Автор Гілка: Завантажується початковий дисск (образ)...  (Прочитано 905 раз)

gdekjifgb

  • Гість
проц 900 мг, диск  20 гб, озп 512 мб. Хотів поставти Х-бубунту, АЛЕ...

Диск я підключив до свого сисблоку. Все поставилось і в мене працює. Т1льки з флешки я стивив К-убунту. Бо Хбунти в мене нема. Затирати флешку не хочу.

Зараз видаляю всі кеди, буду ставити Хбунту. Все нормально.

Справа в тому що в тому 900 мперцевому була вінда. Але вона не запускалась. Запускалось тільки до моменту ???завантаження вйдеодрайвер1в??? - це я так думаю. Ніякі завантаження в "безопасних режимах" не працюють.


Коли поставив кубунту - п1дключив диск в старий 900 мг блок. Таке саме як і з віндою. Пробував завантажити без графіки (тільки в консольному режим) - все рівно не вийшло,  АЛЕ якщо запустити мемтест, то він заупускається в консольному режимі.

Може я не так запускаю систему в консольному режим?
як я хотів без гуі запустити: в грабі прибирав параметри splash та qualite (рядок linux). А також пробував видаляти рядки де підкючаються драйвери. ну там вказано щось типу $qfx_video_mode... - ото я те взагалі видаляв (в граб-меню).

в рядку initrd просто шлях до /boot/initrd_image тут нічого міняти.

Після видалення всього графічного (без встановлення xfce) вирішив перед встановленням Хсередовища спробувати завантажитись на тому доістЕричному  залізі.

Результат: нічого не вийшло.

Якщо обрати recovery mode, все закінчується після виводу "Завантажується почаковий диск чи образ..."
---

* диск підключав до свого сисблоку тому що той древній не підтримує завантаження з юсб.
---
ДОписую: там вбудована відеокарта.
« Змінено: 2017-06-24 18:08:41 від gdekjifgb »

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
М-м-м… Ви хочете, щоб хтось це прокоментував, пожалів Вас чи дав добрі поради щодо життєвого вибору?  ;)


У чому, власне, питання?
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

lkjhg

  • Гість
 :o думав що без явного питання все буде зрозуміло. Зараз пишу з 20 гб диска підключеного в мій системник. Хбубунта вже працює.

Питання: В чому може бути проблема на 900 мгц системнику?
---
Є чудовий варіант впевнитись у несправності: із іншого дуже старого робочого системника витягти диск і (поки писав зрозумів що це тупа ідея) і вставити його в 900 мгц системник. Це нічого не дасть - бо такий самий глюк буде.

незнаю в чому проблема. ну йонах.

Майже півдня втратив  :( >:(

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
[telepate mode on]Відеокарта інтегрована - SiS чи S3 ?[telepate mode off]
В нових дистрах підтримку старих відеокарт "повипилювали".
Ставте Xubuntu/Lubuntu 12.04 і буде вам щастя...

P.S.: щоб запустити інсталяцію з флешки на старому "залізі" спочатку завантажте PLOP (з дискети, жорсткого диску, КД/ДВД або з "хитро" перепрошитої флешки) і виберіть у ньому завантаження з USB.
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

gdekjifgb

  • Гість
[telepate mode on]Відеокарта інтегрована - SiS чи S3 ?[telepate mode off]
В нових дистрах підтримку старих відеокарт "повипилювали".
Ставте Xubuntu/Lubuntu 12.04 і буде вам щастя...

P.S.: щоб запустити інсталяцію з флешки на старому "залізі" спочатку завантажте PLOP (з дискети, жорсткого диску, КД/ДВД або з "хитро" перепрошитої флешки) і виберіть у ньому завантаження з USB.
1 - свою резервну флешку я не хочу поганити. Я на початку цієї гілки написав як я ставив хубунту. 
2 - нема в тому системнику ні сд/двд, ні флоппі - та і дискети вже на рівні магнітофонних касет. Ну сд присутній, але давно іі повністтю мертвий.
3 - Якщо залізо поламане - то на ньому нічого не працюватиме. Для того щоб в цьому переконатись (зайвий раз!) - можна з іншого старого компа (не з цього що приперли мені) зняти жорсткий диск (з встановленою і робочою віндовс-системою!) і підключити до 900 мгц системника. Я цього іще не робив, але впевнений на 99,99999% що відвал буде на тому самому місці.
---
ДО цього на 900мгц був віндХР. Якось же воно вмикалось і працювало. А потім чомусь не схотіло.

---
Модель відеокарти не знаю, іще не гуглив модель матплати, і мабуть вже і не буду гуглити. Я диск поставив на місце, але не вмикав те лайно. Результат і так знаю.

Миха́йло Даниленко

  • Гість
"Проц 900мгц" — доволі розпливчасте поняття. Скажімо, у школі де я працював деякий час були процесори VIA C3. У них відсутні деякі інструкції, що присутні у intel, тому дещо на них не запускалося чи глючило. Щодо linux не пам'ятаю, але windows xp точно мала проблеми з роботою офіса.

Я вже забув як консоль виставляється, але гугл порекомендував додати до командного рядка ядра: vga=normal nofb nomodeset video=vesafb:off
Ну і звісно прибрати усілякі splash і подібне.

gdekjifgb

  • Гість
"Проц 900мгц" — доволі розпливчасте поняття. Скажімо, у школі де я працював деякий час були процесори VIA C3. У них відсутні деякі інструкції, що присутні у intel, тому дещо на них не запускалося чи глючило. Щодо linux не пам'ятаю, але windows xp точно мала проблеми з роботою офіса.

Я вже забув як консоль виставляється, але гугл порекомендував додати до командного рядка ядра: vga=normal nofb nomodeset video=vesafb:off
Ну і звісно прибрати усілякі splash і подібне.
Дякую. може і спробую, але сумніваюсь. Бо віндовс там колись ПРАЦЮВАВ. А я отримав системник (тобто встановлену там ОС) в не робочому стані.

І що цікаво (я вище вже писав): Коли вибрати мемтест, то він запускається (ну зрозуміло що у псевдограф консольному режимі, і з кольорами все в нормі).

Я іще не пробував вказувати init=/bin/bash (чи шось таке). Я на бубнті, забув все що не вмів і не знав :( .
---
ПИТАННЯЧКО: якщо я зможу запустити систему в консольному режимі, то...? Дізнаюсь точну модель всього заліза, і шо потім? - виявити що дійсно відеокарта не підтримується? Так а до чого тут відеокарта до консольного режиму? Здається консольний режим підтримують всі відекарти. ну, точніше кажучи на будь-якій відеокарті лінукс може працювати в консольному режимі

Потім ставити старішу версію убунти (і отримати такий самий результат)?

Про віндовс. Впихання жорстокго диску із старенького але робочого системника нічого не дасть, бо систему ставили на на цьому 900 мгц динозаврі. А може хоча б у "безопасному режимі" якось запуститься?

---
У мене є підозра що щось не працєю на шляху від "система - відеовихід". даа, оце я написав, прям як копітан  очевидність %:)). ну може якийсь міст чи якесь відеорозширення що повинно працювати з пікселями у GUI.

Драйвера... ??? Думаю що вони ны при чому. Поламалось саме та штука, з якою працюють драйаера, але це може бути не сама відеокарта (якщо можна вважати що вона та є окремою платоя), а якась хр..новина, яка взаємодіє з відеокартою.
---

Щось таке страшне написав %). АЛЕ якби ввідеокарта була не робоча то зображення взагалі не виводилося б. І можливо системник подав би сигнал несправності, або відсутнсотиі відеокарти,  після ввімкнення. Хоча я не знаю чи буде він пищати якщо вбудована відеокарта нікуди негодна.

---
ааа, то може спробувати вказати написані вами параметри і станеться чудо? незнаю. треба спробувати.
« Змінено: 2017-06-26 18:28:47 від gdekjifgb »