Автор Гілка: dpkg у FreeBSD  (Прочитано 3076 раз)

Відсутній hcl14

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
dpkg у FreeBSD
« : 2008-05-14 17:09:30 »
Тільки нещодавно почав роботу у FreeBSD, тож зіштовхнувся з численними проблемами. Наприклад, довго намагався встановити у FreeBSD 7 (kde 3.5.8), деякі програми, що відсутні серед портів, а із tar.gz за різних причин не збираються. Тож почав шукати іших шляхів іх встановлення. Ще при інсталяції системи я ввімкнув підтримку linux (linux-base тощо). Тож, знайшовши дебіан-пакети (наприклад, http://ftp2.thaios.net/debian/pool/main/k/kwin-style-dekorator/kwin-style-dekorator_0.3-1_i386.deb - декоратор KDE, має з'явитись у Window Decorations як плагін у списку поряд з Plastic тощо), встановив dpkg із коллекції портів, як радили. Тож KPackage тепер розпізнає дебіан-пакети, отже, така річ в принципі підтримується. Але при спробі всатновлення dpkg -i видає:  "unable to access dpkg status area: No such file or directory". Переглядаючи дискусії користувачів debian з цього приводу, яких у гуглі чимало, я намагався обмежитися створенням порожніх файлів status і available у /var/lib/dpkg (папки dpkg у /var/lib/ у мене теж не існувало). А ні це, а ні розповсюдження цих файлів у всі папки dpkg, що я знайшов, жодного еффекту не дали. Нарешті, я скопіював весь вміст /var/lib/dpkg із Ubuntu. Невелика втрата, що щось там вже буде "встановлене". Однак, шуканих файлів все одно "не існує". Зрозуміло, що розкидавши вручну вміст пакету по відповідним місцям, я бачу програму встановленою, але вона не працює. Я розумію, що вона може і не працювати під FreeBSD, однак хотілося налагодити сам dpkg... Наприклад, чи не можна хоча б дізнатись де він, власне, цю status area шукає?

Praporshic

  • Гість
Re: dpkg у FreeBSD
« Відповідей #1 : 2008-05-14 17:32:13 »
Не зовсім по темі, але що заважає використати нативні пакунки через pkg_add?

Відсутній hcl14

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Re: dpkg у FreeBSD
« Відповідей #2 : 2008-05-14 17:50:00 »
Google: decoraror, tbz - нічого, + port -нічого, шукав вручну в колекції портів... так, я розумію, що на цьому світ не закінчується, однак, всеж-таки, користувачі дебіан, як дізнатись, де dpkg шукає status area у FreeBSD?
« Змінено: 2008-05-15 15:21:53 від hcl14 »