Автор Гілка: Ми вирішимо всі ващі проблеми....  (Прочитано 3118 раз)

Анонім

  • Гість
натрапив на одну статтю з реклами офтопіка - перейшов по посиланню й прочитав такий ось текст...


1. Довіряти своєму комп’ютеру зі справжнім програмним забезпеченням Windows та Office будь-які дані, спогади і, навіть, інформацію з власної кредитки. Адже, за «неліцензійних відносин» зі своїм Windows та Office ти абсолютно незахищений від того, що дехто може тішитись з твоїх сімейних фото чи контролювати стан твого банківського рахунку.


2. Не хвилюватисяНе хвилюватися за здоров’я свого ПК. Адже, все що тобі потрібно — це наявність єдиного надійного партнера: Windows Security Center, де ти зможеш отримати усі автоматичні оновлення для стабільноі та безперебійної роботи твого ПК.


3. Стати швидшимСтати швидшим за найшвидші віруси. Автоматичні оновлення щодо захисту твого Windows дозволять тобі бути попереду часу та бути захищеним від абсолютної більшості шкідливих програм ще до того, як вони з’являються.
і на останок посилання на оригінал
http://www.microsoft.com/ukraine/say-yes/Default.mspx

4. Не витрачати зайвогоНе витрачати зайвого, адже неліцензійне програмне забезпечення постійно потребує відновлення. За статистикою ліцензійний Windows працює на 43% стабільніше за неліцензійний! Отже, ти не витрачатимеш на постійне відновлення «постраждалої» комп’ютерної системи — ні грошей, ні часу… Хоча у бізнесі це одне й те саме.


5. Бути впевненим у своєчасній допомозіБути впевненим у своєчасній допомозі. Адже ліцензійний софт супровождується якісною і надійною технічною підтримкою — 24 години на добу в онлайн режимі.

це викликало такі от думки
1. Я за безпечні відносини з будь ким а краще з дівчиною.
2. Я нехвилююсь коли віндовз відпочиває, чи коли справді захищений ( у мене подвійна система і на офтопіку стоїть 2 антивіруси один з них ClamWin - оболонка для антивірусу лінукса)
3. навело на цікаву думку - адже випускати пачі раніше ніж з'явиться вірус може ( підказка той хто вірус випускає)
4. відверта брехня - ліцензійний хп працює нормально тільки коли постійно оновлюється ( МАЮ ПЕВНИЙ ДОСВІД)
ПУНКТУ 5 я незрозумів - себто вилетів офтопік і вони його по інтернету відновлять?
http://www.microsoft.com/ukraine/say-yes/Default.mspx - посилання на оригінал

Відсутній Nazarium

  • Новачок
  • *
  • дописів: 42
  • Карма: +0/-0
  • Debian Lenny
Re: Ми вирішимо всі ващі проблеми....
« Відповідей #1 : 2009-04-14 17:29:30 »
мабуть китайські/індускі кодери писали текст ;D
І що можна говорити про якість їхнього ПЗ прочитавши цей текст?...

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Ми вирішимо всі ващі проблеми....
« Відповідей #2 : 2009-04-14 21:03:53 »
Хочу посібника "Windows Vista - крок за кроком"! Сподіваюся, що він достатньо товстий та з м'якого паперу.  ;)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній dector

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 269
  • Карма: +0/-0
  • Deb'user
Re: Ми вирішимо всі ващі проблеми....
« Відповідей #3 : 2009-05-24 23:51:33 »
Хочу посібника "Windows Vista - крок за кроком"! Сподіваюся, що він достатньо товстий та з м'якого паперу.  ;)

Тоді книга називатиметься "Vista нам до одного місця"
Debian Wheezy + Asus Eee PC 901 + Awesome 3

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Ми вирішимо всі ващі проблеми....
« Відповідей #4 : 2009-05-25 13:19:01 »
Тоді книга називатиметься "Vista нам до одного місця"
То я-ж його туди і хочу  ;)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Ми вирішимо всі ващі проблеми....
« Відповідей #5 : 2009-07-02 07:39:07 »
На продовження теми місць:

;D
« Змінено: 2009-07-02 07:40:39 від yurchor »
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law