Автор Гілка: Глюки оптичної мишки (не зовсім про юнікс)  (Прочитано 3320 раз)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Агов, товариство, може хто знає, як на це порадити.

Оптична мишка Genius Netscroll, спочатку працювала як годинник. Тепер по запуску іксів чи gpm треба чекати з півгодини, аж вона заспокоїться -- тому що скаче по всьому екрані, на рухи не реагує.

Після того, як заспокоїться, ще з годину треба почекати, доки вона перестане стрибати від того, що її піднімають з-над столу.

І навіть після того їй іноді заскакує -- й вона втіка кудись у куток, чи взагалі куди доведеться.

Перевірено: глюк проявляється на будь-якій поверхні. Дратує страшенно.

Якщо відкинути варіант про заміну мишки й про використання виключно консолі (я б з радістю, але часом використовую GIMP), що з цим можна зробити й яка такому неподобству причина?

Відсутній Андрій Головинський

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
Я помічав деяку норовистість звичайної мишки. Теж сама по екрану бігала.

Думаю, справа може бути в кабелі.

Never argue with idiots. They just drag you down to their level, and then beat you with experience

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Хммм... Спробую експеримент, пересаджу перехідником на USB. Якщо заспокоїться -- гм, шкода PS/2 порту...

Відсутній Rainbow

  • Новачок
  • *
  • дописів: 45
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Це може нічого не дати. Краще перевір її на іншому компі. Зрештою як на мій погляд, то проблема може бути не тільки в дротах, а в  якісь піджареній мікросхемі наприклад.
« Змінено: 2005-02-21 11:30:35 від Rainbow »

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Це таки мишка -- на USB я її не завів, але тим не менш, вона себе поводить так само (наприклад, не гасне, коли я її підіймаю над столом). Наразі пристосовую стільницю для роботи лише з клавіатурою, щоб не було вимушених перерв у роботі.

Відсутній Андрій Головинський

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
Ну, я мав на увазі кабель, а не роз'єм.

Треба випаяти кабель і замінити іншим від завідомо робочої, але не потрібної.

Може, звичайно, це бути і електроніка, але саме вразливе місце у будь-яких мишей - це кабель.
Never argue with idiots. They just drag you down to their level, and then beat you with experience

Ігор

  • Гість
В мене теж виникла така проблема, проте перед "стрибками" на 2 сек вимикається монітор, по ньому пливе сміття ще секунду-дві, потім зображення просвітлюється, але мишка "скаженіє", мало того, що стрибає по всьому екрану, так і лише при її пересуванні починають натискатися іконки, змінюється місцерозташування панелей. Це не може бути відео (Radeon 9200), mouse A4-optical?

k_ilya

  • Гість
це може бути дешева материнка, або блок живлення.

Відсутній Олексій Лукін

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 157
  • Карма: +0/-0
Хлопці! Будете сміятися! У мене проблема схожа з'явилась, коли переніс комп з дому на роботу.
Миша тихо скаженіє й скаче з кутка в куток. Проблема вирішилась просто - підклав килимок! :)
Виявляється, їй не подобалась текстура мого столу робочого!
--
WBR, Alex Lukin,
RIPE NIC HDL: LEXA1-RIPE

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
В мене проблема вирішилась ще простіше: змінив мишку. В тій явно щось збарахлилося з мікропроцесором (наприклад, вона не помічала своєї неактивності й так далі).

Відсутній root_x

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
У мене також глючила мишка (звичайна PS/2) у 2002 роцi, навеснi з 10 години до 14 тому, що... щоб ви думали?
Сонячнi променi освiтлювали мишу, от тому вона i глючила.
От!!! А Ви: замiнюй те, викинь се... (все)  :D

Відсутній root_x

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
А ще краще мого кота натравити на ту мишу...
Це я веду до того що я сьогоднi пересидiв бiля ЭОМ, цiлу нiч - з мене досить!


щиро, духе сильно дякую за оперативнiсть вiдповiдей.

Побачимось.