Автор Гілка: Лаймо вінду й віндузятників з користю  (Прочитано 8284 раз)

Відсутній rokssolana

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
  • Debian Squeeze
Мої любі! Негайно й конче потрібно якомога більше поблажливо- й непоблажливо-лайливих слів на позначення вінди й усього, з нею пов’язаного.

Пишу роботу про жаргон лінуксоїдів, треба яскравих прикладів.

Можна ще зменшувально-пестливих слів на позначення Лінукса й усього, пов’язаного з ним.

Швидко!
I know the pieces fit, 'cause I watched them fall apart.

White Trash

  • Гість
Викладете свою фотографію в купальнику - скажу.

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Типовий приклад мого жаргону:
http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1269439861/6#6
Розшифровку подано на два пости нижче.
Назви ОС я хіба що скорочую - "вінь" замість "віндовс", при цьому не надаючи їм жодного емоційного забарвлення. Лінукс взагалі намагаюся не спотворювати - і так ніхто достоту не знає, як його вимовляти...

Відсутній rokssolana

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
  • Debian Squeeze
Типовий приклад мого жаргону:
http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1269439861/6#6
Розшифровку подано на два пости нижче.
Назви ОС я хіба що скорочую - "вінь" замість "віндовс", при цьому не надаючи їм жодного емоційного забарвлення. Лінукс взагалі намагаюся не спотворювати - і так ніхто достоту не знає, як його вимовляти...
То не жаргон, то фахова мова. Термінологічна плутанина.
I know the pieces fit, 'cause I watched them fall apart.

Відсутній rokssolana

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
  • Debian Squeeze
Викладете свою фотографію в купальнику - скажу.
Офтопік. Вам сюди: http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1269458154
I know the pieces fit, 'cause I watched them fall apart.

White Trash

  • Гість
Ну, якщо вас насправді не цікавить "жаргон лінуксоїдів"... моя справа - запропонувати.

Відсутній rokssolana

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
  • Debian Squeeze
Ну, якщо вас насправді не цікавить "жаргон лінуксоїдів"... моя справа - запропонувати.
Мене не цікавить "жаргон лінуксоїдів" у лапках. Мене цікавить жаргон як розмовна, зокрема — експресивна, мова професійно-любительської групи, як соціолінґвістичне явище. Робота з соціолінгвістики.
I know the pieces fit, 'cause I watched them fall apart.

White Trash

  • Гість
Ну, якщо вас насправді не цікавить "жаргон лінуксоїдів"... моя справа - запропонувати.
Мене не цікавить "жаргон лінуксоїдів" у лапках. Мене цікавить жаргон як розмовна, зокрема — експресивна, мова професійно-любительської групи, як соціолінґвістичне явище. Робота з соціолінгвістики.
То ми домовились?

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Кватирки, офтопік, вантуз (вантузятник), підвіконник, вєндєкапець, мастдай, середовище для розповсюдження вірусів, найкраща (оперативна) система в Світі.
« Змінено: 2010-03-25 03:47:50 від vitre »

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Про Лінукс сестрин чоловік каже: я сєбє поставил "Юбенту" ... е-е-е-та "Лунікс" такой...
Я його не виправляю, бо прикольно. :) Але це швидше помилкька, а не жаргонізм.

Пестливі форми:
Пінгвін, Лінух, Рінокосу.
« Змінено: 2010-03-25 03:53:05 від vitre »

Відсутній Code_Warrior

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • OpenSuse 11.2
Деінде можна почути:
Windows XP - хрюша
Windows Vista - вісла

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Ну, якщо вас насправді не цікавить "жаргон лінуксоїдів"... моя справа - запропонувати.
Мене не цікавить "жаргон лінуксоїдів" у лапках. Мене цікавить жаргон як розмовна, зокрема — експресивна, мова професійно-любительської групи, як соціолінґвістичне явище. Робота з соціолінгвістики.
о, круто. викладете десь, коли закінчите?

щодо мене, то нічого цікавого не можу запропонувати, крім стандартних вінда, віслюк, мрія автомобіліста.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній rokssolana

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
  • Debian Squeeze
Кватирки, офтопік, вантуз (вантузятник), підвіконник, вєндєкапець, мастдай, середовище для розповсюдження вірусів, найкраща (оперативна) система в Світі.
Дякую, це саме з того, що я шукаю.

NB. Не забуваймо про "все, що з ними пов’язане", не лише самі ОСи.
I know the pieces fit, 'cause I watched them fall apart.

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Flame:
Ох вже ці спудеї, ох вже ці курсові...
Так ось всі все і розкажуть...

По-перше, українські юніксоїди майже нічого не вигадують, а просто копіюють російський жаргон.Так що те, що згадали vitre і Code_Warrior — це майже все. Можна ще згадати хіба Василя Хвіртку, маздайку, лиса, пацючка та кеди.

По-друге, LOU славиться своєю вимуштруваною пристойністю, так що тут багато і не вичитаєш. "Анальне рабство", "латентний макофіл", "відро", "убий себе об стіну" — нічого такого не трапляється; та що там: банального "лабунту" не почуєш. Філологи LOU воліють відзначатися іншими нововведеннями...

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
"Анальне рабство", "латентний макофіл", "відро", "убий себе об стіну" — нічого такого не трапляється
Хм... наскільки я пам’ятаю, трапляється і по вислову, і по факту. У всякому разі, можна поритись в архівах - видаляються лише прямі образи і явні матюки.

Flame:
До того ж, ви забули про дизайнера KDE Василя Вирвиока ;)