Автор Гілка: Linux vs Windows  (Прочитано 10552 раз)

Відсутній Andy Borovy

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 139
  • Карма: +0/-0
  • Працюю там, де цікаво
Linux vs Windows
« : 2003-12-10 13:30:11 »
Я тут ходив по усіляких форумах Лінуксових і помітив, що найчастіше виникають запитання, що краще Лінукс чи Віндовс. А от в нас такого ще нема  ;)
Варто виправляти недоліки :)

Ну то що ж краще??? *хитр
Без уст я іронічний жах,
Що упирем ікластим став би
З очима ніжними кульбаби,
Якби не очі в дзеркалах.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #1 : 2003-12-18 15:05:03 »
Я тут ходив по усіляких форумах Лінуксових і помітив, що найчастіше виникають запитання, що краще Лінукс чи Віндовс. А от в нас такого ще нема  ;)
У нас такі питання не виникають.
[Fedora Linux]

Відсутній SGh

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 258
  • Карма: +0/-0
  • Heavy Metal, Rock & Punk!!!
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #2 : 2003-12-29 13:08:49 »
Хотів щось відповісти, але lvm все що можна було відповів, та й що тут взагалі відповідати?

Linux RuleZZZ!!!

Відсутній Angie

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
  • In me I trust...
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #3 : 2004-01-05 22:04:09 »
Йа-йа....  ;)
[.....тут могли б бути довгi та прони-и-и-и-и-икливi дiфiрамби Linux...]
 ;D ;D
А взагалi - це безпредметно: задавати такi питання на лiнуксовому форумi - хоча б зза того, що дискутувати нi з ким..  ;D
Iдеалiсти завжди уявлялись менi людьми цiкавими, але трохи занудними, а iнодi й небезпечними...&&(c) Linus Torvalds

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #4 : 2004-01-09 11:22:17 »
На сайті дрібном"яких з"явилась кампанія "Get the Facts", де вони описують, як у різних тестах вінда дає кращі показники яко сервер, ніж лінукс. Вони не посоромились признатися, хто був спонсором цієї програми. А деякі цифри були, чесно кажучи, дутими.

На сайті Groklaw.net з'явилась пропозиція ініціювати кампанію "Here Are the Facts". В кого є які приклади, що вінда при _звичайних_ (а не вигаданих "екстремальних") навантаженнях на тому самому обладнанні працює гірше, ніж лінукс, міг би резюмувати результат.

Скільки цього буде? Двотомник? Тритомник? Велика енциклопедія глюків Віндів?

Це лише спостереження в тему.

Відсутній andrej_w

  • Новачок
  • *
  • дописів: 43
  • Карма: +0/-0
  • Елвіс - живий!
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #5 : 2004-02-19 14:44:40 »
Linux the BEST. І я сумніваюсь, що зі мною хтось не погодиться. Так що гайда всі на Лінакс, хто ще цього не зробив!!!
Я вже другий рік юзаю Лінакса і не маю жодших наклепів на його роботу, от тільки при роботі з дисками він інколи жартує, але то нормально.
Моя робота в цьоиу середовищі розпочалась з Альтівського молодщого 1.1 (ALT Junior 1.1). А потім, коли я зрозумів, що трохи підріс, то перейшов на ASP 7.3, доречі, досить таки непоганий дистрибутив, от тільки мій сканер не тримав. І тепер, коли в мене з"явився вінт побільше, я поставив Mandrake 9.2, і з нетерпінням чекаю, поки вийде 10 версія, бо таки гарно хлопці налагоджують своє ПЗ.

Гадаю достатньо буде сазати й того, що Лінакс розрахований на широку публіку, на відміну від Вінд, які юзають, перепрошую, якщо когось ображу, лише ЛАМЕРИ ;).

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #6 : 2004-02-19 15:34:30 »
Не тільки ламери... Декому "па долгу служби" доводиться...

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #7 : 2004-04-05 02:36:45 »
Цікаве спостереження - під Лінухом якість mp3-шного звуку набагато краща (ну про ogg я вже мовчу) - надзвичайно ефективний алгоритм фільтрації звуку вбудований в ОС. Швидкий інтернет, надзвичайно гнучке конфігурування, тисячі безкоштовних програм. Які ще потрібні аргументи?  

Єдине нарікання на Linux це гррафічний режим, який ще поступається Віндоузу (ну і відповідно MacOS). Хоча хто-зна, ось вже 10-й Mandrake вийшов із Galaxy2 на 2.6 ядрі - може він вже покаже М'яким Маленьким :)

До речі про погане, поки SCO і IBM судяться, Microsoft тільки радується. Мені здається, що SCO спеціально затягує процес. Адже поки існують сумніви легальності Лінуха, більшості компаній безпечніше перейти на NT. Так не маючи конкретних претензій, ці падлюки відбирають у на найцінніше - час. Скоро SCO хоче подати позов на Google (30 000 Linux серверів) - несає у них нічого святого.

ПРОПОНУЮ НАПИСАТИ MyDoom3 :)
Ubuntu 8.04

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #8 : 2004-04-05 19:30:02 »
Цитата
надзвичайно ефективний алгоритм фільтрації звуку вбудований в ОС.

AFAIK такі речі в ОС зазвичай не вбудовуються, просто дехто кращі плеєри пише. В мене, правда, пукавка AC'97 -- різниці великої не дуже видно.

Цитата
До речі про погане, поки SCO і IBM судяться, Microsoft тільки радується. Мені здається, що SCO спеціально затягує процес. Адже поки існують сумніви легальності Лінуха, більшості компаній безпечніше перейти на NT. Так не маючи конкретних претензій, ці падлюки відбирають у на найцінніше - час. Скоро SCO хоче подати позов на Google (30 000 Linux серверів) - несає у них нічого святого.  

Скоти впевнено програють, наскільки мені відомо. Окрім того: хто сказав, що NT -- безпечний хід? Є ж у людей *BSD, Hurd, зрештою...

Цитата
ПРОПОНУЮ НАПИСАТИ MyDoom3

Пропоную застановитись над тим, чи варто показувати *їм*, що ми такі самі. Майдум та інші речі такого роду -- звичайна провокація, спроба змішати добре ім'я певної спільноти з грязюкою. Але сумно, коли такі заклики звучать на юнікс-форумах. Вони лише дають зайві аргументи на користь Борга* і іже з ним.

[* Маленька інфа: Борг (Borg) -- у серіалі "Стар трек" вид кіборгів, котрий має за мету існування поглинути всі інші форми життя. Гасло боргів: "вас асимілюють. Опір марний". Часто навіює асоціації з однією великою софтверною фірмою.]

dusoft

  • Гість
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #9 : 2004-04-06 04:55:43 »
Не згодний я з думкою що до М$ інтерфейсу ще далеко... це навпаки, далек вінді до опесорсних проектів... скільки є проектів... дуже багато, навіть ті ж самі гноми та кадеє, набагато зручніші за віндовс.... а скільки ще існує графічних оболонок.... де-де, але у сфері графічних інтерфейсів - віндовс набагато бідніший за opensource

Відсутній vitalis

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 112
  • Карма: +0/-0
  • Як воно?
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #10 : 2004-04-07 01:35:12 »
+ Щодо графіки, то тут Лінюхи, безперечно, виграють!!!  8)
Я, як кожний порядний ламер, покищо працював лише у КДЕ. Лише типовий набір жупанів (скінів) чого вартий! А у Вікнах ХаРе лише три - класичний, синій, сріблястий - фе гидота :-/

+ Лінюх йде з силою-силенною різнобарвного безкоштовного софту.

+ 3-5 компактів Лінюха вартують у сотню раз дорожче за Вікна (піратські самопали за 10-15 грн. не рахуємо).

+/- Лінюх можна налаштовувати до безмежності. Але тут проблемки для ламерів - налаштувати навпомацки не надто вже й просто.

- Рівень локалізації (ті ж таки кодування, розкладка клави, шрифти, компіляції під різні видання)

- Обсяг документації рідною (чи рязано-вологодським діалектом рідної) мовою.
«Чтиво» - е-бібліотека україномовної літератури на всі смаки
Домівка.net - національний портал

Відсутній Wad +

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • Мене дуже цікавить Лінух
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #11 : 2005-02-15 20:52:56 »
+ Щодо графіки, то тут Лінюхи, безперечно, виграють!!!  8)
Я, як кожний порядний ламер, покищо працював лише у КДЕ. Лише типовий набір жупанів (скінів) чого вартий! А у Вікнах ХаРе лише три - класичний, синій, сріблястий - фе гидота :-/

+ Лінюх йде з силою-силенною різнобарвного безкоштовного софту.

+ 3-5 компактів Лінюха вартують у сотню раз дорожче за Вікна (піратські самопали за 10-15 грн. не рахуємо).

+/- Лінюх можна налаштовувати до безмежності. Але тут проблемки для ламерів - налаштувати навпомацки не надто вже й просто.

- Рівень локалізації (ті ж таки кодування, розкладка клави, шрифти, компіляції під різні видання)

- Обсяг документації рідною (чи рязано-вологодським діалектом рідної) мовою.

На рахунок жупанів в вікнах ти неправий. Є прога - StyleXP - там вибір занадто великий, і до тогож до дітька можна закачати жупанв до неї з їхнього сайту
Я пропогую Linux уже 2 роки в свому університеті, між друзями, та всі бояться перейти на цю ось

k_ilya

  • Гість
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #12 : 2005-02-15 23:43:28 »
Тільки пам'ять воно і проц навантажує добряче. Мені подобались теми Mac OS. Але їх швидкість у Вінді непристойна

Відсутній Wad +

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • Мене дуже цікавить Лінух
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #13 : 2005-02-16 21:17:51 »
Тільки пам'ять воно і проц навантажує добряче. Мені подобались теми Mac OS. Але їх швидкість у Вінді непристойна

А ще непогано виглядає панелька під MacOS (objekt doc). Але завантажує також непогано проц. До речі, StyleXP не завантажує проц взагалі, хіба перший раз та при добавлянні нових жупанів (там є функція "Не використовувати системні ресурси")
Я пропогую Linux уже 2 роки в свому університеті, між друзями, та всі бояться перейти на цю ось

k_ilya

  • Гість
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #14 : 2005-02-16 23:47:29 »

А ще непогано виглядає панелька під MacOS (objekt doc). Але завантажує також непогано проц. До речі, StyleXP не завантажує проц взагалі, хіба перший раз та при добавлянні нових жупанів (там є функція "Не використовувати системні ресурси")

гальмує саме тема, це не одразу помітно