПЗ - за демократію!
« Відповідей #20 : 2004-11-26 16:59:58 »
Ой, Ярославе, запізнився. Я так хотів тому панові щось написати. Аж тепер знайшов, що:

Согласно послематчевому протоколу донецкий "Шахтер" разгромил "Барселону"
со счетом 12:1. Европейские наблюдатели не признают результаты матча, потому что судья позволил донецкой команде повысить явку футболистов на поле до тридцати человек, которые играли пятью открепительными мячами!

Відсутній green_forest

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Користувачі вільного ПЗ - за демократію!
« Відповідей #21 : 2004-11-26 17:18:11 »
Приєднуюсь!

Львів за демократію і проти свавілля брехливих крадунів, що встигли побувати на зоні по тяжких статтях.

Їх місце тільки там. І якщо вони спробують чинити опір народу, то опиняться на параші.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Користувачі вільного ПЗ - за демократію!
« Відповідей #22 : 2004-11-26 17:36:22 »
10 балів за відкріпні м'ячі!

Відсутній tsyma

  • Новачок
  • *
  • дописів: 16
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Користувачі вільного ПЗ - за демократію!
« Відповідей #23 : 2004-11-26 17:44:25 »
Ці люді також підтримують опозицію :

http://uafug.org.ua/ - FreeBSD User Group :: Украинская группа пользователей FreeBSD
http://www.ua.debian.org/index.ru.html - Украинское зеркало Debian Linux
http://ipcalc.dp.ua/ - Замечательный IP калькулятор
http://kde3.narod.ru/ - Linux для пользователя.

Може ще хто є я поки не знайшов.

Відсутній shafff

  • Новачок
  • *
  • дописів: 11
  • Карма: +0/-0
  • wtf is halt
Re: Користувачі вільного ПЗ - за демократію!
« Відповідей #24 : 2004-11-26 21:34:11 »
LOU ще раз показуэ свою належнысть до Львова, щодо полытики KDE - так вони ы так за гнома (америкоський продукт).

це закладено в генах.

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Re: Користувачі вільного ПЗ - за демократію!
« Відповідей #25 : 2004-11-26 22:16:04 »
LOU ще раз показуэ свою належнысть до Львова, щодо полытики KDE - так вони ы так за гнома (америкоський продукт).
А українці, які перекладають ПЗ на російську показують свою приналежність до ...
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

k_ilya

  • Гість
Re: Користувачі вільного ПЗ - за демократію!
« Відповідей #26 : 2004-11-26 23:22:35 »
LOU ще раз показуэ свою належнысть до Львоваце закладено в генах.
Що-що? А чому не Києва?

Praporshic

  • Гість
Re: Користувачі вільного ПЗ - за демократію!
« Відповідей #27 : 2004-11-27 01:26:14 »
Панове! Спробую нагадати що саме представник цієї влади пан Кремінь зробив мастдайку загальнодержавним стандартом. Якщо оппозиція переможе то усім шанувальникам Unix-подібних систем стане краще, це мені відомо достеменно, бо я обертаюся в політичних колах досить високого рівня. Єдина причина чому не було піднято гвалту під час передвиборчої кампанії - це наявність "більш брундної білизни".

Відсутній tsyma

  • Новачок
  • *
  • дописів: 16
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Користувачі вільного ПЗ - за демократію!
« Відповідей #28 : 2004-11-27 19:43:19 »
ще один UNIX ресурс підтримуе нас http://root-ua.info/

Відсутній tsyma

  • Новачок
  • *
  • дописів: 16
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Користувачі вільного ПЗ - за демократію!
« Відповідей #29 : 2004-11-27 20:01:14 »
А українці, які перекладають ПЗ на російську показують свою приналежність до ...
Ми цим займаємося.
Ми перекладаємо не перший рік Mandrake на російску http://www.mandrakelinux.com/l10n/ru.php3 . Ми підтримуємо російску версію сайта Mandrake http://www.mandrakelinux.com/ru/  . Ну то й шо з того. Я живу на україні і розмовляю россійскою. ну та й шо з того ?? Я не вважаю себе менш українцем ізза цього.

Мої батьки розмовляли російскою. всі моі друзі розмовляють російскою. Мені преподавли на російскі в школі, потім в технікумі а потім в інституті. тому я і розмовляю російскою.

Моя жінка росіянка(русская по паспорту). Ну той шо з того??

Люди : Нашим босом питаються зробити бандита. А ми тут вияснюємо хто на які мові розмовляє. глупо це.