Автор Гілка: Несмійтеся, бо я не знаю.  (Прочитано 1921 раз)

Відсутній root_x

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Якщо комутатор/маршрутизатор вже налаштовано і підкллючено до мережі, то для його подальшого конфігурування до нього можна звернутися по імені, по ІР-адресі через телнет-, Х-терм-програми або через Web-інтерфейс.

А що робити із щойно купленим мережевим обладнанням, чи до нього підключається монітор та клавіатура, чи воно підключаєтья до компа???, і через які порти підключається?

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Несмійтеся, бо я не знаю.
« Відповідей #1 : 2005-09-24 19:55:01 »
Все залежить від типу маршрутизатора, читайте уважно інструкцію, що додається.

Я зустрічав тільки два основних типи, дуже часто вони для зручності поєднані.

1. до маршрутизатора є спеціальний шнурок для з'єднання з com портом.
2. eth0 маршрутизатора по-замовчуванню присвоєно певний ІР, також в документації вказано логін і пароль. (деколи "додається" кнопка, що скидує ІР та пароль).

Ну по ІР переважно веб інтерфейс (http://ІР_адрес_маршрутизатора:80), по com текстовий (заходити звичайною термінальною програмою у відповідний порт). Текстові інтерфейси переважно краще розвинені більш гнучкі.
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

rdr(Guest)

  • Гість
Re: Несмійтеся, бо я не знаю.
« Відповідей #2 : 2005-09-24 21:23:25 »
уже стає зрозуміліше  ;)

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Несмійтеся, бо я не знаю.
« Відповідей #3 : 2005-09-25 00:17:40 »
Якщо веб інтерфейсу нема то є telnet. Деколи зручно підняти в себе ftp (tftp) для запису зчитування конфігурації, IOS чи іншої фігні...
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Сергій Кудрик(Guest)

  • Гість
Re: Несмійтеся, бо я не знаю.
« Відповідей #4 : 2005-10-07 13:03:46 »
Більшість маршрутизаторів має консольний порт (9600N1) призначений для конфігурації
обладнання. Найчастіше він позначається як "Console". Найбільш популярні типи роз'ємів
для цього порта це DB9 (9 штирькових контактів) та RJ45 (такий як для Ethernet на кручену пару, 8 контактів).

Який у Вас маршрутизатор (Cisco, 3Com, D-Link, ..) ?

Відсутній root_x

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Несмійтеся, бо я не знаю.
« Відповідей #5 : 2005-10-08 17:45:40 »
Відкрию Вам всім вилику таємницю: ані компутера, ані мережі в мене нема.
Є дуже багато чудових книг...
P.S. А сюди ти як пишеш? Телепат? ;-)
Скоріше телепут