Автор Гілка: Linux vs Windows  (Прочитано 10551 раз)

Відсутній Андрій Головинський

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #45 : 2005-03-31 13:25:28 »
Щось опозиція затихла.
Треба нові ідеї.

Насправді, аргументація щодо законності виглядає малопереконливо для багатьох українців.

Якось цієї зими я їхав у ліфті з нетверезим чоловіком, який віз автомат калашнікова із примкнутим штик-ножем. І це в Києві, в нормальному масиві.
Хоча б в газетку завернув.

Тож треба підбирати інші доводи.
Never argue with idiots. They just drag you down to their level, and then beat you with experience

k_ilya

  • Гість
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #46 : 2005-03-31 13:50:33 »
Якось цієї зими я їхав у ліфті з нетверезим чоловіком, який віз автомат калашнікова із примкнутим штик-ножем. І це в Києві, в нормальному масиві.
Хоча б в газетку завернув.
не страшно було? в міліцію не звертався?

Відсутній Андрій Головинський

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #47 : 2005-03-31 14:22:46 »
У такому малому просторі така зброя не ефективна. А фізично я був міцніший, та й у п'яних реакція повільніша. Ми вийшли та й пішли кожен у своїх справах.

Важливі аргументи такі:
1. У скільки обходяться простої  Win-роутера, вибитого вірусами?
2. Невдала архітектура
    а) Чому, щоб встановити прогу, треба бути рутом? А якщо я тій прозі не довіряю?
    б) Як вимкнути Netbios?
    в) Коли все впало, де засоби відновлення? Де WinLiveCD, щоб щось підправити?
3. Де документація?
Never argue with idiots. They just drag you down to their level, and then beat you with experience

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #48 : 2005-03-31 21:06:17 »
У такому малому просторі така зброя не ефективна. А фізично я був міцніший, та й у п'яних реакція повільніша. Ми вийшли та й пішли кожен у своїх справах.

Важливі аргументи такі:
1. У скільки обходяться простої  Win-роутера, вибитого вірусами?
2. Невдала архітектура
    а) Чому, щоб встановити прогу, треба бути рутом? А якщо я тій прозі не довіряю?
    б) Як вимкнути Netbios?
    в) Коли все впало, де засоби відновлення? Де WinLiveCD, щоб щось підправити?
3. Де документація?

1)В 10 хвилин, щоб встановити DrWeb та настроїти систему на автоматичге сканування. Також є УНА, якщо ви хочете підтримувати украінського виробника, але до неї дуже тяжко дістати креки.

2)
а) тому що програміст, котрий писав ту програму - ламер, чи починаючий, він не розуміє що запис в корінь реестру HKEY_LOCAL-MACHINE доступний тільки для "адміністраторів".
б) зайти в "мережеве підключення" та повимикати всі незрозумілі протоколи чи добавити потрібні, в данному випадку вимкнути "Client for Microsoft".
c) є вже LiveCD на базі WinXP, але усі ці "тулзи" платні на відміну від середовищ під Лінукс.

3) http://msdn.microsoft.com/

Я вважаю, що купивши свій WinXP за 2$ я не переплатив, а ви як вважаете?

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #49 : 2005-04-01 02:15:15 »
Цитата
б) зайти в "мережеве підключення" та повимикати всі незрозумілі протоколи чи добавити потрібні, в данному випадку вимкнути "Client for Microsoft".

Я вимикав непотрібні й незрозумілі служби. Вимкнув RPC, про який ще й чув багато поганого. Вінда стала раком. ????

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #50 : 2005-04-01 14:21:14 »

Я вимикав непотрібні й незрозумілі служби. Вимкнув RPC, про який ще й чув багато поганого. Вінда стала раком. ????

На RPC базуеться вся комунікаційна частина Вінди, навіть повідомлення між процесами. RPC це надбудова над ядром вінди, котра емулює мікроядро.

Спробуйте, наприклад, перекомпілювати ядро Лінуксу без підтримки жодної файлової системи, він теж стане раком.

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #51 : 2005-04-01 14:47:06 »
Від такого що завгодно "раком" стане  ;D

Цитата
Remote Procedure Call (RPC) is a protocol that one program can use to request a service from a program located in another computer in a network without having to understand network details. (A procedure call is also sometimes known as a function call or a subroutine call.) RPC uses the client/server model. The requesting program is a client and the service-providing program is the server. Like a regular or local procedure call, an RPC is a synchronous operation requiring the requesting program to be suspended until the results of the remote procedure are returned. However, the use of lightweight processes or threads that share the same address space allows multiple RPCs to be performed concurrently.
http://tinyurl.com/4nk8w
http://tinyurl.com/2xm7v
« Змінено: 2005-04-01 14:52:49 від tech »

Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #52 : 2005-04-02 02:56:03 »
Soft  писав :
 Я вважаю, що купивши свій WinXP за 2$ я не переплатив, а ви як вважаете?

    Я вважаю, що переплатили...

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #53 : 2005-04-02 13:15:15 »
А якого хр^H^Hбіса віндовий RPC дивиться в мережу й слухає відти всіх підряд, коли нормальна система без цього обходиться на ура?

До того ж, у вінді НТ 4.0, котра багато де все ще стоїть, цю дірку залатувати й не збираються. Воно, бачте, заскладно! Хто ж тягнув за руки так криво писати?

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #54 : 2005-04-02 13:35:44 »
А якого хр^H^Hбіса віндовий RPC дивиться в мережу й слухає відти всіх підряд, коли нормальна система без цього обходиться на ура?

До того ж, у вінді НТ 4.0, котра багато де все ще стоїть, цю дірку залатувати й не збираються. Воно, бачте, заскладно! Хто ж тягнув за руки так криво писати?

Закриваєти 135,138 та 139 вхідні порти і нікого вже RPC з мережі слухати не буде. В SP2 до WinXP вже є вбудований фаервол (досить непоганий, але гірший ніж той же Outpost). А для NT є Outpost безкоштовний.

Відсутній Андрій Головинський

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #55 : 2005-04-02 17:38:23 »
Тільки от в реальній мережі WinXP вилітає за 2 хвилини після встановлення. Я за цей час sp-2 встановити не встигаю :-)

« Змінено: 2005-04-02 17:38:59 від tikus »
Never argue with idiots. They just drag you down to their level, and then beat you with experience

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #56 : 2005-04-02 18:10:37 »
Тільки от в реальній мережі WinXP вилітає за 2 хвилини після встановлення. Я за цей час sp-2 встановити не встигаю :-)


Коли я ставив в гетерогенній мережі, то в мене не вилітала.

Linux та Windows це системи різного призначення. Linux це мережева операційна система, а Windows це десктопна система, також як MacOS.

Praporshic

  • Гість
Re: Linux vs Windows
« Відповідей #57 : 2005-04-05 01:24:01 »
Дивне питання, дуже дивне.
1. Чому на більшості компів стоють винь? Дуже просто: навіщо щось шукати якщо вже щось є (винь йшла у комплекті з інтеловським процом чи з чимось іншим, вже не пам'ятаю).
2.
Цитата
Microsoft Windows - досить непогана ОС, яка може стати містком між користувачем та мережевим кабелем, який зникає у стіні. За стіною завжди буде знаходитися UNIX.
"UNIX administration handbook"
3. Хто каже що лінукс та інші юнікси - не гральні платформи?
А квейк, Вульфенштейн, Герої Меча та Магії, дум? Так, іграшок не багато, та як на мене - досить. Не вистачало Need For Speed, спробував torcs - забув про NFS. DOOM(3)'ав на своєму обрізанці FX 5200 64 Mb/64 bit під ХР - десь 30 fps при 640х480, під АСП 9.2 - десь під 50 fps (це з icewm), Return to the castle Wolfenstein взагалі "зашкалював" за штучні обмеження встановлені в конфігу.
Найголовніше для мене - захист інформації. До мастдая я заходжу та беру те що треба (якщо з під лінуксу лізу). До лінукса в мене де змогли влізти навіть тоді, коли я повідомив усі паролі.