Автор Гілка: Terayon Cable modem - допоможіть встановити  (Прочитано 4827 раз)

-=Black=-

  • Гість
В мене стоїть Terayon Cable modem підключений до USB порту. Під Windows є дрова і все працює, а ось під Linux нажаль немає.
Буду дуже вдячний за допомогу!!

Відсутній Андрій Головинський

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
Re: Terayon Cable modem - допоможіть встановити
« Відповідей #1 : 2005-04-15 09:08:43 »
Я на USB ставити не пробував. (Terayon TJ715)
Почитавши доки ( Cable Modem HOWTO ) вирішив не морочити собі голову і встановити через мережеву карту.
Шматочок кабеля іде разом з модемом, тож просто треба докупити одну мережеву картку.
У такому разі ніякого налаштування не потрібно. Все просто з'єднується і працює.

Далі потрібно налаштувати звичайні мережеві налаштування:
для IP - DHCP; ( час очікування варто поставити >=60c )
default route на шлюз;

На usb теж наче налаштувати нескладно (див Cable Modem HOWTO), дров ніяких не треба, але я у свій час полінувався займатися речами, від яких не буде користі ( на різних форумах казали, що через Eth працює не гірше, і навіть краще)
Never argue with idiots. They just drag you down to their level, and then beat you with experience

SergNP

  • Гість
Re: Terayon Cable modem - допоможіть встановити
« Відповідей #2 : 2005-04-24 01:20:54 »
Спробуйте в налаштуванні сітки додати девайс як USB Ethernet. У мене АСП-10 і при завантаженні системи все само знайшлось. Треба влючити кудзу.

Thupriy(Guest)

  • Гість
Re: Terayon Cable modem - допоможіть встановити
« Відповідей #3 : 2005-07-21 20:31:36 »
А де знайти оці доки?

ZeDuskHole(Guest)

  • Гість
Re: Terayon Cable modem - допоможіть встановити
« Відповідей #4 : 2005-07-22 20:08:41 »
в налаштуваннях ядра вмикаємо підтримку усб-мережевих пристроїв, перезбираємо ядро, а тоді колд/хот - плагом ловимо модем, і не потрібні там ніякі драйвери та мережеві карти

Відсутній deletaNT

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
Re: Terayon Cable modem - допоможіть встановити
« Відповідей #5 : 2005-07-25 15:00:56 »
я так розумію, що мова йде про інтернет аля воля-кабель, я недавно теж підкючився, вирішив зразу по ethernet користуватись бо usb пристроями майже не користуюсь, а тримати зайві usb-модулі в пам'яті заради тільки інтернету якось мабуть неправильно(?). Так ось розповім як було це у мене,  проблема виникла з залізом, коли кабельники підключили мережевий шнур до комп'ютера, то монітор зразу став мерехтіти з таким собі похитанням, кабельники сказали що треба ставити фільтр на кабель, поставили - нормально, а тепер плати за нього 40 грн., звичайно ж я відмовився, скільки пива можна на 40 грн. випити, так собі подумав, що фільтр той нічого не інше як гальватічна розв'язка, у мене комп заземлений і коли приєднати оплітку кабеля, то дистанційне живлення йде через комп у землю, далі додивився що той мережевий шнур що йде з модемом має екран по якому "витікає" струм, зробив  свій "прямий" шнур і все стало добре, поки що нічого не згоріло, з usb-кабелем просто у цьому випадку буде скаладніше. Далі у мене Gentoo Linux, там все просто, редагуэмо /etc/conf.d/net так щоб в ньому була строка config_eth0=( "dhcp" ) і все, а у більшості інших дистрибутивів по-моєму налаштування мережі йде автоматом по dhcp, так що є великий шанс що все запрацює.

Nick(Guest)

  • Гість
Re: Terayon Cable modem - допоможіть встановити
« Відповідей #6 : 2005-07-27 13:10:13 »
все процює автоматом в мдк, мепісі (ftp://ftp.linux.kiev.ua/pub/Linux/Mepis/), slax. в альті - ні

Відсутній Thupriy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
Re: Terayon Cable modem - допоможіть встановити
« Відповідей #7 : 2005-07-27 18:34:51 »
Спробуйте в налаштуванні сітки додати девайс як USB Ethernet. У мене АСП-10 і при завантаженні системи все само знайшлось. Треба влючити кудзу.
Чи можна детальніше про додання девайсу? Кудзу бачить, але нічого не робить. АСП - 10.

Відсутній dimo4ka

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Re: Terayon Cable modem - допоможіть встановити
« Відповідей #8 : 2005-08-11 12:43:13 »
у мене ALT linux 9.2, такий самий модем, як у тебе, знайшовся сам собою. але в мене підключений через Ethernet

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Re: Terayon Cable modem - допоможіть встановити
« Відповідей #9 : 2005-08-12 01:06:11 »
у мене ALT linux 9.2,
Який-який ALT??? Може ASP?

Popov V. N.(Guest)

  • Гість
Re: Terayon Cable modem - допоможіть встановити
« Відповідей #10 : 2005-08-21 09:53:02 »
Якщо це ще доречно...

За підтримку модема відповідають модулі CDCEther і acm. Якщо цьго не зробив hotplug (а так має бути в "дружньо" налаштованому дистрибутиві), то треба:

$root> modprobe acm
$root> modprobe CDCEther

після цього в системі зїявиться ще один пристрій ethx, eth1, скажімо. Для нього:
$root> dhcpcd -t 10 -L /var/dhcp eth1

Безумовно, ядро має під підтримувати usb, CDCEther і acm. Більшість прекомпільованих дистрів, (а тільки такі і згадуються: RH..ASP, Mandr..ALT,Feodora,Debian) це роблять. Наскільки вдало - звертайтеся до відповідних мєйнтейнерів. Канонічне ядро Лінуса підтримує Terayon Cable modem без жодних проблем.

Все це для ядер 2.4.хх. Для 2.6.хх, якщо не помиляюсь, склад модулів, що запезпечують підтримку кабельних модемів дещо змінився. RTFM для свого ядра.
« Змінено: 2005-08-21 13:01:56 від Praporshic »