Автор Гілка: Немає драйвера сканера?зпізнає сканер,  (Прочитано 2069 раз)

Вадим Вітомський(Guest)

  • Гість
Система Mandrake Linux 10.1, сканер Microtec ScanMaker 3830. При завантаженні система розпізнає сканер і на стільниці з'являється ярлик для Kooka Microtek International, Inc., проте при спробі щось просканувати нічого не виходить. HardDrake сканер не розпізнає. Як мені налаштувати?
І друге питання: яку програму найкраше використовувати для розпізнавання текту під Linux (щоб можна було розпізнавати і досить складні тексти з таблицями)?

Відсутній UA_Igor

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 106
  • Карма: +0/-0
  Я розказую як я робив в себе, сподіваюсь Вам підійде. Я запихав віндовський драйвер в Лінукс!
1. Встановіть драйвер у вінді.
2. Дайте пошук у папці windows файла з розширенням usb. Це і є той потрібний нам драйвер.
3. Запустіть консоль
4. Запустіть xsane
5. Він скаже, що драйвер з таким іменем у такій то папці не знайдений.
6. Скопіюйте віндовський драйвер у папку і з таким іменем яким каже xsane.
7. Надіюсь, що буде Happy End!
 Я може, десь помилився тому скажіть, що не працює. До речі в мене така ж сама проблема була, що Лінукс ніби бачить сканер, але він не працює. Стосовно програми розпізнавання під Лінукс і щоб підтримуваля кирилицю я не знаю. Хіба що FineReader запихати в Wine.

Praporshic

  • Гість
Сканер має статус "unsupported"
ScanMaker 3830 | USB | unsupported | Unsupported. See link for more details.
тому навряд вам вдасться його запустити. Хоча.... Якщо вдасться прикрутити firmware так, як написано у попередньому пості, то буде добре.
« Змінено: 2005-09-26 00:21:21 від Praporshic »