Автор Гілка: eject  (Прочитано 3353 раз)

Відсутній gagarin

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 88
  • Карма: +0/-0
  • KILL BILL!! :)
eject
« : 2005-03-02 15:01:13 »
Пе питання зовсім не можна віднести до стратегічно важливих...
І все-ж таки.
Для того щоб відкрити cdrom - треба ввести
ejectА що треба вводити, шоб його закрити?
Не монтувати, а просто закрити.
Ото воно так! (c)

Відсутній Андрій Головинський

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
Re: eject
« Відповідей #1 : 2005-03-02 15:16:02 »
eject -t
Never argue with idiots. They just drag you down to their level, and then beat you with experience

k_ilya

  • Гість
Re: eject
« Відповідей #2 : 2005-03-11 18:03:51 »
imho так само eject

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Re: eject
« Відповідей #3 : 2005-03-12 01:43:57 »
imho так само eject

Ні, саме eject -t cdrom, ніяк не просто eject.

До слова сказати, мене якось запіпчило писати таке руцями і я створив у КДЕ на стільниці посилання, для якого вказав на виконання замість програми команду eject -t cdromЦе краще, аніж тиснути на іконку cdrom, а потім ще на табличку-warning, якщо в лотку нічого було. Правда, в ASPLinux це працювало чудово, а от в SuSE чомусь процес ще певний час висить і курсор "займає", ніби він думає там про щось. От якби хтось хлопців із KDE надоумив, що треба в контекстне меню рядочок "закрити" додати - після "вийняти"...
« Змінено: 2005-03-12 01:45:31 від Campana »

dusoft

  • Гість
Re: eject
« Відповідей #4 : 2005-03-15 19:57:55 »
А ви трохи подумайте, і знайдіть де самому це додати.

Відсутній Loof

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 77
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: eject
« Відповідей #5 : 2005-03-16 11:31:36 »
Може хтось знає, як позбутися такої проблеми: команда eject при використанні звичайними користувачами працює дуже погано, часто не виштовхує диск. Я поставив файлу /usr/bin/eject біт suid і тепер вона працює, але повідомлення про помилку у деяких випадках знову появляється (хоча диск витягається). У KDE та GNOME з'являється повідомлення Unable to eject media, у консолі - Invalid arguments.
У мене стоїть Debian GNU/Linux Sarge.
 ???

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: eject
« Відповідей #6 : 2005-03-16 17:19:16 »
У мене крон періодично всі "ліві" біти SUID знімає. Це для сарджа типово (він у мене якраз і стоїть), правда, не знаю, який точно пакунок дає цей ефект.

Класно так: ще сьогодні робив poweroff від юзера, на другий день -- не можу. Хоча, якщо комп стоїть мордою в інет і комусь десь колись раптом шел потрібно дати -- це й на краще :)))

Відсутній diligent

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 201
  • Карма: +0/-0
Re: eject
« Відповідей #7 : 2005-03-17 17:06:01 »
Класно так: ще сьогодні робив poweroff від юзера, на другий день -- не можу. Хоча, якщо комп стоїть мордою в інет і комусь десь колись раптом шел потрібно дати -- це й на краще :)))
Хм, а чого для ціх цілей не використовувати sudo? Один раз налаштував і весь день вільний :).
Software is like sex: it's better when it's free.  (c) Linus Torvalds