Автор Гілка: Куплю книгу по Perl.  (Прочитано 4884 раз)

Відсутній Sirko

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 299
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Куплю книгу по Perl.
« : 2009-02-23 16:39:38 »
Всім привіт!
Куплю книжку по Perl'у, для початківців (щоб було якомога доступніше розжовано).
Стан книги особливого значення не має, головне щоб не розпадалась, всі сторінки були на місці ну і щоб можна було щось звідти прочитати :)
Пропозиції на мило в профілі.
Дякую.
[Kubuntu User]

Praporshic

  • Гість
Re: Куплю книгу по Perl.
« Відповідей #1 : 2009-02-23 16:50:57 »

Відсутній Sirko

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 299
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Куплю книгу по Perl.
« Відповідей #2 : 2009-03-03 16:15:27 »
http://www.cocos.com.ua/?wiev_t=659
А попростіше? Щось типу "ХХХХХ за 24 години для чайників" в когось є?
Люди, допоможіть, дійсно треба.
[Kubuntu User]

Praporshic

  • Гість
Re: Куплю книгу по Perl.
« Відповідей #3 : 2009-03-03 16:30:27 »
З усього "Camelbook" читаються перші три частини, де пояснюють основи мови, потім усе інше використовується як довідник.

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: Куплю книгу по Perl.
« Відповідей #4 : 2009-03-03 22:43:39 »
Можливо, було б краще спочатку ознайомитись з відповідною літературою, котра є в електронному вигляді, а потім вже визначитись для себе, що саме хотілося б прочитати. Адже електронна література саме заради цього і існує, правда?  ;)
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній Sirko

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 299
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Куплю книгу по Perl.
« Відповідей #5 : 2009-03-04 09:57:08 »
З усього "Camelbook" читаються перші три частини, де пояснюють основи мови, потім усе інше використовується як довідник.
Ога, дякую. Буду мабуть купувати. Але якщо в когось є, то пишіть - можливо я й придбаю :)

Можливо, було б краще спочатку ознайомитись з відповідною літературою, котра є в електронному вигляді, а потім вже визначитись для себе, що саме хотілося б прочитати. Адже електронна література саме заради цього і існує, правда?  ;)
Правда :)
В мене є купа книжок по Perl в електронному вигляді, але жодної з них немає в продажу (або я не зміг знайти), і якість їх сканування бажає кращого...
Та й читати з екрану ноутбука не люблю, очі шкода і інформація сприймається не так:)
« Змінено: 2009-03-04 09:59:48 від Sirko »
[Kubuntu User]

Відсутній Andy Borovy

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 139
  • Карма: +0/-0
  • Працюю там, де цікаво
Re: Куплю книгу по Perl.
« Відповідей #6 : 2009-03-04 15:46:06 »
В мене є купа книжок по Perl в електронному вигляді, але жодної з них немає в продажу (або я не зміг знайти), і якість їх сканування бажає кращого...
Та й читати з екрану ноутбука не люблю, очі шкода і інформація сприймається не так:)

І сотворив Бебідж принтер....
Без уст я іронічний жах,
Що упирем ікластим став би
З очима ніжними кульбаби,
Якби не очі в дзеркалах.

Відсутній Sirko

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 299
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Куплю книгу по Perl.
« Відповідей #7 : 2009-03-04 15:55:20 »
В мене є купа книжок по Perl в електронному вигляді, але жодної з них немає в продажу (або я не зміг знайти), і якість їх сканування бажає кращого...
Та й читати з екрану ноутбука не люблю, очі шкода і інформація сприймається не так:)

І сотворив Бебідж принтер....
Ну вото то канєшно да, але ж я повторюся - якість скану в тих книжках того, шкутильгає...
Тому витрачати папір і катридж принтера не бачу сенсу... Та й морока потім його зшити нормально...
[Kubuntu User]

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Куплю книгу по Perl.
« Відповідей #8 : 2009-03-04 23:51:05 »
Ну вото то канєшно да, але ж я повторюся - якість скану в тих книжках того, шкутильгає...
Тому витрачати папір і катридж принтера не бачу сенсу...
А я собі купив систему безперебійної подачі чорнил і тепер дукую все, що захочу. І вам раджу, якщо принтер струменевий. Книжок, звичайно, не друкую, але мануали на десяток-другий сторінок, нині - лекції по Пітону, аж дрантя летить.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: Куплю книгу по Perl.
« Відповідей #9 : 2009-03-05 01:33:34 »
Ось тому-то я й цікавився ебуками (гусарам, як то кажуть, краще помовчати).

Гілка: http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1235768222

Пан noddeat (за що йому окремий респект) порадив lbook і схоже що це таки оптимальний варіант. Тому згодом можна чекати вражень, якщо не зламаю цю цяцю в перший же тиждень активного колупання в її лінуксових нутрощах  :)
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній Sirko

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 299
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Куплю книгу по Perl.
« Відповідей #10 : 2009-03-05 14:11:19 »
А я собі купив систему безперебійної подачі чорнил і тепер дукую все, що захочу. І вам раджу, якщо принтер струменевий. Книжок, звичайно, не друкую, але мануали на десяток-другий сторінок, нині - лекції по Пітону, аж дрантя летить.
В мене лазерник, на роботі, тому питання про "є можливість друкувати чи нема" не стоїть...
Але передруковувати книжку (ще й друкувати з галімої копії з купою різних артефактів) мені здається трохи дивним.
Щодо e-book - для мене це майже те саме, що читати з ноута, геть не те...

Коротше, вважайте мене дивним, але як на мене то друковану в типографії книжку важко замінити і-буком або роздруковкою на принтері, от.
Тому:Куплю книжку по Perl'у, для початківців (щоб було якомога доступніше розжовано).
Стан книги особливого значення не має, головне щоб не розпадалась, всі сторінки були на місці ну і щоб можна було щось звідти прочитати
Пропозиції на мило в профілі.

:)
[Kubuntu User]

Відсутній Karloss87473

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Re: Куплю книгу по Perl.
« Відповідей #11 : 2017-06-30 13:32:46 »
А є электрона книга для такого телефона лінк на магазин з meizu чи там просто потрібно інсталювати програму
« Змінено: 2017-06-30 14:27:25 від Михайло Даниленко »

Миха́йло Даниленко

  • Гість
Re: Куплю книгу по Perl.
« Відповідей #12 : 2017-06-30 14:25:25 »
Ну, по-перше, погляньте на дату останньої відповіді, а по-друге — наскільки я можу судити — це стандартний ведроїд, тому ставите туди fbreader, coolreader, google play books, чи що ще душа забажає, і читаєте щось, знайдене в інтернеті. Я, на жаль, вже зліз з перла, та й вивчав його років 15 назад, тому порекомендувати літературу не зможу.

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Куплю книгу по Perl.
« Відповідей #13 : 2017-06-30 14:34:06 »
Ну, по-перше, погляньте на дату останньої відповіді, а по-друге — наскільки я можу судити — це стандартний ведроїд, тому ставите туди fbreader, coolreader, google play books, чи що ще душа забажає, і читаєте щось, знайдене в інтернеті. Я, на жаль, вже зліз з перла, та й вивчав його років 15 назад, тому порекомендувати літературу не зможу.


Взагалі то Karloss87473  - це бог реклями 80 лвл... 
ключовим було посилання на магазин з телефонами... )
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній Karloss87473

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Re: Куплю книгу по Perl.
« Відповідей #14 : 2017-07-18 14:57:10 »
Ну така в мене робота)))

M.: А в мене бани роздавати.
« Змінено: 2017-07-18 23:31:53 від Re. »