Автор Гілка: Модем в лінуксі  (Прочитано 2819 раз)

777(Guest)

  • Гість
Модем в лінуксі
« : 2005-10-15 17:44:31 »
Підкажіть, будь-ласка, чи запрацює модем GVC K2D Vector 56kb (зовнішній) в ASPLinux 9.2?
І якщо так, то ЯК його "приліпити" до цієї ОС?

Thank's!
I'll be back!

Відсутній MoD

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 161
  • Карма: +0/-0
Re: Модем в лінуксі
« Відповідей #1 : 2005-10-15 18:27:40 »
Коли він вже зовнішній, то працювати повинен. Просто потрібно вказати програмі додзвону, якою ви користуєтесь порт, до якого підключений модем (наприклад, для COM1 - /dev/ttyS0 і т.п.). І все.

Praporshic

  • Гість
Re: Модем в лінуксі
« Відповідей #2 : 2005-10-15 21:47:54 »
« Змінено: 2005-10-15 22:02:14 від Praporshic »

777(Guest)

  • Гість
Re: Модем в лінуксі
« Відповідей #3 : 2005-10-15 22:52:42 »
У Вас може і буде, але не в мене! Не з 1-го разу (і не з другого) >:(

1.Надибав значить я десь в Неті якусь-там інструкцію по налаштуванню зєднання в wvdial. Хімічив, танцював, шаманив. І з того всього після того, як прога починала додзвонюватися ВИЛІТАЛА з помилкою нумбер 16  із написом: "Типу модем кинув трубку, зверніться до манів, логів і т.д.". Але там нічого толкового на знайшов. >:(

2.Пішов шляхом Вінди. В головному меню КДЕ вибрав шось типу Система->Майстер зєднання з інтернет.
Зявилось вікно, в якому вибрав створити зєднання через модем. Нажав Next почала прога шукати модем в системі і звісно ж не знайшла. >:(
Але зявилось вікно в якому вказав на якому порті є модем, швидкість і т.і. Далі написав логін, пароль, номер телефону і всяку там всячину. Далі сказало, що треба цю всю пургу зберегти і активувати. Понажимав я "Гаразд" і під час активації вже вилітало з помилкою намбер ВІСІМ.

Допоможіть розібратися з цим всім. Дайте ще якісь мануали по налаштуванні всього цього добра.

Thank's!
I'll be back!

Відсутній MoD

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 161
  • Карма: +0/-0
Re: Модем в лінуксі
« Відповідей #4 : 2005-10-15 23:49:40 »
Щодо тих кодів помилок нічого не знаю. Перевірте, чи правильно вказано порт, оскільки зовнішньому модему як правило спеціальні драйвери не потрібні... Йому б лиш АТ команди посилалися і все. Спробуйте програму KPPP - вона проста і багата налаштуваннями.

Praporshic

  • Гість
Re: Модем в лінуксі
« Відповідей #5 : 2005-10-16 00:46:31 »
Не чіпайте те налаштування мережі, воно не потрібно. Краще, справді, використовуйте kppp. Все що робиться через той майстер з'єднань дуже часто йде лісом.

777(Guest)

  • Гість
Re: Модем в лінуксі
« Відповідей #6 : 2005-10-16 01:13:58 »
Ну тоді спробую kppp. По-ідеї ця прога мала бути в ASPLinux'i по замовчуванню, але в себе я її чомусь не знайшов(навіть і на диску з ОС). Тому порадьте, де можна здерти її (і бажано, щоб з переліком всіх інших програм (пакетів), яких вона може захотіти). Бо може получитись, що програму злию, а вона ще чогось захоче.

Praporshic

  • Гість
Re: Модем в лінуксі
« Відповідей #7 : 2005-10-16 04:31:32 »
Пакунок зветься kdenetwork-kppp*.rpm От тільки я не пам'ятаю, як зроблено в 9.2, бо в 7.3 був симлінк на consolehelper, який вимагав пароль root`а і треба було посилання редагувати.

777(Guest)

  • Гість
Re: Модем в лінуксі
« Відповідей #8 : 2005-10-16 17:50:20 »
Ну нарешті, вродилооооо!!!
Створив нове зєднання. Але під час підключення до прова ініціалізація модема відбувається ду-у-у-у-уже довго (десь біля хвилини, а бо і довше).

Що не так???

Дякую за допомогу!

777(Guest)

  • Гість
Re: Модем в лінуксі
« Відповідей #9 : 2005-10-16 20:54:55 »
Ще забув спитати, якому файлу і які права треба поставити, щоб kppp міг запускатися простим користувачем???

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Модем в лінуксі
« Відповідей #10 : 2005-10-17 09:41:43 »
chmod a+x /usr/local/kpppАбо додати себе у групу wheel - на kppp встановлено suid-біт і, відповідно, по замовчуванню право запуску має лише root та члени його групи.
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Модем в лінуксі
« Відповідей #11 : 2005-10-17 11:06:24 »
Але під час підключення до прова ініціалізація модема відбувається ду-у-у-у-уже довго (десь біля хвилини, а бо і довше).

Що не так???

Десь там у вкладках kppp в налаштуваннях модема треба погратися з параметрами самого модема. Вас має зацікавити парамерт, щось на зразок часу ініциалізації модема чи затримка. В мене працює добре, якщо я спавлю парамент >13, якщо меньше, то й чекаю той час, що вказанний в налаштуваннях самого kppp. Якщо шлях до того параметра не знайдете, то відгукніться.  :)
Linux. The future is open.

777(Guest)

  • Гість
Re: Модем в лінуксі
« Відповідей #12 : 2005-10-17 16:49:22 »
Мдя-я-я-я-я-я! Весело Вам, лінуксоїдам, живеться!

Знайшов аж три параметри: час до ініціалізації, час після ініціалізації і тайм-аут модема.
Перші два були виставлені на 50 (с/100), а третій на 60 секунд.
Бавився значить я з ними довго і нудно. Оказалось, що третій параметр взагалі тут не при справах. Почав кулупатися з першими двома. І методом наукового підбору підійшло число десять!

Так що всьо пучком!!! :) :) :)