Автор Гілка: Без коментарів  (Прочитано 12938 раз)

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Без коментарів
« Відповідей #15 : 2009-04-01 09:22:30 »
Незнаю як щодо приколу але перше враження таке що злі лінуксоїди з пінгвінами прийшли до автора додому і влаштували танці.
Причому на самому авторі ;), котрий і крив їх як міг, а потім ці вислови й були опубліковані.
З.І.
Маю дурну звичку перечитувати матеріали що потрапили мені на очі - натрапив на місце яке раніш не помітив Кроме того в Windows 7 представлена революционная функция Aero Snap, которая позволяет управлять системой жестами
прикол у тому що:
вперше таке було в опері.
а подруге придувався цікавий жест для вимкнення - показати їй кулака
З.І З.І. вісту я бачив  - сестра купила ноутбук із встановленою - протрималася вона рівно 2 дні - навіть вірусів не було...
« Змінено: 2009-04-01 16:06:57 від djalin »

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Без коментарів
« Відповідей #16 : 2009-04-01 15:53:35 »
Flame:
Я вибачаюсь,але на форумі є тема "Прикладні програми".А тут начебто тема "Гумор",тому пан Powerpoint міг би написати саме туди.
Містер "Владна Точка" просто хотів показати, що деякі технічні проблеми з "іншою ОС" - просто смішні.
Потім - вам флуду шукати не треба: тут є адміністратор, 2 загальні модератори, 2 локальні модератори і 1 /me - модератор тихого омуту :)
« Змінено: 2009-04-01 15:57:17 від serg_ik »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній tenzor0078

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
Re: Без коментарів
« Відповідей #17 : 2009-04-01 21:58:54 »
конвертувати odp в ppt без сенсу: результат абсолютно непередбачуваний.
якщо у вас немає анімації в презентації, тоді чому ви не зробили pdf? я завжди роблю pdf, навіть якщо знатиму, що буде комп з лінуксом/ОО.

якщо у вас є анімація, то ви маєте заздалегідь сконтактувати з організаторами з приводу відповідного ПЗ, або принести свій комп. те, що ви зробите все в MSOffice, не є гарантією, що все запуститься та’як треба.
конветеувати не можна... тому і не конвертував...заздалегідь можна сконтактувати лише тоді, коли знаєш напевно хто за шо відповідальний...

в адобовському форматі не робив - бо невмію..
тема моєї презентації вичерпана?

Відсутній Kovyar

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 130
  • Карма: +0/-0
  • Студент
Re: Без коментарів
« Відповідей #18 : 2009-04-02 00:24:08 »
...

в адобовському форматі не робив - бо невмію..
тема моєї презентації вичерпана?

роздрукуйте на принтер "Adobe Pdf" презентацію. от і є адобовський формат
[Fedora 10 Cambridge] [Debian Lenny] [GNOME user]

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Без коментарів
« Відповідей #19 : 2009-04-02 00:39:32 »
Та там і функція є: "конвертувати в pdf"
Кого ви хочере розсмішити?
Яке конвертувати? "Зберегти як" само ковертує  ;D

Блін, увімкніть телепатію і завжди готуйте резервну версію для масдая  ::) погано конвертувати --- більше, ніж не конвертувати взагалі. Мої телепатичні здібності підказують, що презентація у вас була не зовсім готова і конвертування OOo --> MustDiePoint тут ні до чого.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній tenzor0078

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
Re: Без коментарів
« Відповідей #20 : 2009-04-02 11:18:08 »
Блін, увімкніть телепатію і завжди готуйте резервну версію для масдая  ::) погано конвертувати --- більше, ніж не конвертувати взагалі. Мої телепатичні здібності підказують, що презентація у вас була не зовсім готова і конвертування OOo --> MustDiePoint тут ні до чого.
презентація була готова... а якби була неготова - то не проблема... чи думаєте що я б видумував такі складні комбінації заради того щоб всерівно бути неготовим??? замість резервної версії був ООо на флешці... але його, як виявилось, треба було встановлювати..
P.S. я немаю принтера...

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Без коментарів
« Відповідей #21 : 2009-04-02 11:45:22 »
замість резервної версії був ООо на флешці... але його, як виявилось, треба було встановлювати..
Чудова альтернатива  [smiley=rofl.gif] [smiley=rofl.gif] [smiley=rofl.gif]
Ви чогось простішого не могли вигадати, або меншу флешку взяти? Втім... чого було б не взяти з собою якого лайфдиску?
[smiley=aaa.gif]  [smiley=administrator2001.gif]
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Без коментарів
« Відповідей #22 : 2009-04-06 11:51:32 »
замість резервної версії був ООо на флешці... але його, як виявилось, треба було встановлювати..
Чудова альтернатива  [smiley=rofl.gif] [smiley=rofl.gif] [smiley=rofl.gif]
Ви чогось простішого не могли вигадати, або меншу флешку взяти? Втім... чого було б не взяти з собою якого лайфдиску?
[smiley=aaa.gif]  [smiley=administrator2001.gif]
ООО - є спеціально для варіантів з флешкою уже встановлений - і навіть для офтопіка - ось тут portableapps.com

Відсутній ihor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
  • Філософ
Re: Без коментарів
« Відповідей #23 : 2009-12-24 01:00:20 »
Ну я щось непоняв гумор... :( Якийсь чувак тупо тролить... і обливає всіх грязюкою.І возобновив себе богом  або ти платиш мені денежку або ти хрішник.

Я п'ю, курю, матюкаюся, не сприймаю більшість людей та для мене не існує більшість моральних принципів!!! ха-ха-ха, шучу, взагалі-то я білий та пухнастий :)

Praporshic

  • Гість
Re: Без коментарів
« Відповідей #24 : 2009-12-24 01:04:10 »
Ну я щось непоняв гумор... :( Якийсь чувак тупо тролить... і обливає всіх грязюкою.І возобновив себе богом  або ти платиш мені денежку або ти хрішник.

Воно й помітно, що нічого не зрозуміли.