Автор Гілка: Як вимкнути використання системного динаміку?  (Прочитано 2460 раз)

Відсутній Андрій Головинський

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
Промлема така: іноді лінакс у мене зависає, причому завжди в момент, коли має пищати динамік. Причина у горілій материнці ( цікаво, чи є такий комп'ютерний термін, як інсульт? У моєї відняло всі порти Com,Usb,Ps/2 :-)))) Грошей на новий комп нема, ось і піднімається таке питання: як відключити використання системного динаміка,або, що ще краще, замінити на вивід якогось більш милозвучного звуку через звукову карту?
Never argue with idiots. They just drag you down to their level, and then beat you with experience

Praporshic

  • Гість
Самий надійний метод - відімкнути його від "мами", також допомагає зборка ядра без підтримки роботи з динаміком.

Відсутній Андрій Головинський

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
Дякую. А чи можна якось системні сигнали виводити через звукову карту? Замінити писк на щось більш милозвучне?
Never argue with idiots. They just drag you down to their level, and then beat you with experience

Praporshic

  • Гість
Не знаю, мабуть для цьго треба буде десь щосп підправити в сирцях bash (чи що Ви там використовуєте), В графічних програмах, так десь має налаштовуватись.

Паша

  • Гість
Десь в KDE 3.2 (у мене такий стоїть ) є така опція. V

Паша

  • Гість
Десь в KDE 3.2 (у мене такий стоїть ) є така опція. Мабудь в панелі керування.
Можна також встановлювати частоту, гучність і, здається, тембр того, що буде заміняти писк з speaker'i.

P.S.У одного  мого друга теж така проблема(com,ps/2,usb працює), але комп не вішаеться: у нього просто нема speaker'a :)

k_ilya

  • Гість
Дока

(в мене не вийшло)