Автор Гілка: Це правда, що всі Лінуксоїди трохи гикнуті?  (Прочитано 5786 раз)

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Якщо ні, то чому ви використовуєте "дорогий" Лінкус замість дешевого Віндовза за 10 гривень?

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Тому, що не глючить...

Відсутній aNGER

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Для мене, напевно, крім безглючності, справа ще й і в тому, що Лінукс простіший як в повсякденному користуванні, так і при налаштуванні, адже простіше правити файли конфігурації, ніж розгрібати завали а реєстрі Window$ після того, як встановиш декілька десятків програм та стільки ж іграшок.
Крім того, купуючи за 20 грн. 4 диска з Лінуксом, я не порушую жодної ліцензії, як у випадку з Win.
І насамкінець: порахуйте, скільки ви витрачаєте грошей на програмне забезпечення в Win. Вийде набагато більше грошей :D
"Дешевий" Window$ коштує декілька сотень убитих єнотів, а піратські копії використовувати не слід:
всі необхідні програми є в кожному дистрибутиві Лінукс
Отак-от

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Тому, що не глючить...

Може ви не повірите, але мій WinXP eng з Киівського радіоринку + SP2 також не глючить, та вірусів на своєму компьютері я вже 2 роки не бачив. Може ви її(windows) не вмієте готувати :)

Але, якщо Ющенко усіх заставить пересісти на ліцензійне ПО, тоді вже треба думати про Лінукс.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Хм, а що ви маєте на увазі під словом "гикнутий" ???
Якщо це аналог "пришелепкуватий" - то запитання назустріч - а ви не вважаєте "гикнутими" користувачів оффтопіка, що купують за 10 гривень викрадену програму, офіційна ціна котрої на кілька порядків вища, але котра практично нічого не вміє робити окрім як "гикати"?
Хоча ні, збрехав - ХР нарешті навчилася "впізнавати" обладнання. Не все, далеко не все, але все ж легше.
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Але якщо це так, то чому ви підтримуєте Майкрософтовський IE на форумі скорочення (тільки для IE та NS6): натисніть alt+s для відправки, alt+p для перегляду чи alt+r для очищення?

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Тому що мозилла також їх вміє. І щоб ви з-під ІЕ могли користуватись...

А яка то така премудрість в приготуванні віндовса? Це ж найдружніша для нетехнаря система! Мені казали, що "під покришку" лізти не треба зовсім. Або вона з коробки без напильників працює, або той шмельц летить на смітник. Бо якщо продукт потребує купи доводок напильниками, то, повірте, мій Debian GNU/Linux набагато кращий. Є книжка про користування ним і про налаштовування всього. Мені не треба шукати в інтернеті півдня, який ключик в реєстрі поміняти, щоб не було такого чи такого глюка (перший -- система перестає вантажитись, якщо вставляв туди інший вінчестер і виймав звідти, бо в тої зарази переплутались літери дисків, створивши рахунок користувача, видалити його неможливо і багато чого іншого). Мені не треба шукати для діагностики якісь третьосторонні приблуди. Головне -- я забув, як встановлюється система. Бо робив це лише раз. Свої задачі автоматизую також штатними засобами.... Мені продовжувати?


Так от, виникає питання, якщо треба стільки всього доводити у вінді до ладу, то яке вони мають право називати цю пародію "продуктом"?

З повагою, гикнутий модератор цього форуму :)
« Змінено: 2005-03-02 16:37:43 від JaFd »

Відсутній Андрій Головинський

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
Цитата
Може ви її(windows) не вмієте готувати?
Думаю, багато користувачів цього форуму розуміє ОС Windows значно краще, ніж ви, пане, можете собі уявити.

Тому що Windows дає вміння, а не розуміння.

Чому у вас склалося враження, що лінуксоїди трохи гикнуті? Тому що на форумі піднімаються незрозумілі і непотрібні питання?

Спробую провести паралелі.

На форумі техніків спортивних авто теж ведуться незрозумілі і непотрібні дискусії. Але ви на своїй старенькій машині НІКОЛИ не зможете зробити те, що виробляють  на своїх ті хлопці.
І не треба говорити, що вам не подобаються спортивні авто і красиві дівчата.

« Змінено: 2005-03-02 17:47:06 від tikus »
Never argue with idiots. They just drag you down to their level, and then beat you with experience

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
І хтось казав що Лінукс дешевий

доки пiд Рутом у Термiналi не написав: yum update
 то усю нiч качало 700 мб i Ядро новiше стало i MPlayer
-6 замiсть  5го +++ ASP10  
Наступного дня <yum update> замолодило браузер Firefox 1.0 >1.01 автоматично


http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=tech-beginners;action=display;num=1107170610

У нас 700мб трафіка стоять майже 200 гривень.

Відсутній Євгеній Мещеряков

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
У нас 700мб трафіка стоять майже 200 гривень.

А у нас вони нічого не стоять і ніхто не просить обновлятися ну так вже сильно.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст

А у нас вони нічого не стоять і ніхто не просить обновлятися ну так вже сильно.
От через таких як ви і зарубали ідею з rpmdiff, який дозволяє передавати лише різницю між двома версіями rpm-ки, що дозволило б скоротити об'єми трафіку на порядок.
[Fedora Linux]

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Тому що мозилла також їх вміє. І щоб ви з-під ІЕ могли користуватись...

А яка то така премудрість в приготуванні віндовса? Це ж найдружніша для нетехнаря система! Мені казали, що "під покришку" лізти не треба зовсім. Або вона з коробки без напильників працює, або той шмельц летить на смітник. Бо якщо продукт потребує купи доводок напильниками, то, повірте, мій Debian GNU/Linux набагато кращий. Є книжка про користування ним і про налаштовування всього. Мені не треба шукати в інтернеті півдня, який ключик в реєстрі поміняти, щоб не було такого чи такого глюка (перший -- система перестає вантажитись, якщо вставляв туди інший вінчестер і виймав звідти, бо в тої зарази переплутались літери дисків, створивши рахунок користувача, видалити його неможливо і багато чого іншого). Мені не треба шукати для діагностики якісь третьосторонні приблуди. Головне -- я забув, як встановлюється система. Бо робив це лише раз. Свої задачі автоматизую також штатними засобами.... Мені продовжувати?


Так от, виникає питання, якщо треба стільки всього доводити у вінді до ладу, то яке вони мають право називати цю пародію "продуктом"?

З повагою, гикнутий модератор цього форуму :)

Розумієте... є машини такі як Мерседеси в котрі потрібно тільки заливати пальне а масло вже міняти на станції технічного обслуговування спеціально навченими цьому працівниками. Але е машини, краща за Мерседеси, але тільки після доробки спеціалістами(тюнингом).

Тому Віндовз також як і MacOS не потребують від користувача хоч якогось знання комп&#8217;ютера для того щоб в цих системах працювати. З Лінуксом тут складніше, він орієнтований на людину котра хоча б один раз вирішила прочитати книгу "Устрій ПК". Віндовз орієнтований на простоту роботи та потакання непрофесіоналізму користувача, Лінукс на зручність роботи, але він потребує хоч якихось знань.

Вибір Мікрософт ТОМУ ЩО Просто.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Цитата
Вибір Мікрософт ТОМУ ЩО Просто.
Спробуйте краще MacOS X і не паліть ту гуму... Вона недорога -- 129 баків.

Відсутній aNGER

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
І хтось казав що Лінукс дешевий


Коли мені треба поновити систему, то я замовляю диски з інтернет-магазинів.
5 грн. за один диск - невеликі гроші, чи не так?

С. Єгоров

  • Гість
І хтось казав що Лінукс дешевий

доки пiд Рутом у Термiналi не написав: yum update
 то усю нiч качало 700 мб i Ядро новiше стало i MPlayer
-6 замiсть  5го +++ ASP10  
Наступного дня <yum update> замолодило браузер Firefox 1.0 >1.01 автоматично


http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=tech-beginners;action=display;num=1107170610

У нас 700мб трафіка стоять майже 200 гривень.
Дивно, але в мене оновлення через yum йшло навіть без підключення до мережі ;)
Ще питання, хтось колись спробував посадити новачка (який компи лише бачів) за лінукс і не давати йому мастдая? В мене вийшов цікавий результат при потраплянні його до відузятників:
-Що то за система така в них? Все не по людськи, все через .... Як там працювати можна?

І такий саме результат коли відузятник бачить як я в консолі щось роблю.

PS До адміністрації форуму: Панове, Ви вже відновили мій користувацький запис?