Автор Гілка: Linux vs Windows  (Прочитано 10553 раз)

Відсутній BArS

  • Новачок
  • *
  • дописів: 24
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #15 : 2005-02-17 09:33:42 »
Ця тема - безглузда.......

У Лінукс свої + а у Віндовз свої.
Можете мене розтріляти, але для людини яка вперше сіла за комп"ютер Віндовз набагато зручніший, хочаб тому що він стоїть у сусіда.

ну і поки що най головніший +  поставте линукс на Pentium 120, 16метрів пам"яті, 1 метр відео, 200-300 метрів вінт і щоб вікна були і текстовий редактор (зручний і знайомий користувачу) з провіркою орфографії. що б прінтер працював

ну що?
тільки не треба кричати що в мене руки з одного місця ростуть, без великого бубена ви це під лінуксом не зробите........ та і з бубеном теж....

Лінукс більш підходить для програмістів.

Але в загалом це вибір кожного окремо, кому що більш до вподоби....
Треба жити.

Відсутній VojToshik

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 91
  • Карма: +0/-0
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #16 : 2005-02-17 13:12:01 »
++ 3-5 компактів Лінюха вартують у сотню раз дорожче за Вікна (піратські самопали за 10-15 грн. не рахуємо).
Ви, напевно, мали на увазі дешевше?
Isn't it folly that lack of girls' attention makes our life senseless?

Відсутній VojToshik

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 91
  • Карма: +0/-0
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #17 : 2005-02-17 13:17:06 »
І цікавий факт, чому серед юнікс систем завжди порівнюють з Віндою саме Лінукс? Чому ніколи не кричать що ФріБСД, ОбенБСД і т.д.  - сакс??
Isn't it folly that lack of girls' attention makes our life senseless?

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #18 : 2005-02-17 13:53:10 »
Зробіть хороше діло: накатайте гарні статті про ці системи й закиньте на docs.linux.org.ua, з того, що бачу, гугл на них як скажений кидатиметься... А там і їх популярність може зрости :)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #19 : 2005-02-17 14:10:04 »
Ця тема - безглузда.......

У Лінукс свої + а у Віндовз свої.
Можете мене розтріляти, але для людини яка вперше сіла за комп"ютер Віндовз набагато зручніший, хочаб тому що він стоїть у сусіда.
Зуб даю, що ви не пробували садовити новачка за Лінукс.
Я пробував.  ;-)

Цитата
Ну і поки що най головніший +  поставте линукс на Pentium 120, 16метрів пам"яті, 1 метр відео, 200-300 метрів вінт і щоб вікна були і текстовий редактор (зручний і знайомий користувачу) з провіркою орфографії. що б прінтер працював
ну що?
Ви подивіться на специфікації мобілок та PDA-йок, а потім подумайте, як та ж Qtopia літатиме на такій машині.
« Змінено: 2005-02-17 14:17:23 від lvm »
[Fedora Linux]

Відсутній BArS

  • Новачок
  • *
  • дописів: 24
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #20 : 2005-02-17 16:31:22 »
цитую:
 Ви подивіться на специфікації мобілок та PDA-йок, а потім подумайте, як та ж Qtopia літатиме на такій машині.


я не хочу уявляти, я кажу про більш поширені дистрибутиви Suse, RedHat, Mandrake.
я ж не кажу як буде літати хакерська версія вінди з урізаним інтерфейсом...
а житева реалія показує що на старих машинах стоїть віндовз і на більшості інших машин так само....
Треба жити.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #21 : 2005-02-17 17:24:04 »
Де ви бачили таку хакерську вінду? Може, вона ще й не падає?

А чарівне слово -- Slackware. Не одним редхетом...
« Змінено: 2005-02-17 17:24:39 від JaFd »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #22 : 2005-02-17 17:50:55 »
цитую:
я не хочу уявляти, я кажу про більш поширені дистрибутиви Suse, RedHat, Mandrake.
я ж не кажу як буде літати хакерська версія вінди з урізаним інтерфейсом...
а житева реалія показує що на старих машинах стоїть віндовз і на більшості інших машин так само....
На більшості машин стоять вікна. Хоча на всіх машинах, де стоять вікна, може стояти Лінукс. Проблема не у залізі, в кінці кінців поставити свап побільше і воно повзатиме але працюватиме. Проблема у:
я не хочу
Ви не переживайте - у мене так само, якщо я хочу - стоїть, якщо не хочу - не стоїть. Це не баг, це так і має бути. ;-)
« Змінено: 2005-02-17 17:52:09 від lvm »
[Fedora Linux]

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #23 : 2005-02-17 18:04:26 »
10 балів! :))

Відсутній Wad +

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • Мене дуже цікавить Лінух
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #24 : 2005-02-17 21:32:06 »
Що не кажіть, а новачок, який вперше баче ПК сяде в Лінуксі нічого не зрозуміє. Я таких часто саджу за Вінду, та й довго приходиться вчити (уроків 7-8 для повного розуміння і використання коипа). А в Лінуксі сам багато речей ще не розумію. Вінда набагато легше, більше, набагато більше софта на руках (та й на ринках).
Я пропогую Linux уже 2 роки в свому університеті, між друзями, та всі бояться перейти на цю ось

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #25 : 2005-02-17 23:25:48 »
Що не кажіть, а новачок, який вперше баче ПК сяде в Лінуксі нічого не зрозуміє. Я таких часто саджу за Вінду, та й довго приходиться вчити (уроків 7-8 для повного розуміння і використання коипа). А в Лінуксі сам багато речей ще не розумію. Вінда набагато легше, більше, набагато більше софта на руках (та й на ринках).

Що не кажіть, а новачок, який вперше бачить ПК, на Вікнах нічого не зрозуміє. Я таких часто саджу за Лінукс, та й довго доводиться вчити (уроків 5-6 для повного розуміння і використання компа). А у Вікнах багато речей самі розрозробники не розуміють. Лінукс значно простіший, нормальний дистрибут зараз містить 1-2 DVD з програмами, не треба купувати десятки додаткових дисків з глюкавим піратським софтом, та і ставити їх легше - одним кліком у програмі хоч сотню за раз, всі програми скомпільовані з одними бібліотеками. Одні лише кодеки, які йдуть з mplayer, позбирати по інтету - це здуріти можна. В мене вдома брати, поки я їм не поставив mplayer під win, вантажилися з компакта з Лінуксом щоб подивитися фільми, для яких не було кодеків під він (і попробуйте скажіть їм, що винь - дуже дружня система, просто треба взнати назву кодека, піти в інет кафе, стягнути його, записати на компакт, принести додому, поставити і тоді вже дивитися тоді як в лінуксі чи mplayer-і просто тикаєш - і воно працює). Єдине нарікання, яке я почув від них на рахунок Лінукса - мало забавок. А все інше їх влаштовує (молодший брат користується Debian - я його навіть практично не вчив, сам якось навчився :-) ).
« Змінено: 2005-02-17 23:34:21 від lvm »
[Fedora Linux]

Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #26 : 2005-02-18 06:21:07 »
Я  просто радий, що є вибір. Можливості Linux у цьому плані набагато більші- більше програмного забезпечення. Проблеми є, але ж хто скаже, що їх немає і з Віндовс.   Так, дечого не вистарчає, наприклад програм для розпізнавання текстів. Може ще забавок. Але для тих, хто працює за ПК, а не бавиться, можливостей вистарчає. Наприклад, маючи ліцензійний Віндовс ХР я практично, під ним не працюю. До речі, пане Володимир, поділіться, як Ви ставили mplayer  під Віндовс. Я колись пробував, не вдалось. Дивлюсь все під Linux, особливо DVD  диски.  

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #27 : 2005-02-18 07:21:14 »
Я витягнув сам не пам'ятаю звідки бінарники для вінди, й вони працюють без проблем. На роботі в мене Far налаштований по F3 й ентеру відкривати ним музику й фільми.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #28 : 2005-02-18 14:19:20 »
До речі, пане Володимир, поділіться, як Ви ставили mplayer  під Віндовс. Я колись пробував, не вдалось. Дивлюсь все під Linux, особливо DVD  диски.  
Я використовував як офіційний порт на Win32 (який має консоль), так і різні інші порти - ніби працюють усі, хоча конфігураційні файли та кодеки у них лежать у різних каталогах і часом важко здогадатися куди що класти.
[Fedora Linux]

Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #29 : 2005-02-18 21:16:06 »
Дякую за допомогу!
Спробую при нагоді, як виникне бажання покопатись під вікнами. Хоча це зрештою не для мене, а якраз для цінителів Вікон.