Автор Гілка: Linux vs Windows  (Прочитано 10550 раз)

Відсутній Wad +

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • Мене дуже цікавить Лінух
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #30 : 2005-02-18 22:28:32 »

Що не кажіть, а новачок, який вперше бачить ПК, на Вікнах нічого не зрозуміє. Я таких часто саджу за Лінукс, та й довго доводиться вчити (уроків 5-6 для повного розуміння і використання компа). А у Вікнах багато речей самі розрозробники не розуміють. Лінукс значно простіший, нормальний дистрибут зараз містить 1-2 DVD з програмами, не треба купувати десятки додаткових дисків з глюкавим піратським софтом, та і ставити їх легше - одним кліком у програмі хоч сотню за раз, всі програми скомпільовані з одними бібліотеками. Одні лише кодеки, які йдуть з mplayer, позбирати по інтету - це здуріти можна. В мене вдома брати, поки я їм не поставив mplayer під win, вантажилися з компакта з Лінуксом щоб подивитися фільми, для яких не було кодеків під він (і попробуйте скажіть їм, що винь - дуже дружня система, просто треба взнати назву кодека, піти в інет кафе, стягнути його, записати на компакт, принести додому, поставити і тоді вже дивитися тоді як в лінуксі чи mplayer-і просто тикаєш - і воно працює). Єдине нарікання, яке я почув від них на рахунок Лінукса - мало забавок. А все інше їх влаштовує (молодший брат користується Debian - я його навіть практично не вчив, сам якось навчився :-) ).
Не знаю, може Ви і праві, проте настроювати самому Лінух тяжче, вдається не кожному (на домашньому ПК, коли вінт чужий принесли чи щось такого). А в Вінді користувачі за ці уроки, що я їм даю, навчаються повністю налагоджувати систему самі (починаючи з Панелі керування і закінчуючи взломами програ, до яких є креки, проте до кожної програми різні по структурі)
Я пропогую Linux уже 2 роки в свому університеті, між друзями, та всі бояться перейти на цю ось

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #31 : 2005-02-19 02:35:42 »
Клас! А Кримінальному Кодексові ви їх теж навчаєте, чи вони того... самі? Там і статті є... Цікаві...

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #32 : 2005-02-19 08:54:18 »
... А в Вінді користувачі за ці уроки, що я їм даю, навчаються повністю налагоджувати систему самі (починаючи з Панелі керування і закінчуючи взломами програми...)
В багатьох цивілізованих країнах такі вчителі дуже швидко би втратили право навчати або й жити на волі.
Зробіть послугу для себе і своїх користувачів-початківців - не перетворюйте їх на піратів. Якщо вчите про Віндовс наголосіть на аморальності і неприпустимості використання краденого ПЗ. Навчіть їх про Лінукс і багато програм вони зможуть дістати задурно або по дуже доступній ціні - законно.
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

Відсутній Wad +

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • Мене дуже цікавить Лінух
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #33 : 2005-02-19 20:36:57 »
В багатьох цивілізованих країнах такі вчителі дуже швидко би втратили право навчати або й жити на волі.
Зробіть послугу для себе і своїх користувачів-початківців - не перетворюйте їх на піратів. Якщо вчите про Віндовс наголосіть на аморальності і неприпустимості використання краденого ПЗ. Навчіть їх про Лінукс і багато програм вони зможуть дістати задурно або по дуже доступній ціні - законно.
Дякую за поради. Ви всі мене просто засоромили. З сьогоднішнього дня буду на нові компи ставити Лінух. Вибачте, якщо щось не так!
Я пропогую Linux уже 2 роки в свому університеті, між друзями, та всі бояться перейти на цю ось

Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #34 : 2005-02-20 01:02:10 »
Вибачте панове, але дійсно треба мати совість. Ми у себе на курсах даємо крім Linux і Віндовс, і безкоштовні програми, але вчимо їх не ламати програми, а творити щось нове. Боюсь, що таким  питаннями  як описані нижче можуть зацікавить певні органи:
<<А в Вінді користувачі за ці уроки, що я їм даю, навчаються повністю налагоджувати систему самі (починаючи з Панелі керування і закінчуючи взломами програ, до яких є креки, проте до кожної програми різні по структурі)>>
Отже моя Вам порада- припиняйте подібні експерименти. До речі, Ви бува не в <ШАГ> працюєте??? ;D

Відсутній Rainbow

  • Новачок
  • *
  • дописів: 45
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #35 : 2005-02-21 12:32:33 »
Доречі! з нуля навчити людину працювати людину в Linux'і ані чуть НЕ СКЛАДНІШЕ ніж у віндузі. Перевіроно на власному досвіді.

Відсутній Wad +

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • Мене дуже цікавить Лінух
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #36 : 2005-02-21 13:26:04 »
Вибачте панове, але дійсно треба мати совість. Ми у себе на курсах даємо крім Linux і Віндовс, і безкоштовні програми, але вчимо їх не ламати програми, а творити щось нове. Боюсь, що таким  питаннями  як описані нижче можуть зацікавить певні органи:
<<А в Вінді користувачі за ці уроки, що я їм даю, навчаються повністю налагоджувати систему самі (починаючи з Панелі керування і закінчуючи взломами програ, до яких є креки, проте до кожної програми різні по структурі)>>
Отже моя Вам порада- припиняйте подібні експерименти. До речі, Ви бува не в <ШАГ> працюєте??? ;D
Ні, бува не в <ШАГ>. Я сам від себе. Просто коли звертаються люди, яким необхідний комп, я їм його дістаю за певну плату на певній фірмі. А потім, якщо сам збираю залізо до купи, то ставлю Вінду (а це найчастіше і буває), якщо ж збирають на самій фірмі - то вони і ставлять, проте також Вінду, то й же ХР, той же SP2. Тому я й не сильно цим переймався, бо не є штатним працівником будь-якої організації.
Я пропогую Linux уже 2 роки в свому університеті, між друзями, та всі бояться перейти на цю ось

Відсутній aNGER

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #37 : 2005-03-02 19:53:42 »
Не знаю, може Ви і праві, проте настроювати самому Лінух тяжче, вдається не кожному (на домашньому ПК, коли вінт чужий принесли чи щось такого). А в Вінді користувачі за ці уроки, що я їм даю, навчаються повністю налагоджувати систему самі (починаючи з Панелі керування і закінчуючи взломами програ, до яких є креки, проте до кожної програми різні по структурі)

І в чому тяжкість настроювання Лінукса, особливо на домашньому ПК???
Що вимагається від домашнього комп'ютера? Фільми, музика, ігри, іноді текст набрати доводиться, що ще? Мій комп'ютер під'єднаний в гуртожитку до локальної мережі, то я зовсім без проблем можу в Лінуксі виконувати ті ж самі речі з такою ж самою легкістю, що й в Window$, не правлячи при цьому ЖОДНОГО файла конфігурації. То яка відмінність з Win, в обох випадках я отримую повноцінну систему, тільки Лінукс ставиться таки швидше, та й вибір програм на 4-х дисках 10-го Мандрейка пристойний. Скажете, де великі (за розмірами) ігри типу ВарКрафта? Звісно, прихильники Win дорікнуть цим. Ну так замовте через інтернет ігри, налаштуйте winex!!! Хто б що не говорив, я вважаю, що за Лінуксом - майбутнє. А з виходом Longhorn це, напевно, усі зрозуміють :))) (Бачив я її бету - не є вельми гарною)

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #38 : 2005-03-02 20:31:46 »
В багатьох цивілізованих країнах такі вчителі дуже швидко би втратили право навчати або й жити на волі.
Зробіть послугу для себе і своїх користувачів-початківців - не перетворюйте їх на піратів. Якщо вчите про Віндовс наголосіть на аморальності і неприпустимості використання краденого ПЗ. Навчіть їх про Лінукс і багато програм вони зможуть дістати задурно або по дуже доступній ціні - законно.

Я використовую крадений Windows я знаю що я порушую закон, але я знаю що ніякої відповідальності за це нести я не буду. Тому мені чхати на закон, в даній галузі я сам Закон. І мені байдуже скільки збитків понесе Біл Гейтс чи хтось інший з "буржуїв".

Тому я з спокійною совістю вчу людей використовувати крадений Windows, та користуватися кряками. Але при цьому я наголошую, що використання краденого софта незаконно та аморально, але їм за це нічого не буде. Тому ці люди з спокійною совістю користуються краденим Windows-ом та іншими краденими програмами.

Чому вони вибирають Віндовз а не Лінукс... тому що я чесно кажу, що Лінукс трохи складніше для розуміння ніж Віндовз, більш пристосований для роботи, але має дуже мало іграшок, та під нього підуть тільки 95% програм написаних під Віндовз(Wine). Тому люди вибирають Віндовз. Мені здається що основний вплив на вибір роблять іграшки :)

Хтось хоче спростувати мої доводи?

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #39 : 2005-03-03 01:12:39 »
... я знаю що я порушую закон, але я знаю що ніякої відповідальності за це нести я не буду.
... мені чхати на закон, в даній галузі я сам Закон.
... мені байдуже скільки збитків понесе Біл Гейтс чи хтось інший з "буржуїв".

Хтось хоче спростувати мої доводи?
Оце Ваші доводи шановний (Мікро)Soft? Що вони доводять?
Ці твердження свідчать про Вас як про людину -- нічого більше. І якщо Ви дійсно так думаєте, то Ви з тих, кому для переходу на Лінукс необхідно міняти не тільки ОС, але й світогляд.
« Змінено: 2005-03-03 20:11:16 від iip »
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #40 : 2005-03-03 16:53:52 »
Оце Ваші доводи шановний (Мікро)Soft? Що вони доводять?

Доводять те, що продукція Microsoft це, як дорогі годинники "Ролекс". Є багато годинників більш функціональніших ніж "Ролекс", яки вміють крім вимірювання часу виступати тим же калькулятором чи системою позиціонування на місцевості, але вони не таки престижні. Тому носити навіть крадений "Ролекс" чи підробку під нього престижніше, ніж інші навіть функцінальніші аналоги.

Вибір Мікрософт ТОМУ ЩО Престижно.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #41 : 2005-03-03 17:02:36 »
Цитата
Я використовую крадений Windows я знаю що я порушую закон, але я знаю що ніякої відповідальності за це нести я не буду. Тому мені чхати на закон, в даній галузі я сам Закон.
На всякий випадок: чи не бажаєте Ви, щоб зміст цього листа разом з Вашою IP потрапив до установи, де Вам прозоро та зрозуміло пояснять, хто кому закон?

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Будь ласка. Смачного.
« Відповідей #42 : 2005-03-03 17:38:25 »
На всякий випадок: чи не бажаєте Ви, щоб зміст цього листа разом з Вашою IP потрапив до установи, де Вам прозоро та зрозуміло пояснять, хто кому закон?

Будь ласка. Мені самому цікаво, що по закону вони мені зможуть зробити. Можу добавити реальну адресу, тому що по IP точно не знайдуть... руки в них не з того боку вирісли.

ТОМУ ЩО В Законі  ;D


Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #43 : 2005-03-03 18:53:58 »
А я гадав, що часи ТОМУ ЩО ....  вже пройшли...

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #44 : 2005-03-03 21:42:55 »
А я гадав, що часи ТОМУ ЩО ....  вже пройшли...

Ні, ТОМУ ЩО буде доки існує людство, тому що  ;D в кожній людині сидить маленький "тому що" та провокує її на аморальні вчинки "лиш би собі було добре"...