Автор Гілка: Linux friendly interactive whiteboard  (Прочитано 903 раз)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Підкажіть мені будь ласка, що із присутніх на ринку України інтерактивних дошок нормально дружить* із сучасними дистрибутивами Linux?
Я ось глянув на сайт Smart Board, а там древнючі дрова і386, які на Debian 7 ставитися не схотіли через залежності. Ну може й можна викрутитися, але може є щось безпроблемне?
-----
* Під "нормально дружить" я маю на увазі роботу на кшталт принтерів HP: поставив hplip, запустив конфігуратор, конфігуратор докачав firmware і все працює. Щоб можна було написати просту інструкцію для недосвідчених користувачів як його завести.
« Змінено: 2018-05-22 13:24:05 від piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Linux friendly interactive whiteboard
« Відповідей #1 : 2018-05-22 16:01:47 »
Стражданнячка із Smart Board (автор стверджує, що у 32-бітовій Ubuntu 16.04 з Gnome усе працює без додаткових рухів, але до цього висновку він дійшов після експериментування із 64-бітовою версією та Unity).


https://billhensley.wordpress.com/2017/02/06/linux-and-smartboards/


Більшість виробників наявних дошок (TouchBoard, Newline, Hitachi (драйвер є на github і у сховищах деяких дистрибутивів, не для слабких духом новаків), але не esprit) декларують наявність драйверів для Linux, але надають їх на вимогу. Тому експериментування утруднене через необхідність придбати дошку до експериментів. ;)
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law