Автор Гілка: Help! Deepstyle!  (Прочитано 34475 раз)

romi

  • Гість
Help! Deepstyle!
« : 2009-02-21 22:28:34 »
Help! Допоможіть! Я - нуб в Лінуксі, користувався тільки Knoppix, Ubuntu, Kubuntu, Mandriva - кожна з них "попахувала" віндою. Качати Debian - дуже довго, поки скачаю всі 5 DVD (ви ж уже в курсі, що нова версія Дебіену йде на 5 ді-ві-ді?) вийде нова версія і треба буде качати її, скачаю її - вийде ще новіша і т.д. Отож рішив я поставити ALTLinux і знову поколка (альлінуксовці не обіжайтесь будь-ласка) образ .iso CD займає 720 Мб - і , відповідно, не записується на сіді диск, а дисковод мій ді-віді диски не записує  :( Отож рішив я стати дуже крутим лінуксоїдом  8-) скачав DeepStyle 1.1. Устанавлював довго і на третій раз, якось, встановив. Уже запускаю Linux і... тут на мене дивиться командний рядок і єхідно посміхається ;D І тут, як кажуть, мене кинуло в холодний піт, серйозно. Що робити??? Хелп! Допоможіть будь-ласка! Що мені зробити щоб хотя б на цей сайт я міг зайти з Лінукса, а не з вІНДОВСА?

M: + за нецензурну лайку
« Змінено: 2009-02-22 11:57:49 від Praporshic »

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Help! Deepstyle!
« Відповідей #1 : 2009-02-21 22:38:28 »
Що мені зробити щоб хотя б на цей сайт я міг зайти з Лінукса, а не з вІНДОВСА?
Use w3m/lynx/elinks, Luke! [smiley=evil.gif]
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Help! Deepstyle!
« Відповідей #2 : 2009-02-22 00:05:24 »
startx?
Сміх сміхом, але ліпше щось попоростіше встановіть. Я всім новачкам раджу Mandriva, в крайньому разі Ubunta.

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: Help! Deepstyle!
« Відповідей #3 : 2009-02-22 00:28:25 »
Слаку встановіть. Щоб від неї почало "попахувати віндою" треба добряче попотіти.

А взагалі це все дурнувато виглядає. Ви навіщо лінукс встановлюєте? Щоб у хаті гарно було чи все таки маєте якусь мету? Якщо маєте — запитайте в себе, чого вам не вистачало для її досягнення, коли користувались Ubuntu. Може не в виборі дистрибутиву справа?

Ubuntu і Mandriva для того і створені, щоб знизити вхідний бар'єр для людей, малознайомих з linux, бо гарантуючи працездатність та "схожість", дають можливість для самостійного дослідження системи. Тому моя вам порада — повертайтесь на Ubuntu і навіть не думайте злазити з нього, доки не перестанете боятися командного рядка.
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Help! Deepstyle!
« Відповідей #4 : 2009-02-22 00:47:45 »
Ромі, важко зрозуміти що тобі взагалі потрібно :))))
Дистрибутиви з графічною оболонкою пахнуть Віндою, а ті що з командним рядком кидають у холодний піт.
Ти шукаєш щось проміжне? :)) Тоді використовуй командний рядок у вікні! Така можливість є у всіх графічних дистрибах.

Для встановки Дебіена вистачить і одного СД. А 1 ДВД думаю для ознайомлення - з головою.
« Змінено: 2009-02-22 00:53:02 від vitre »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Help! Deepstyle!
« Відповідей #5 : 2009-02-22 01:06:44 »
А! Якщо Ви настільки проти вікон, то спробуйте Gentoo. Мені здається, що вам не дистр потрібно міняти, а графічне середовище.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Help! Deepstyle!
« Відповідей #6 : 2009-02-22 01:42:32 »
Слаку встановіть.
Ггг, а DeepStyle чим є по-вашому?
« Змінено: 2009-02-22 01:44:31 від cadca »
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: Help! Deepstyle!
« Відповідей #7 : 2009-02-22 02:00:01 »
Ага. Воно, рідне. Ну, то далеко й ходити не треба. Очевидна вигода.
dd if=/dev/zero of=/dev/null

romi

  • Гість
Re: Help! Deepstyle!
« Відповідей #8 : 2009-02-22 08:10:45 »
Я десь читав в інтернеті "Якщи ви знаєте Редхет - то все, що ви знаєте - це Редхет, а якщи ви знаєту Слаку - то ви знаєту Лінукс". По-моєму Gentoo складніше за Слаку, тому й не встановлюю. До речі, borman, Deepstyle - це українізована/русифікована Слака, не віриш мені - повір cadca.
І взагалі, хтось згідний зі мною? що KDE4 менш професіональніше ща KDE3. Оте KDE4, помоєму для нубчиків, чи не так?
Убунту мені геть не подобається - воно якесь африканське, "нерідне" чи щось таке. Кубунту - те, що там KDE мені подобається, але функціональність така сама як і в Убунту.
Knoppix - це гарна, дуже гарна ОС, але, на жаль, LiveCD.
Fedora - по-моєму, може я помиляюсь то поправте мене, там нема зразу підтримки MP3, це мене не дуже радує.
Mandriva - гарна ОС, але занадто розцяцькована. Я виріс з того віку коли мені було "чем ярче - тем чутше".
MyLinux - проект не підтримується, чи не так?
ASPLinux - проект підтримується, але дуже мляво (хіба ні?)
ALTLinux -якщо не розбурузя з DeepStyle то поставлю її.
Іще хотів сказати, що в Deepstyle, як не дивно, мені легше настроїти Інтернет ніж і Убунту.
Ну що я хотів? Поки писав цей текст уже забувся, що хотів спитати.... А! Згадав!
От завантажився командний рядок в DeepStyle - що там ввести, шоб відкрився Mozilla Firefox? А?

Відсутній funtik

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 138
  • Карма: +0/-0
  • Linux... because life is too short for reboots!
Re: Help! Deepstyle!
« Відповідей #9 : 2009-02-22 10:55:28 »
Цитата
От завантажився командний рядок в DeepStyle - що там ввести, шоб відкрився Mozilla Firefox? А?
Натисність Alt+F2 і введіть iceweasel. Ну це у випадку коли браузер встановлений.
« Змінено: 2009-02-22 10:56:04 від funtik »

romi

  • Гість
Re: Help! Deepstyle!
« Відповідей #10 : 2009-02-22 11:16:46 »
Натиснув я ALT + F2, ввів логін root, далі iceweasel - command not found, спробував ввести mozilla, а воно мені пише про якийсь дісплей  :(

romi

  • Гість
Re: Help! Deepstyle!
« Відповідей #11 : 2009-02-22 11:53:43 »
Коли я запускаю GIMP воно пише мені "GIMP не може ініціалізувати графічне середовище.
Перевірте правильність параметрів вашого графіч.." Що робити??? Хелп!

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: Help! Deepstyle!
« Відповідей #12 : 2009-02-22 12:17:12 »
Кілька тез:

1. Knoppix == Debian
2. Для встановлення Debian не потрібно качати всі 5 DVD. Достатньо буде одного(першого) CD.
3. iceweasel серед диких народів називається firefox.
4. Alt+F2 — це перемикання на сусідню консоль, а не утиліта для запуску програми.
5. Для запуску графічного середовища після вводу паролю потрібно набрати команду startx.
6. Запуск користувацьких програм під користувачем root — збочення.
7. Теза про "немає підтримки mp3 з коробки" на тлі висловлювання про "попахує віндою" повинна викликати конгітивний дисонанс.
8. Не губіть собі життя слакою, в яку б гарну обгортку її не загорнули.
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: Help! Deepstyle!
« Відповідей #13 : 2009-02-22 12:24:57 »
Цитата
Якщо ви знаєте Slackware, ви знаєте Linux
Не завадило б тому, хто придумав цю дурню поцікавитись, що ж таке насправді Linux.
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Praporshic

  • Гість
Re: Help! Deepstyle!
« Відповідей #14 : 2009-02-22 12:30:36 »
А ось тепер послухайте досвідчену людину, що має досвід роботи з усіма основними дистрибутивами, окрім, хіба що, Arch (бо користувався готовим шаблоном для OpenVZ) та ще кількома юніксами, які таки юнікс (ну і BSD також).
Я десь читав в інтернеті "Якщи ви знаєте Редхет - то все, що ви знаєте - це Редхет, а якщи ви знаєту Слаку - то ви знаєту Лінукс".
Ні, останнє твердженна треба замінити на "то ви знаєте Слаку". Жоден затятий слакварист, який не бачив нічого окрім слаки, не в змозі налаштувати нормально Debian, Red Hat, SUSE, Gentoo, etc. Хочете знати Linux - беріть Linux From Scratch.


По-моєму Gentoo складніше за Слаку, тому й не встановлюю.

І взагалі, хтось згідний зі мною? що KDE4 менш професіональніше ща KDE3. Оте KDE4, помоєму для нубчиків, чи не так?
Професійно працюю UNIX/Linux адміністратором з 2005-го року. Користуюсь на роботі й в дома KDE 4.2 з Debian experimental. Бо зручно. То що, тепер я нуб?
Убунту мені геть не подобається - воно якесь африканське, "нерідне" чи щось таке. Кубунту - те, що там KDE мені подобається, але функціональність така сама як і в Убунту.
Ну, кому як. Я її теж не люблю, але за інші речі (як приклад - невміння убунтозаврів збирати пакунки).
Knoppix - це гарна, дуже гарна ОС, але, на жаль, LiveCD.
1. Він вміє встановлюватись на диск.
2. Debian, навіть так попилятий, все одно Debian.
Fedora - по-моєму, може я помиляюсь то поправте мене, там нема зразу підтримки MP3, це мене не дуже радує.
Користуйтеся Russian Fedora.
Mandriva - гарна ОС, але занадто розцяцькована. Я виріс з того віку коли мені було "чем ярче - тем чутше".
Нічого не заважає цяцьки прибрати.
MyLinux - проект не підтримується, чи не так?
ASPLinux - проект підтримується, але дуже мляво (хіба ні?)
Краще таки Russian Fedora.
ALTLinux -якщо не розбурузя з DeepStyle то поставлю її.
gvy буде радий  ;D
Іще хотів сказати, що в Deepstyle, як не дивно, мені легше настроїти Інтернет ніж і Убунту.
Торвальдс про це казав "зробіть систему, якою зможуть користуватись дурні, і лише дурні зможуть нею користуватись".
От завантажився командний рядок в DeepStyle - що там ввести, шоб відкрився Mozilla Firefox? А?
Для початку треба завантажитись у графічне середовище. Або запустити окремий X-сервер для роботи з ним firefox (зовсім забув як це робиться....)
Так само з усіма іншими графічними програмами.

P.S. Налаштуйте перевірку орфографії. Бо трохи того....

P.P.S. Так і знав що "ювілейне", 4000-е повідомлення буде присвячене чомусь подібному.